• KÜÇÜKÇEKMECE SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

  kcekmece_sgm

  Adres: Güneşli Merkez Mah. Mahmutbey yolu Cd. No:153 Bağcılar/İstanbul

  Telefon: (0212) 630 16 30 (10 Hat)

  Fax: (0212) 656 95 74

  E-mail: kcekmecesgm@sgk.gov.tr

  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. GülsünGürses diyor ki:

   Sadece başvurumu sorgulamak için 3 gündür sürekli telefonlarınızı arıyorum.Ya meşgul,ya açılmıyor ya da ilgili dahili hat cevap vermiyor.Beyoğlu’nda ikamet ediyorum,soru sormak için bile kalkıp Güneşli’ye mi gelmeliyim?Ya da nereye müracaat etmeliyim? 12.09.2013 de müraccatta bulundum,elime 17113 nolu bir kart verdiler,sonradan geri dönüp durum hakkında bir bilgilendirme bile yapılmadı.Temmuz ayında yaş ve sigortalı prim gün sayımın dolduğuna dair Beşiktaş SGK Müdürlüğü’nden bilgilendirilmiştim.Halen başvuruma niye cevap alamadığımı anlayabilmiş değilim.

   Eğer bir yetkili dönüp,cevap verebilirse minnettar kalırım.

   Saygılarımla
   Şaziye Gülsün Gürses

   Emekli Sandığı ve SSK da hizmetlerimin toplamı 6185 gün yapıyor.
   İlk işe giriş tarihim de 12.05.1987 olduğu için 43 yaş ile emeklliği hak ediyor olduğum söylendi.Lütfen bilgilendirir misiniz?

   1. Aykut Otu diyor ki:

    Gülsün Hanım öncelikle şunu söyleyelim arayıp da ulaşamadığınız numaralar bize ait değil. Biz resmi kurum değil, sadece bir yönlendirme sitesiyiz.Herhangi bir işiniz olduğunda hangi SGK ya bağlıysanız oraya gitmeniz gerekiyor. Emekliliğiniz için ise, 43 yaş, 20 yıl, 5150 prim günü gerekiyor.

  2. hayri balci diyor ki:

   issizlik maasi basvurusu yaptim, kabul edildi, is kur un sayfasinda ve e-devlette de gorunuyor, ne kadar alacagim falan . ama sorun su parayi almak icin ptt ye gittigimde gorunmuyo diyorlar, ekim ayninin ki ni alamadim hala, neden olabilir

   1. Aykut Otu diyor ki:

    Bu durum için bağlı olduğunuz SGK ya başvurabilirsiniz.

  3. mehmet diyor ki:

   SGK istanbul sigorta müdürlüğünden (yeni ismi K.çekmece Sgk ) 1999 da emekli oldum. Müdürlüğünüze dilekçe verdim..Pasaport almak istediğimden emeklilik maaş durumumu gösterir bir belgenin verilmesi konusunda …Varıp varmadığı ve cevap verilip verilmediği…

   1. Aykut Otu diyor ki:

    Mehmet bey biz resmi kurum değiliz bu yüzden bu konu hakkında ilgili SGK müdürlüğüne başvurunuz.

  4. ALİ TURABİ DOĞANAY diyor ki:

   SN KÜÇÜKÇEKMECE SSK GENEL MÜDÜDRLÜĞÜ MAKAMINDA TEMSİL EDEN DERYA HANIMA TARAFLARIMA TARAFLARINCA BİR ŞİKAYET MEVZUATIM VARKEN GÖRÜŞME İCABINDAN CEP TEL ÇAĞRILMAK SURETİYLE VEDE TARAFIMCA BAHSİ GEÇEN MÜDÜRÜMÜZÜ DERYA HANIMI ZİYARET ESNASINDA BULUNMAK İCABINDAN DOLAYI VE TARAFIMA MÜMKÜN MERTEBE İSE TARAFLARINCA GÖSTERİLEN İNCE NEZAKETİNDEN DOLAYI VE GÖSTERMİŞ OLDUĞU GÜLERYÜZLÜ KARŞILAMALARINDAN DOLAYI TARAFIMCA MEMNUNİYET VERİCİ OLMASINDAN DOLAYI TARAFIMCA VERMİŞ OLDUĞUM BİRİMİNDEKİ MÜDÜR YARDIMCILARI HAKKINDA ŞİKAYET DİLEKÇEMİ İSE TARAFIMCA TARAFLARI OLAN SN MÜDÜRÜMÜZ DERYA HANIMIN İKNA GÜCÜ KUVVETLİ OLMASI SÖZLERİNDEN ETKİLENEREK ŞİKAYET ETTİĞİM KONUNUN İÇERİĞİNİ İSE ÖNERİ ŞEKLİNDE KABUL EDİLMESİNİ TARAFIMCA TARAFLARINA ARZ ETMEK SURETİYLE SUNMUŞ OLDUĞUM DİLEKÇEMDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM GEREĞİ İCABINDAN DOLAYI GÖSTERMİŞ OLDUĞU BİRE BİR GÖRÜŞME ESNASINDAKİ HASSASİYETLERİNDEN DOLAYI ÇOK MUTLU OLDUĞUMU AÇISINDAN DOLAYI ÇOK KIYMETLİ VE HAKİKATEN İSE MİLLİYETÇİLİĞİNİ GÖSTERMİŞ OLDUĞU HASSASİYETLERİNDEN DOLAYI TARAFIMCA 2014 YILINDA MAKAMINDAKİ GÜZEL ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TARAFIMCA BAŞARILARINI DEVAMINI UZUN ÖMÜRLER DİLEĞİMLE OLARAK VE TANIŞMA İCABINDA BULUNAMADIĞIMDAN DOLAYI SN DERYA HANIMIN EŞİ VAZİFESİ İSE MÜLKİ MÜFETTİŞ OLDUĞUNU VE BU HUSUSLARA DAYANARAK HER İKİ KIYMETLİ 650 YEDİYE TABİ MEMURLARIN SAĞLIKLI SIHHATLİ OLMALARINI AÇISINDAN DOLAYI YAPMIŞ OLDUKLARI KUTSAL VAZİFELERİNDEN DOLAYI GÖSTERMİŞ OLDUĞU TARAFIMCA ZİYARET ESNASINDA HAYRETLER İÇERİSİNDE KALDIĞIMDAN DOLAYI NEZAKET KURALLARINA ÇERÇEVESİNDE GÖRÜŞMELERİMİZİN GÜZEL BİR ATMOSFER İÇERİSİNDE GEÇMİŞİ OLDUĞUNDAN DOLAYI TARAFIMCA TEKRARDAN GÖSTERMİŞ OLDUĞU NEZAKET KURALLARINA GÖRE GÜLERYÜZLÜ , MİSAFİRPERVERLİĞİ İNSANCIL YAKLAŞIMINDAN DOLAYI KÜLTÜR SEVİYESİ LİSANSI KONUŞMA İKNA SÖZLERİYLE İNANINIZKİ BÖYLE KONUŞMALARINA HAYRETLER İÇERİSİNDE KALDIĞIMI TARAFIMCA ZİYARET ESNASINDA GÖSTERMİŞ OLDUĞU TÜM YARDIMLARINIZDAN DOLAYI ANLAYIŞLA KARŞILAMANIZDAN ANLAYIŞLA SUKUNETLE ŞİKAYETLERİMİ ÖZVERİYLE DİNLEDİĞİNİZDEN DOLAYI TARAFIMCA TARAFINIZA ÇOK TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM Tarafımca tarafınıza talep etmekteyim sözlerimin doğruluğunu teyit ediyorum sözlerim bana aittir tarafımca tarafınıza talep etmekteyim sözlerime karın bu talebimin nezaket kuralları çerçevesinde geçmiş olduğu esnası sırasındaki görüşmelerimden dolayı hassasiyetle tarafımca tarafınıza talepte bulunmamın açısından dolayı mümkün mertebe çok kıymetli sn müdürümüz derya hanım halen görevlerinin başında icra etmekte olup bu açıdan dolayı bahsi geçen sn müdürümüz derya hanıma SSK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ tarafından dolayı nezaket kuralları içerisinde ise takdirnameyle veya bir yıllık ise göstermiş olduğu görevinin başında canla gönlüyle çalışmalarından ötürü ikramiyeyle ödüllendirilmesini böyle çok kıymetli sn müdürümüzü derya hanımı kaybetmemeye özen gösterilmesini göz önünde bulundurulmasını tarafımca tarafınıza talep etmekteyim gereğinin yapılmasını TARAFIMCA TARAFINIZA SAYGILARIMLA ARZ VEDE RİCA EDERİM

   1. Aykut Otu diyor ki:

    Ali Bey biz resmi kurum olmadığımız için ne yazık ki yardımcı olamayacağız. Bu konuyu ilgili SGK merkezine başvurarak halletmelisiniz.

  5. pervin taştan diyor ki:

   kızımın hiç biryerde çalışmadığınadair bir belgeyi nerden alabilirim onun nufus kağıdı ile ben alabilirmiyim.

   1. Aykut Otu diyor ki:

    SGK ya giderek alabilirsiniz Pervin Hanım.

  6. serkan diyor ki:

   GEÇEN SENEDEN KALMA SİGORTA ÇIKIŞIM YAPILMADI FİRMA TAŞERON OLDUĞU İÇİN BULAMIYORUM ADAMLARI,NASIL HALLEDEBİLİRİM BUNU ?

  7. Koray diyor ki:

   Merhaba iş yerimi kapadım.
   Bunun için sağlık hizmetinden yararlanmak için her hangi bir ssk kurumuna baş vuruda bulunmam yeterlimi weya bağlı oldum bir yereöi başvurmam gerekir ?

   1. SGK Merkezi diyor ki:

    Bağlı olduğunuz SGK ya gitmeniz gerekiyor Koray Bey.

  8. Aytaç Atabay diyor ki:

   SGK PROVİZYON alabilir belgesi nereden temin edilebilir?

   1. sukufe kalay diyor ki:

    https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/
    Aytaç bey yukarıda verdiğimiz linke tıklayarak SGK provizyon sorgulamanızı yapabilir sayfanın çıktısını alabilirsiniz. İsterseniz de SGK’ ya gidebilirsiniz.

  9. guldeste diyor ki:

   Cocuklarım yetım ve dul parası alıyorlar :)) oglum 18 yasına gırdı maaşı kesılıyor fakat dışardan okuyor.okudugu ıcın alabılıyomus benım ustume devredebılrmı ? devredebılıyosa nereye basvurabılırım kucukcekmecede oturyorum :)) yardımcı olursanz sevınırım .

  Sorunuzu Yazın


  9 × yedi =