• MERZİFON SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ


  Adres: BAHÇELİEVLER MAHALLESİ KUVAİ MİLLİYE CADDESİ NO: 49 MERZİFON/AMASYA


  Telefon: 0(358) 513 74 81-513 74 34-514 07 86

  Fax: 0(358) 513 74 82

  Sponsorlu Bağlantılar

  E-mail: merzifonsgm@sgk.gov.tr  tıkla sorunu sor

  MERZİFON SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Günal Alaçal dedi ki:

   2017 Ocak ayında sizde bulunan dosyamın, ikametgahın olan İstanbul Küçükçekmece SGK Müdürlüğüne devredilmesi için dilekçe vermiştim. Dün itibariyle Küçükçekmece SGK Müdürlüğüne uğrayarak yaptığım sorgulamada dosyamın gelmediği bilgisi verildi. Emekli olmada 3 ay kalmasına rağmen, 10 ay önce verdiğim dosya devri yapılmamış. Çok acil olarak işlemin yapılmasını tekrar talep ediyorum. İşlemin akışı hakkında da yarafıma bilgi vermenizi rica ediyorum. Saygılarımla.

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Merhaba,

    Kurum iletişim bilgileri sizlerin daha kolay ulaşabilmesi için bilgi amaçlı verilmiştir. Lütfen bilgisi bulunan kurum ile irtibata geçiniz.

  2. VOLKAN SOLAK dedi ki:

   MERZİFON SGK ŞUBESİ KARDEŞİMDE GENEL VEKALETİM VAR VE 3 GÜNDÜR GELİYOR Bİ BORCU YOKTUR YAZISI VERİLMEDİ NEYMİŞ VEKALETNEMADE S.G.K GEÇMİYORMUŞ VEKALET NAMEDE GENEL TÜM İMZA YETKİMİ KULLANMAYA İPOTEK VERMEYE ALMAYA HEEEEŞEYİ BİELİRTİLMİŞ ZATEN ..NEDEN YARDIMCI OOLNMAK YERİNE PROBLEM ÇIKARILIYOR

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Merhaba,

    Kurumlar Vekaletnamelerde illaki kurumun adını görmek isterler. Halbuki Genel Vekaletnameler sınırsız yetki verir. Memurdan memura değişiklik gösterebiliyor. Servis şefine veya Müdür yardımcılarından yardım isteyebilirsiniz.

  3. Hatice Ateş dedi ki:

   İsteğe bağlı sigorta ödemek istiyorum dönüm borçlanması yaptım 5sene pirim ödeyip emekli olacam yaş tam pirim boşluğum var yardımcı olurmusunuz

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Nereye ve nasıl başvurulur?
    İlk defa isteğe bağlı sigortalı olmak isteyenlerin örneği Sosyal Sigorta İşlemleri Yönetmeliği ekinde yer alan “İsteğe Bağlı Sigorta Giriş Bildirgesi” ile ikametgahlarının bulunduğu sosyal güvenlik il müdürlüklerine/sosyal güvenlik merkezlerine başvurmaları gerekmektedir.
    Tekrar isteğe bağlı sigortalı olmak isteyen sigortalıların ise talep dilekçesi ile müracaatları yeterli olacaktır.
    5434 sayılı Kanunun mülga 12 nci maddesi uyarınca isteğe bağlı iştirakçilik başvuruları, Sosyal Sigortalar Genel Müdürlüğü Sigortalı Tescil ve Hizmet Daire Başkanlığı Mithatpaşa Caddesi No:7 Sıhhıye/ANKARA adresine yapılacaktır.
    Özel durumunuzdan dolayı lütfen HEMEN Alo 170 SGK DANIŞMA HATTI ARAYINIZ

  4. uğur çorumlu dedi ki:

   sevk evrağını bir buçuk ay önce teslim ettim .ziraat bankasında adıma ödeme gözükmüyor

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    SGK’ ya başvurabilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.