Hatay SGM İletişim Bilgileri

DÖRTYOL SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İstasyon Caddesi No.89 Dörtyol / HATAY


Telefon: 0(326) 712 22 34

Fax: 0(326) 712 22 30

E-mail: dortyolsgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. 14 Katlı 30 daireli Tek Blok bir apartman dairesinde oturuyoruz. Kapıcı dairesini, bina ve bahçe temizliği karşılığında kiraya vermek istiyoruz. İş güvenliği ve Sigorta yönünden bir sakıncası var mıdır. Alacağımız temizlik görevlisi aynı zamanda başka bir binada gece sigortalı olarak gece bekçiliği yapmaktadır. Gündüzleri Binamızda temizlik görevlisi olmasında bir sakıncası var mı.

  2. merhabalar, ben çalışan bağkurluyum. Bağkur primlerini düzenli olarak yatıyorum ancak borç sorgulama yaptığımda 3 ay’lık prim borcu gözüküyor bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz ?

    1. Merhaba,

      Kurum kayıtlarına müdahale edemiyoruz. Ödediğiniz ayların makbuzlarını bağlı bulunduğunuz sgm ye ibraz ederek borcunuzu sildirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu