emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

MHRS AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA

MHRS AFYONKARAHİSAR DEVLET HASTANESİ RANDEVU ALMA

Adres: Orhangazi Mahallesi Nedim Helvacıoğlu Bulvarı No:73 Afyonkarahisar

Telefon: 0272 444 4234

Halk Dilindeki Adı: Afyonkarahisar Devlet Hastanesi

Afyonkarahisar’ın merkezinde bulunan Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nden randevu almak istiyorsanız öncelikle yazımızın sonunda verdiğimiz bağlantı sekmesine tıklayınız. Bu linke tıkladığınız zaman sizden T.C. kimlik numarası ve sistem parolası istenecektir. Ancak sisteme üye değilseniz ilk olarak üye olmanız gerekiyor. Yeni Üye sekmesine tıklayarak karşınıza gelecek formu doldurunuz ve üyeliğinizi tamamlayınız. Bir de size yukarıda güncel iletişim bilgilerini verdik.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Yorumlar

 1. Fadime dedi ki:

  Göz hastalıkları için randevu aldım size dönüş yapılacaktır denildi randevumun oluşup oluşmadığını ne zaman öğrenebilirim.

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Randevunuz oluşmaz. Size randevu alabileceğiniz boşluk olduğunda bilgi mesajı gelir. Sisteme girerek randevu oluşturabilirsiniz. Yada yine sürekli takip edip almalısınız. Randevular 16:00 da güncelleniyor. Bu saatlerde denemenizde fayda var.

 2. ibrahim avcı dedi ki:

  üroloji ye randövi almam lazım

 3. ÜMRAN dedi ki:

  OGLUM İÇİN RANDEVU ALMAK İSTİYORUM OĞLUM 18 YAŞINDAN KÜÇÜK. TC KISMINA OĞLUMUN TC SİNİ YAZDIM . SM KISMINA BENİM (ANNESİ) TELEFONUMU YAZDIM. ANCAK RANDEVU ALMAYI ONAYLAMIYOR SİSTEMDE BU TELEFONA AİT KAYIT YOK DİYOR. HALBUKİ BENİM KAYDIM VAR . NASIL RANDEVU ALABİLİRİM.

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   182 randevu servisini arayarak randevu alabilirsiniz.