Ordu SGM İletişim Bilgileri

ÜNYE SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Liseler Mahallesi Akkuş Niksar Caddesi no:59/A ÜNYE

Telefon: 0(452) 324 91 15

Fax: 0(452) 324 91 17

E-mail: unyesgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

5 Yorum

  1. Merhabalar ben Şubat 20den 27kadar rapor kullandım ama bir türlü rapor ücretimi alamıyorum başhekim onayı gerekiyor denildi yaptırdım buseferde güncelleme yapılması gerekiyor deniliyor onunda yaptilar ama yinede alamıyorum ücretimi nasıl alabilirim yardımcı olurmusunuz….

  2. 07 05 2015 tarihinde emekliliğe baş vurdum 25 05 2015 tarihinde bana 475 tl borcun var dediler borcu aynı gün yaptım ve dekontu bağcılar ssk müdülüğüne götürdüm tamam dediler
    fakat ünyede tarım bağkuru olduğumu söylediler bende ünye ve ordu sskya dilekceile müracat ettim dilekceme cevaben 11 06 2015 tarihinde dilekceniz incelenmiş olup ünyeziraat odasından muuakkafiyet getirmemiistediler bedekedilerine esnaf olduğumdan dolayı ssk tarım bağkuru yapamayacaklarını söyledim bana esnaf olduğumadair ticaret odası kaydımı veya ticaret sicilgastesini göndermemi istediler bende kendilerine istedikleri evrakları gönredim ama hala bağkur tarım sigortamıiptal etmediler ikincisi 09 07 2015 tarihinde emeklilik durumumu öğrenmek için bağcılar ssk müdürlüğünden bilgi almak istedim ama 1280 tl bocum olduğunu söylediler bende kendilerine bana 25 05 2015 tarihi,nde 475 tl bocun vardediniz başka borcum varmı diye sordum yok dediniz dedim vebirşey söylemediler benim 09 07 2015 tarihinde ödeme yaptığımdan dolayı hem 2 ay kaybım var hemde 25 05 2015 tarihinden sora ödeme yaptığım için 1280 tl zararım var benim maduriyetim nasıl giderilir saygılarımla

    1. Durumu Alo 170 SGK hattında detaylı olarak görüşüp bilgi alabilirsiniz.

  3. Şu anda Ünye Devlet hastanesinde uzman doktorum. Şu anda rahatsız olan ve tatil için Ünye’de bulunan Üniversite öğrencisi olan kızım’ın sağlık güvencesini üzerime almak için, bu gün tel. ile aradım fakat telefona bakan memur tarafından, telefonla ilgili kişilere bilgi almak için bağlanmak istediğim halde , bağlatılmadı, Müdür bey ile telefonla görüşmeme izin verilmedi ( müdür bey ”müsait değilim görüşemem ”demiş ). Eğer vatandaşa telefonla bilgi dahi verilemeyecekse, SGK Ünye şubesinin telefonu hangi işe yarayacaktır üzüldüm doğrusu. Bu konuların düzeltilmesini, tarafıma ait önceden mensup olduğum bağkur’a ait borcum olup olmadığını ( çünkü ayrıldığım gün kendim dilekçeyi bizzat Ünye SGK’ya vermiştim ), Eczacılık 4. sınıfta öğrenci olan ve şu anda Ünyede bir Eczanede mecburi 1 aylık staj yapan kızımın sağlık yönünden bana bağlı olup olmadığını bildirmenizi arz ederim. Bağlı değilse, bağlanması için ne yapılması gerektiğini de bildirmenizi, arz ederim.

    1. Ali Bey, bizim resmi kurumlarla hiçbir alakamız bulunmamaktadır. Bu sorunlarınızın tümü için ilgili SGK Müdürlüğüne müracaat ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu