• LÜLEBURGAZ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ


  Adres: HÜRRİYET MAHALLESİ HÜDAVENDİGAR CADDESİ NO.42 LÜLEBURGAZ/KIRKLARELİ

  Telefon: 0(288) 415 30 30

  Fax: 0(288) 415 25 03

  Reklam

  E-mail: luleburgazsgm@sgk.gov.tr  tıkla sorunu sor

  LÜLEBURGAZ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Kübra Erdoğan dedi ki:

   28/10/2016 tarihinde babam için iki sigorta numarasının birleşmesi için dilekçe verdik fakat e devletten kontrol ediyorum birleşme olmamış.. herhangi bir süresimi var nasıl öğrenebilirim ?

  2. Şerif Ali OGAN dedi ki:

   2010 yılında iş kazası geçirdim ve yüde 28 oranında malüllük verildi. Bu orana istinaden 2015 yılında sürekli iş göremezlik geliri için Lüleburgaz SGK müdürlüğüne başvurdum ve 2016 Nisan ayında Kırklareli İl SGK kurumunda Baş müfettiş tarafından ifadem alındı ve tutanak imzalatıldı. Müfettiş bey 2 ay içinde maaş bağlanır denildi fakat 3 ay oldu bağlanmadı. Lüleburgaz SGK müdürlüğü Dosyanızın müfetttiş tarafından yollanmadığı için gelir bağlayamadıklarını söylediler. Sizlere Sorum şudur, bu dosya nerede nasıl takip edebilirim ve gelir nezaman bağlanır nasıl öğrenebilirim.. İyi günler.

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  3. SERKAN TUNA dedi ki:

   31 08 2015 TARIHINDE EMEKLILIGE BASVURDUM ACABA EVRAKLARIM NE ALEMDE

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    E-Devlet üzerinden evrak durumunuzu kontrol edebilirsiniz.

  4. necip kan dedi ki:

   merhaba ben askerden geleli 1 sene olucak berberde çalışıyorum sigortamı yapmıyorlar ne yapmalıyım sigortasız çalıştırma yasak olduğunu biliyorum ama iş yeri sahipleri işine gelirse diyorlar parayada ihtiyacım var ne yapmalıyım c&y erkek kuaföründe çalışıyorum KIRKLARELİ/lüleburgaz

   1. Hürcan Karataş dedi ki:

    İş yeri sigortasız işçi çalıştıramaz. Bu anlamda iş yerini SGK ya şikayet edebilirsiniz.

  5. mustafa engin dedi ki:

   ben kırklareli lüleburgazda ikamet ediyorum arge tektil de 10 aydır çalışıyorum çalıştıgım ortam ve makina çok bakımsız ve maaşlarımız yarısı bankaya yarısı elden yatıyor aldığım ücret 1.288,98 agi dışında her pazar mesai var mesailerim 81 tl zorunlu olarak istifamı verdim tazminat hakkım yasal haklarımdan marum kaldım bunun için ne yapmam gerekir

   1. Hurcan Karatas dedi ki:

    1 yıldan fazla çalışanlar için tazminat söz konusudur. Ayrıca işten çıkarılmanız durumunda tazminat almaya hak kazanırsınız. İstifa vermişseniz tazminat hakkınız bulunmamaktadır maalesef.

  6. kemalközler dedi ki:

   benim iş kazasıraporumvar geçen hafta giriş yapıldı parasını nezaman arılım.onlay sisteminde görünmüyor yardımcı olurmusunuz.

   1. Aykut Otu dedi ki:

    Biz resmi kurum değiliz. Eger e-devlet sisteminde görünmüyorsa soyleyebilecegimiz bir sey yok. ALO 170i arayarak öğrenebilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.