Genel

Bakan Selçuk Açıkladı İlave Tediye Ödemeleri Bugün Hesaplarda Olacak!

Bakan Selçuk Açıkladı İlave Tediye Ödemeleri Bugün Hesaplarda Olacak! Son dakika haberi olarak duyrulan bilgiye göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt, ilave tediye ödemelerinin bu gün hesaplara gönderileceğini belirtti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk bayram öncesi sevindirici haberi kamu işçilerine vermiş bulunuyor. Bakan Selçuk Ramazan Bayramı öncesi 13 günlük tediye ödemelerinin bu gün hesaplara aktarılacağını belirtti.

Bakan Selçuk’tan Son Dakika Açıklaması Geldi!

Bakan Selçuk’tan Son Dakika Açıklaması Geldi! Son dakika haberi olarak manşet verilen bilgiye göre, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamu işçileri için şu haberi paylaşmış bulunmaktadır. Habere göre kamu işçilerinin 13 günlük tediye ödemelerinin bu gün hesaplara aktarım işleminin gerçekleştireceğini belirtmiş bulunmaktadır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt, yazılı olarak yaptığı açıklamasında, her yıl ödenen ilave tediye ödemelerinin toplamda 56 günlük olduğunu belirtmiştir. Bakan Selçuk, tediye ödemelerinin yıl içerisinde iki kez yayınlanarak, ikişer taksit şeklinde ödendiğini belirtmiş bulunuyor. Bakan, 26 günlük zorunlu ödeme seçeneklerinin ilk taksit işleminin ise 31 Ocak 2020 tarihinde yatırıldığını belirtirken, ikinci taksit ödeme işleminin ise bu gün yapılacağını belirtti. 6772 sayılı kanun gereğince kamu işçisine ödenmekte olan ilave tediyelere, 2017 yılında taşerondan kadroya geçmiş işçilerinde dahil edildiğini belirtti. Bakan Selçuk, ayrıca şu açıklamayı da eklemiş bulunarak, “Bakanlık olarak her zaman olduğu gibi Türkiye’mizin geleceği için değer üreten, kalkınmamızın en büyük destekçisi olan kardeşlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” açıklaması yapış bulunuyor. Bakan Selçuk, diğer yandan da yapılan tediye ödemelerini bayram öncesi gerçekleştiğini belirterek, tüm işçilerin ramazan Bayramı’nı tebrik etmiş bulunuyor.

Askerlikte Celp, Terhis ve Bedelli Tarihleri Belli Oldu!

HES Kodu Kullanıma Başladı! HES Kodunu Nasıl ve Kimler Kullanabilir ?

Koronavirüs Aşısında Sevindiren Gelişme Yaşandı!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu