MHRS Edirne

MHRS Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Randevu Alma

Adres: Hadımağa Mevkii Helvacısakaoğlu Sokak Yeni Toki Merkez Edirne Selimiye Ünitesi Yeni Binaya Taşınmıştır. Adres: Hadımağa Mevkii Helvacısakaoğlu Sokak. Yeni Toki Merkez / Edirne Tel:0284 214 55 10

Havsa Ünitesi: Yeni Mah. Fatih Cad. Havsa

Telefon: 0284 214 5510

Halk Dilindeki Adı: Edirne Devlet Hastanesi

Artık hastanelere gidip kuyruk beklemenize gerek kalmadan alabileceğiniz online randevu işlemi için sizlerle gerekli olan bilgi ve aktarımları bu yazımızda derledik. Eğer sizde Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi hekimleri tarafından muayene edilmek istiyor iseniz aşağıdaki linke tıklayarak online randevu alma işlemini başlatmış olacaksınız. Daha sonrasında ise gerekli olan bilgileri uygun boşluklara doğru bir şekilde yazarak online randevu alma işleminizi başarıyla tamamlamış olabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu