KYK

Öğrencilere Müjde! KYK Burs Ödemeleri Bugün Ödenmeye Başladı

Son Dakika Bakan Kasapoğlu Duyurdu KYK Burs ve Kredi Ödemeleri Başladı! Gelen son dakika haberine göre Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu üniversite öğrencileri için burs ve kredi ödemelerinin bu gün itibarı ile ödenmeye başladığını belirtti. Bakan Kasapoğlu, burs ve kredi ödemelerinin öğrencilere 6 Temmuz 2020 – 10 Temmuz 2020 tarihleri arasında ödemesinin gerçekleştirileceğini belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 6 Temmuz bu gün itibarı ile burs ve kredi ödemelerinin hesaplara geçmeye başladığını duyurdu. Bakan Kasapoğlu, burs ve kredi ödemelerinin öğrencilere 6 – 10 Temmuz tarihleri arasında ödeneceğini ve yapılacak olan burs ve kredi ödemelerinin de öğrencilerin T.C. kimlik numaralarının son hanelerine göre gerçekleştirileceğini ifade etmiş bulunuyor.

Bakan Kasapoğlu Duyurdu KYK Ödemeleri An İtibarı İle Hesaplara Yatmaya Başladı!

Bakan Kasapoğlu Duyurdu KYK Ödemeleri An İtibarı İle Hesaplara Yatmaya Başladı! Bakan Kasapoğlu öğrenciler için son derece sevindirici olan haberi sosyal medya hesabından duyurmuş bulunuyor. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sosyal medya üzerinden duyurduğu paylaşımda şu ifadelere yer vermiş bulunuyor.

Sevgili gençler, Temmuz 2020 ayı için burs ve kredi ödemeleriniz an itibarı ile hesaplarınıza yatmaya başlamış bulunmaktadır. Devletimiz, tüm imkanları ile birlikte gençlerimizin yanında olmaya devam edecek. Sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim, ifadeleri yer aldı.

KYK Öğrenim Kredisi Ne Kadar? Geri Ödemesi Nasıl Yapılır?

E-Devlet KYK Borç Sorgulama ve Bakiye Ekranı

KYK Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. 4. Sınıflar icin de yatiyormu acaba normalde haziranda sondu kesiliyordu burs ve krediler, ben harclik avansin bir bölümünü kullanmisdim bu ay.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu