Genel

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi Tahlil Sonuçları

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi tahlil sonuçlarını öğrenmek isteyenler, kurumun kendisine ait bilgilendirme sistemini kullanabilir. Hastanenin internet sitesine girilerek sonuçlara erişim sağlanır. İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi tahlil sonuçlarını öğrenmek için girilmesi gereken adres hastanecerrahpasa.iuc.edu.tr şeklindedir.

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi, yüz yılı aşkın bir tarihi olan kurumdur. Bu kurumda alanında yetkin ve ekol kabul edilen hekimler görev yapar. Bu nedenle hasta sayısı fazladır. Hasta sayısının fazla olduğunu göz önünde bulundurarak randevularınızı erken bir tarihte almalısınız.

İstanbul Cerrahpaşa Hastanesindeki hekimler doğru teşhis için bazı tahliller isteyebilir. Tahlilleri yaptırdıktan sonra sonuçları internet sitesinden görmek mümkündür. Bu sayede hem hekimler hem de hastalar, sonuçları değerlendirebilir. Aynı zamanda farklı hekimlerin de sonuçları irdelemesi mümkün olur.

Cerrahpaşa Sonuç Nasıl Öğrenilir?

Cerrahpaşa sonuç öğrenmek için kurumun internet sitesine girmek yeterlidir. Ancak hastaneye giderek yetkili birimden de sonucu almanız mümkündür. Sonucu almak için https://hastanecerrahpasa.iuc.edu.tr/tr/content/online-islemler/laboratuvar-sonuclari adresine giriş yapılmalıdır.

Siteye girdikten sonra izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

  • Online İşlemler menüsüne giriş yapılır.
  • Online İşlemler kısmından “Laboratuvar Sonuçları” seçeneğine tıklanır.
  • Tetkik sonuçlarına erişmek için tıklayınız” yazan kısımdan işlemler sürdürülür.
  • Sorgulama için ilk olarak T.C. kimlik numarası yazılmalıdır.
  • Kimlik numarasından sonra barkod numarası yazılır.
  • Ekranda bulunan doğrulama kodu yazılarak “Sorgula” kısmına tıklanır.

Cerrahpaşa Hastanesi Sonuçları Kaç Günde Çıkar?

Cerrahpaşa Hastanesi sonuçlarının çıkacağı gün sayısı yapılan tahlil türüne göre değişir. Bazı sonuçlar daha hızlı çıkarken bazıları için bir süre beklemek gerekir. MR sonuçlarının çıkacağı süre genellikle 1 ila 3 gün arasındadır. Patoloji sonuçları için beş güne kadar beklemek gerekebilir.

Cerrahpaşa Hastanesinde pek çok tahlil yapılır. Kan tahlilleri ile anormal değerler kolay bir şekilde anlaşılır. Yapılacak tahliller neticesinde vitamin değerlerindeki eksiklikler ve fazlalıklar tespit edilir. Ayrıca hormon bozuklukları konusunda da bilgi edinilir.

Sonuçlarını öğrenen hastalar, Cerrahpaşa Hastanesindeki ya da farklı bir kurumdaki hekimlerle bilgi paylaşımı yapabilir. Tahlil sonuçlarının belli aralıklarla yenilenmesinde fayda vardır. Zaman içerisinde kan değerlerinde değişiklik meydana gelebilir.

Sağlık ocağı sonuçları : https://www.ssk.biz.tr/saglik-ocagi-tahlil-sonuclari/

Cerrahpaşa Hastanesinde tahlillerin yanı sıra görüntüleme işlemleri de yapılır. Röntgen, ultrason, MR gibi işlemler neticesinde hastanın iç organlarının, eklemlerinin durumu incelenir.

Cerrahpaşa Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme

Cerrahpaşa Hastanesi tahlil sonucu öğrenme noktasında hastalarına kolaylık sağlayan bir kurumdur. Tahlil sonucunu öğrenmek için hastaneye gitmenize gerek kalmaz. Hastaneye gitmeden tahlil sonucunu öğrenmek için kurumun internet sitesinden işlem yapılmalıdır.

Tahlil sonucunu öğrenmek için kimlik numaranızı yazmanız gerekir. Aynı zamanda tahlile ilişkin barkod numarası da İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi tahlil sonuçlarını öğrenmek için kullanılmalıdır.

Tahlil sonuçlarını öğrenmek isteyenler, sonuçların yer aldığı ekranın çıktısını alabilir. Ancak Cerrahpaşa Hastanesi doktorları da sonuçlara kendi sistemleri üzerinden erişebilir. Bu sayede hasta hakkında hızlı bir şekilde kanaat oluşturulur.

Cerrahpaşa Hastanesinde tahlil yaptırmak için ilk olarak randevu alınmalıdır. Randevular, yetkili polikliniklerden alınır. Hastanenin internet sitesine girdikten sonra “Randevu Sistemi” kısmından randevu oluşturulabilir.

Cerrahpaşa Tahlil Sonuçlarına İnternetten Bakılır mı?

Cerrahpaşa tahlil sonuçlarına internetten bakmak için hastanecerrahpasa.iuc.edu.tr adresine girilir. Bu adres üzerinden sorgulama yapmak için bazı bilgilere ihtiyaç vardır. Yazılması gereken bilgilerden biri kimlik numarasıdır. Aynı zamanda sorgulama sırasında barkod numarası da kullanılmalıdır.

Cerrahpaşa tahlil sonuçlarını doktorunuzdan da öğrenmeniz mümkündür. Tahlil sonuçları, laboratuvarlar tarafından doktorlara gönderilir. Böylece doktorlar, hastaların durumunu kolay bir şekilde öğrenebilir.

Cerrahpaşa Hastanesi laboratuvarları, en kısa sürede tahlil sonuçlarını sahiplerine ulaştırır. Böylece bir an evvel tedaviye başlamak mümkün olur. Cerrahpaşa Hastanesinde hangi tahlillerin yapılacağına doktorlar karar verir.

Cerrahpaşa Radyoloji Sonuçları

Cerrahpaşa radyoloji sonuçları, kısa süre içerisinde çıkar. Sonuçları görüntülemek için hastanenin internet sitesine girilmelidir. Siteye girildikten sonra “Radyoloji, nükleer tıp vb. rapor sorgulama seçeneğine tıklanır.

Gelen ekranda “Tetkik sonuçlarına erişim için tıklayınız” yazar. Burada sizden bazı bilgiler istenir. Girilmesi gereken bilgiler şu şekilde sıralanabilir:

  • T.C. kimlik numarası
  • Protokol numarası
  • Barkod numarası
  • Doğrulama kodu

Tüm bilgiler yazıldıktan sonra “Sorgula” yazan alana tıklanır. Böylece radyoloji sonuçlarına ulaşmak mümkün olur.

Cerrahpaşa Kardiyoloji Sonuçları

Cerrahpaşa kardiyoloji sonuçları, hastanecerrahpasa.iuc.edu.tr üzerinden görüntülenebilir. Bu adrese girdikten sonra kardiyoloji sonuçları elde edilebilir. Kardiyoloji alanında, hastanın durumuna göre farklı tetkikler yapılması gerekebilir.

Yapılan tetkikler, birkaç gün içerisinde açıklanır. Bu sayede hastalar, hastalıklarına ilişkin tahlil değerlendirmelerini öğrenebilir. Kardiyoloji, kalp hastalıklarına bakan birimdir. Bu nedenle kalp ile ilgili yaşadığınız sağlık sorunlarında bu birimden randevu alabilirsiniz.

Kardiyoloji polikliniğinde kalp ile alakalı kan ve hormon değerlerine bakılır. Aynı zamanda efor testi, ritim ölçülmesi gibi farklı testler de uygulanır.

Cerrahpaşa Hastanesi Kan Sonuçları

Cerrahpaşa Hastanesi kan sonuçlarını öğrenmek isteyenler, hastanenin yetkili birimine başvuru yapabilir. Ayrıca internet üzerinden de sonuçların öğrenilmesi mümkündür. Kan tahlilleri neticesinde kansızlık, enfeksiyon gibi farklı problemler tespit edilebilir. Aynı zamanda gebelik gibi süreçlerde de kan tahlili yapılmalıdır.

Cerrahpaşa Hastanesinde kan tahlili yaptırdıktan sonra sonuçları internetten takip etmek mümkündür. Sonuçları öğrenen hekimler, hasta için uygun ilaçları verir. İlaçların yanı sıra cerrahi müdahale ve farklı tedaviler de söz konusu olabilir.

Herhangi bir rahatsızlığı olanların bir an evvel tahlillerini yaptırması gerekir. Tahlil sürecini tamamlayanlar ise İstanbul Cerrahpaşa Hastanesi tahlil sonuçlarını öğrenmek için internet sitesini kullanabilir.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir