Konya SGM İletişim Bilgileri

KONYA SAĞLIK SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: 1.ORGANİZE SANAYİ HOROZLU HAN MAHALLESİ SIHHİYE SOKAK NO:8 SELÇUKLU KONYA


Telefon: 0(332)248 74 51

Fax: 0(332)248 74 55

E-mail: konyassgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜNE
  KONYA

  Müdürlüğünüzde 115……. bağkur numarasında kayıtlı sigortalınız olarak faaliyet göstermekteyim. İlk olarak 01,04,1986 tarihinde ssk lı olarak çalışmaya başladım. Daha sonra 1995 yılında vergi mükellefi olarak faaliyete başladım ve halen vergi mükellefi olarak faaliyet göstermekteyim. 1995 yılında müstahsil olarak buğday satışı yaptım fakat müstahsil makbuzunu bulamadım. Eğer kayıtlarınızı incelerseniz tarafımdan bağkur kesintisi yapıldığı görülebilir. 2011 yılında geriye dönük bağkur borcumun çıkarılıp ihya yolu ile ödemek için başvuru yaptım ve yaklaşık 20 yirmi bin lira tutarında bir rakam ödedim. Şimdi sistemden girdiğimde tescil tarihinin 01,10,2000 olduğu ve 2008 den bu yana olan hizmetim görülmekte diğer yatırmış olduğum günler gözükmemektedir. Oysa bağkur hizmetimin 25 yılı doldurmuş başlangıcımın 1995 yılı 7 ay olması gerekir.
  Sonuç olarak yapılan bu teknik hatanın düzeltilmesini bu konudaki mağduriyetimin giderilip emeklilik işlemlerimin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
  10,06,2020

  TC NO: 357………
  A d r e s : CENGİZ ÇİMEN
  —————–
  ………………

  1. Merhaba,

   Bu dilekçenizi iadeli taahhütlü posta aracılığı ile iletişim bilgileri bulunan SGM kurumuna göndermelisiniz.

 2. Cimer bilgi edinmek için başvuru yapıtım. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI tarafına sevk edildi. diye bir cümle geldi ,ardından ;
  SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI > SAĞLIK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI tarafından cevap yazıldı.
  ve en sonunda cevap geldi :
  ”Başvurunuz Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne iletilmiştir. Konya İl Müdürlüğü tarafından il şahsınıza dönüş yapılacaktır. Sağlıklı günler dileriz.”
  Tam olarak böyle bir yazı gördüm ve ne yapacağımı anlayamadım bilgi verir misiniz?

 3. 03.03.2015 tarihinde Ayşe K….. ile evlendim. Ancak gözlük ve ilaç bedeli halen babası Hüsamettin K…… maaşından kesilmektedir. Düzeltilmesini arz ediyorum. TC ……… (Halit B…….) TC 2……. (Ayşe K…..) (Ayşe B…..)

  1. Merhaba,

   Konu ile ilgili iletişim bilgilerini verdiğimiz kuruma dilekçe ile başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda durumu SGK danışma hattı alo 170 e de belirterek yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu