Genel

Ankara’da Peşinatsız Senetle, Taksitle Araba Veren Yerler

ankarada senetle araba satan firmalar

Ankara’da peşinatsız senetle, taksitle araba alınabilecek yerlere örnekler aşağıda verilmiştir:

 • Emin Otomotiv
 • Birarabam
 • Guzul Oto
 • Raşitoğulları Otomotiv
 • Ar-ce Oto
 • Emir Otomotiv
 • Ekinci Otomotiv
 • Wowwo
 • Otonomi
 • Oto Vadeli

Peşinatsız senetle araç satın alacak olanların imzaladıkları senetler konusunda oldukça dikkatli olmaları gerekmektedir. Senetlerin tarihine, üzerinde yazan miktara, senetlerin kapsamına bakılmalıdır. Senette boşlukların olması, miktarlar arasında boşlukların bulunması gibi durumlarda imza atmamaya özen göstermelidirler. Ayrıca satın alınacak olan araç ile ilgili verilen bilgilerin doğruluğundan emin olmaları ve araştırma yapmaları tavsiye edilmektedir.

Ankara’da Peşinatsız Senetle Araba Alma Koşulları Nelerdir?

Peşinatsız taksitle araba almak isteyenlerin öncelikle araba alacakları galeriye veya kuruma bir güvence sunmaları gerekmektedir.

Anlaşmanın yapılabilmesi için istenen şartlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Senet yaptıracak olan yeni araç sahibinin gelir belgesini sunabiliyor olması gerekmektedir.
 • Araç alacak olan kişinin kimlik belgesi talep edilmektedir.
 • Adres teyidinin yapılabilmesi için ikametgah adresinin beyan edilmesi gerekmektedir. Bunun için de ikametgah belgesi galeriye sunulmalıdır.
 • Kredi notu düşük seviyede olanlara senetle araba vermek veya vermemek galeri sahibinin inisiyatifindedir.
 • Birikim hesabının olmasını zorunlu tutan galeriler bulunmaktadır. Bu sebeple galerinin böyle bir şart koşması durumunda birikim hesabı açılmalıdır.
 • Yapılan senetlerin karşılığında borçlanılan tutarın ödeneceğine dair bir güvence sunulması gerekmektedir.

Wowwo İle Taksitle Araç Alımı Nasıl Yapılır?

https://wowwo.com/ adresi üzerinden uygun vade oranları ile uygun araç belirlenebilmektedir. Araç alacak olanların taleplerine uygun araçlar sitede listelenmektedir. Diğer firmalar ile fiyat karşılaştırması yapabilme ve istenen özelliklere sahip aracı belirleyebilmek mümkündür. Bazı galerilerden ve firmalardan çok daha güvenilir olma özelliği taşımaktadır.

Otonomi İle Senetle Araba Alma İşlemleri Nasıl Yapılır?

https://www.otonomi.com/taksitliler adresinden taksitli araç satın alma işlemi yapılabilmektedir. Uzun yıllardır taksitle, senetle araç almak isteyenlere hizmet veren firmalardan biridir. Uygun aracı belirlemek bu site ile oldukça kolaydır. Aynı zamanda senetle araç satan yerler ve kişiler de görüntülendiği için kısa süre içerisinde işlemler tamamlanabilmektedir.

Fuzul Oto Aracılığı İle Senetle Araç Alımı Nasıl Yapılır?

https://www.fuzuloto.com adresinden veya FuzulEv ofislerinden Fuzul Oto ile peşinatsız araç alabilmek için sisteme dahil olabilmek mümkündür. Araç almak isteyenlerin öncelikle alacakları araçları kendilerinin belirlemeleri gerekmektedir. Ardından Fuzul Oto’nun otomobil satın alma sistemlerinden birine katılmaları gerekmektedir. Faizsiz ve vade farksız araç satın alabilmek mümkündür.

Araç satın alacak olanlar, taksit tutarlarını kendileri belirleyebilmektedirler. Dahil olacakları ödeme gruplarını ve ödeme güçlerini kendileri seçtikten sonra aydan aya kira öder gibi araç taksitlerini ödemektedirler. Bu süreçte kendilerinden herhangi bir peşinat veya ara ödeme talep edilmemektedir. Türkiye’nin her bölgesinden alınacak otomobiller için bu sisteme dahil olunabilmektedir. Alınacak olan araçların sıfır ya da ikinci el olması konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Çekiliş sistemine dahil olanların aynı gruba dahil oldukları kişiler içerisinde noter huzurunda çekiliş yapılmaktadır ve bu sayede araçlarını taksit ödemeleri bitmeden teslim alma şansları da bulunmaktadır. Çekiliş sistemine dahil olmayanlar ise; araçlarının değerinin yarısını ödedikten sonra araçlarını teslim alabilmektedirler.

Emir Otomotiv İle Senetle Araba Nasıl Alınır?

Emir Otomotiv’in yeri, Ankara Akyurt’tadır. 36 aya kadar senet yapabilmektedir. Kefil ya da herhangi bir evrak talep etmemektedir. Satın alınacak olan aracın değerinin %40’ını peşinat olarak talep etmektedir. Birden fazla finansman seçeneği ile araçları satmaktadır. Ankara’da peşinatsız senetle, taksitle araba almak isteyenler eğer Emir Otomotiv’den araç almak isterlerse; 0312 316 39 49 numaralı telefonu aramalıdırlar.

Peşinatsız Taksitle Araba Veren Galeriler Ankara’da Hangileridir?

Emir Otomotiv ve Ekinci Otomotiv; Ankara’da peşinatsız taksitle araç alınabilecek galerilerdir.

Tamamına Senetle Araba Ankara’da Nereden Alınabilir?

Galeriler tamamına senetle araba vermektedirler.

Senetle Araba Ankara’da Nerelerde Verilmektedir?

Ünsan Otomotiv, senetle araba veren galeriler arasındadır.

Etimesgut Senetle Araba Neresi Satmaktadır?

Ankar Otomativ, Etimesgut’ta hizmet verip senetle araba satan galerilerden biridir.

500 TL Taksitle Araba Alınabilir Mi?

Ankara’da peşinatsız senetle, taksitle araba almak isteyenler; aylık 500 TL ödeme ile araç satın alabilmektedirler. Ödeme planları için aracı alacakları galeri ile iletişime geçmelidirler.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir