Diyarbakır SGM İletişim Bilgileri

BAĞLAR SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: BAYINDIRLIK CADDESİ GÜNEYDOĞU 7.KISIM F BLOK BAĞLAR/DİYARBAKIR


Telefon: (412) 237 21 86

Fax: (412) 237 21 46

E-mail: baglarsgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Eşim İlçede Özel Sektörde yaklaşık 1,5 yıldır işçi olarak çalışıyor. İlçede Cezaevi olmadığından dolayı kendim ilde görev yapmaktayım. İlçe ile Cezaevi arası yaklaşık 70 KM’dir. İlçe Adliyesine geçici gidebilirmiyim. İnfaz ve Koruma Memuru olan üç bayan aynı ile bağlı farklı ilçelerinde ikisinin eşi asker ve bir tanesinin eşi ise İcra Müdürü yardımcısı olması nedeniyle o ilçelerin Adliyelerinde geçici görevlendirme ile çalışmaktadırlar. Ben sorduğumda bazı amirlerim bana hitaben “Senin Eşin Özel Sektörde çalışıyor ayrıca sen erkeksin bundan dolayı gidemezsin ” diyarlar. Halbuki Ben bu işlemin Adaletli olmadığını, Adaleti zedelediğini düşünüyorum Çok Mağdur Durumdayım. Allah Aşkına iyi bilen birileri benim sesiz çığlığımı duysun bana yardımcı olsun, yol göstersin. Allah Yar ve Yardımcınız Olsun.

  1. Merhaba,

   Kamu personeli olmayan eşinin, talep edilen yerde kesintisiz son üç yıl sosyal güvenlik primi ödemek suretiyle kendi adına veya bir hizmet akdi ile işverene bağlı olarak çalışmış ve halen çalışıyor olması halinde bu durumda olan eşin bulunduğu yere tayin mümkündür.

   Eşiniz üç yıldır kesintisiz çalışıyorsa kanunen tayin isteme hakkınız var. Tayin talebinde bulunabilirsiniz. Eğer 3 yıllık süreyi doldurmadı ise bu süreyi beklemelisiniz.

 2. DİYARBAKIR -BAĞLAR SGK
  Evrak almak için gittiğin DİYARBAKIR -BAĞLAR SGK da görevli memurların tutum ve davranışlarından şikayetçiyim.

  ek olarak:: daha öncede buraya yazdım fakat yazdığım mesaj aynı gün cevap verilmeyerek silinmiştir.

  1. SGK müdürlüklerine şikayet edebilirsiniz. Burası resmi bir site değildir. Bu yüzden bu konuda işlem yapamıyoruz.

 3. Sağlık Sigorta’sı için başvuru yapmiştım. Sağlık sigortam yok. Acaba gerekli işlemler yapılıp sisteme düşmüş mu ismim?
  Bilgilendirirseniz memnun olurum. Saygılar

  1. İlgili yere direkt olarak telefonla ulaşırsanız sizin için daha iyi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu