Diyarbakır SGM İletişim Bilgileri

ÇERMİK SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: TEPE MAHALLESİ EVSEL BAHÇELERİ ÖZKA APARTMANI ALTI NO:2-3 ÇERMİK DİYARBAKIR


Telefon: 0(412) 461 53 54

Fax: 0(412) 461 35 85

E-mail: gkaratay@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Meraba iyi çalışmalar benim 1045 günüm var geri kalanı ücret ödeyerek emekli olmak istiyorum daha önce başvurduğumda en 3000 gün çalışıyor olarak güzükülmesi gerektiği söylenildi 2018 affı beni kapsıyor mu ? Yeni af sisteminde geri kalan günleri ödeyerek emekli olabilir miyim ?

  2. Meraba iyi çalışmalar benim 1045 günüm var geri kalanı ücret ödeyerek emekli olmak istiyorum daha önce başvurduğumda en 3000 gün çalışıyor olarak güzükülmesi gerektiği söylenildi 2018 affı beni kapsıyor mu ? Yeni af sisteminde geri kalan günleri ödeyerek emekli olabilir miyim ?

  3. Mrb benim son uç yılda 600 gün primim yatmış halen çalışıyorum işten ayrılırsam işsizlik maaşı alabilirmiyim kendi isteğimle işten ayrılsam bi sakıncası olurmuş yoksa işverinin beni çıkartması gerekiyor askere gitmeyi düşünüyorum sirüs kağıdını işverene vermeden tazminat alabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim
    Saygılarımla…

    1. Mehmet Bey,

      İstifa ederek işten kendi isteğinizle ayrılırsanız işsizlik maaşı alamazsınız. askerlik durumunuz var ise askerlik belgeniz ile çıkış işlemlerini yaptırın. Askerden sonra işsizlik maaşı alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu