Yozgat SGM İletişim Bilgileri

AKDAĞMADENİ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: AHİSAVİ MAHALLESİ 2. SAKARYA CADDESİ NO: 15 AKDAĞMADENİ/YOZGAT

Telefon: 0(354) 314 43 30

Fax: 0(354) 314 15 04

E-mail: akdagmadenisgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. 31.12.2015den beri işsizim sigortalı iş sigortasıziş hiçbiri şuan yok.Çocuk parası bile 3 ay geçmeden verilemiyormuş.Yardım Fonuna yardımiçin bile müracaatta sıkıntı oluyor.Şuan sigortasız olduğuma dair bir belge istiyorlar Akdağmadeni Kaymakamlığı Sosyal Dayanışma Yardım fonunundan.Bu belgeyi o kuruma mail vb.biryolla ulaştırmanızı rica ediyorum.Saygılarımla arz ve rica ederim.

    1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

    2. Ben istanbulda yasiyorum kardesim akdagmadeninde sigortasina baktim kendisi boyle seylerden pek anlamadi icin calistigi is yeri sigortasini eksik yatirmis ve bu son 3 ay 2016 hic yatirmamis kardesimin neden yatirmadiniz sorusuna uydurdugu bahane bu siralar biraz sikisigim var diyerek gecistirmis kardesimin safligindan faydalaniyor buna bi cozum bulursaniz sevinirim siz ordan bulamazsaniz ben burdan bi caresine bakacam kardesimin ismi isa biçer kardesim calistigi yere borcu oldugundan sikayet etmekten korkuyor ben bu haksizliga gelemem hangi cagda yasiyoruz sigortasiz eleman calistirmak ne demek arastirmanizi istiyorum simdiden tesekkurler

    3. İlgili SGk müdürlüğüne durumunuzu belirtip şikayetinizi yapabilirsiniz, Selim Bey.

  2. ”15.02.1993 yılından 24.07.2015 e kadar 2600 gününüz bulunmaktadır. diğer sorularına telefonda emeklilik servisi bilgi vermiştir.daha önce vermiş olduğu hizmet birleştirme dilekçesine 20.11.2014 tarihinde cevap verilmiş olup, emekli sandığı hizmetleri ve ssk hizmetleri birleşmiştir. şu an toplam 2600 gün hizmetiniz bulunumaktadır”.Bu yazı SGK genel merkezinden geldi hizmet birleşmesi oldumu soruma karşılık.Hastlıklarım tedavilerim ilaçlarımla, bazen yürürken,bazen hareketederken,bazen birişyaparken,bazende üzüntülübirdurumla karşılaşınca kalpte ve nefeste sıkışıklık daralma,epilepsi olduğundan geçici baygınlık unutkanlık dilde pelteleleşme sersemlik gibi belirtilerle karşılaşıyorum.Çok yorucubir işyapmasam bile üzüntülübir durum,yapılanbirhaksızlık,haksız yeresuçlanmak,nefretedilmek,aldatılmak gibi durumlarla tansiyon kalp sara hastalıklarım bazen hepsi bazen tekerteker nüksediyor,hastaneyekadargidecek baygınlık yaşıyorum.Yanımda bulunan hastane beklgelerinden tahlillerden ilaçlardan örnekler+e-nabız programıile ayrıntılı bilgi rapor belirti vb.bilgiler gerekirse benim gerekirse kurumunuz tarafından bulunabilir.2012 yılı 11.ayında AnkaraNumuneHastanesi tarafından verilen %72 oranlık özür raporumda var.Şuan ilçedeki Belediyeye ait kapalı otoparkta işçiyim,çok zor ve yorucubir işdeğil şuan.Ama kışın zorlaşacak,soğuyacak,kar buz temizlenecek çamur temizlenecek ağırlığı bazen çok bazen az maddeeler taşıtılacak,yapmıyom diyemeyeceğimbelki,yayapacan yagit denecek belki,belki horgörüleceğim.Herne olursa olsun zarar görmek zararevermek istemediğimden,kurumunuz tarafından Malulen Emeklilik için başvurumu klabul etmenizi gerekebilecek bilgi belgeyi tarafıma iletmenizi arz ve rica ederim.

    1. Kuruma direkt olarak ulaşırsanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu