Genel

Ankara’da Peşinatsız Senetle Araba Veren Yerler

Ankara’da senetle araba alınacak yerler, genel olarak galerilerdir. Ankara’da bulunan galerilerin birçoğundan senetle araba alımı yapılabilmektedir. Bu yüzden peşinatsız senetle araba almak isteyen kişilerin öncelikle yakınlarında bulunan ya da güvenilir galericilere gitmeleri tavsiye edilir. Senetle araba almak isteyen kişilere güvenilir bir galerici bulmalarının tavsiye edilmesinin en önemli sebebi senetle araba almanın oldukça fazla risklerinin bulunmasıdır.


Ankara’da Senetle Araba Veren Yerler Hangileridir?

Ankara’da senetle araba satan yerler, çoğunlukla galerilerdir. Ankara içinde yer alan neredeyse tüm galeriler senetle araba satışı yapmaktadırlar. Ancak aşağıda verilen galerilerle iletişime geçilerek senetle araba alma konusunda görüşülebilir. Buna göre Ankara’da senetle araba alınabilecek olan yerler şuralardır;

 • Wowwo senetle araba,
 • Otonomi senetle araba,
 • Oto vadeli senetle araba,
 • Raşitoğulları Otomotiv,
 • Fuzul Oto senetle araba,

Gibi yerlerdir. Ancak Ankara’da bu firmaların yanı sıra onlarca senetle araba satan yerlere ulaşabilmek mümkündür.

Wowwo’dan Senetle Kolay Araba Satın Alma İmkânı!

Senetle araba satan yerlerden birisi olan Wowwo, müşterilerine uygun vade oranları ve pek çok olanağı ile bu imkânı tanıyan önemli araç satış mağazalarından bir tanesidir. pek çok ilde faaliyet veren bu yer, aynı zamanda müşterilerinin taleplerine göre onlara en uygun aracı bulmakta da yardımcı olmaktadır. Senetle araba almak isteyen kişiler öncelikle Wowwo’nun resmi internet sitesi olan https://wowwo.com/ adresi üzerinden kendilerine en uygun aracı belirleyebilir ve diğer firmalarla fiyat karşılaştırması yapabilirler. Wowwo senetle araba satan yerler arasında en fazla tercih edilen aynı zamanda bu konuda diğer firmalara ya da galeriler nazaran daha güvenilir olan bir yer olarak da bilinmektedir.

Otonomiden Senetle Araba Avantajları!

Otonomi senetle araba satan önemli sitelerin başında gelen yerlerden bir tanesi olarak uzun yıllardır bu alanda çalışan bir firmadır. Özellikle taksitli araç satın alma sloganıyla hizmetlerini müşterilerine sunan firmanın aynı zamanda internet sitesi üzerinden kişiye en uygun senetle araba satan yerler ve kişiler görüntülenebilmektedir. Buna göre Otonomi’den senetle araba satın almak isteyen kişiler, firmanın https://www.otonomi.com/taksitliler internet sitesini ziyaret ederek araç satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Oto Vadeli Senetle Araba Fırsatı!

Özellikle kefilsiz kredisiz senetle araba satan yerler arasında yer alan oto vadeli firması, aynı zamanda müşterilerine 36 aya kadar vade imkânı tanımaktadır. Diğer firmalara nazaran bir nebze daha fiyatları yüksek olabilen bu firmanın müşterilerine sunduğu uygun vade seçeneği ve kefilsiz araba satışları oldukça dikkatleri üstüne çekmektedir. Buna göre oto vadeliden senetle araba satın almak isteyen kişiler firmanın http://otovadeli.org/ internet adresini ziyaret edebilir ve kendisine en uygun aracı oldukça kolay bir şekilde seçebilirler.

Raşitoğulları Otomotivle Siz de Taksitli Arabanızı Kolayca Alın

Senetle araba veren firmalar arasında Ankara’da en fazla bilinen firmalardan birisi olan Raşitoğulları, Ankara’nın Çubuk yerleşkesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Oldukça uygun koşullarda taksitli araba satın almanızı sağlayan bu firma yanı zamanda satmış olduğu tüm araçları kendi internet sitesi üzerinde ilana çıkararak müşterilerinin incelemesine olanak tanır. 13 yıldır faaliyet gösteren firmanın pek çok araba türünde senetle satış imkânı mevcuttur. Raşitoğullarından senetle araba satın almak isteye kişiler firmanın galerisine uğrayabilir ya da internet üzerinden firmanın satışa çıkarmış olduğu araçları görebilirler. Ayrıca herhangi bir soru ya da görüş belirtmek isteyen kişiler firmanın 0532 522 31 62 ya da (0312) 837 45 25 iletişim numaraları üzerinden ulaşabilir ve soru ya daha herhangi bir görüşlerini bizzat firmaya belirtebilirler.

Fuzul Oto Cazip Koşullarda Senetle Otomobil Veriyor!

Aradığınız otomobili en kolay şekilde alabileceğiniz firmalardan birisi olan Fuzul Oto, senetle araba imkânı sunan ve bunu müşterilerini hiç zorlamadan yapan nadir firmalardan bir tanesidir. Herkesin bir arabası olsun sloganıyla başlattıkları pek çok kampanya sayesinde bugün birçok kişi uygun koşullarda satın aldıkları arabalarının keyfini çıkartmaktadırlar. FPK sistemi yani faizsiz peşinatsız kredisiz otomobil alma sistemi kuran ve bunu sistematik bir geliştiren Fuzul Oto, peşinatsız otomobil satın alma konusunda oldukça profesyonel çalışan bir firmadır. Senetle otomobil almak isteyen kişiler, firmanın  resmi internet adresi olan https://www.fuzuloto.com/kampanya/index.html?gclid=EAIaIQobChMIh6Llxa6O4wIVSs-yCh1E_Qw9EAAYAyAAEgLLnfD_BwE adresine tıklayarak kendisine en uygun fırsatlarda sunulan araçları görüntüleyebilirler. Aynı zamanda site içerisinde bulunan iletişim formunu doldurarak firmadan doğrudan bilgi alabilirler.

Galeriden Senetle Araba Alma

Galeriden senetle araba almak son zamanlarda özellikle banklardan kredi çekemeyen kişiler tarafından tercih edilen bir yöntemdir. Bankalardan kredi alamayan ve herhangi bir peşinata sahip olmayan kişilerin senetle araba almaya yönelmesi bu alanda bazı galericileri harekete geçirmiştir. Pek çok kişi istediği araba modeli için galericilerden senetle araba almakta ve bu senetleri belirli vadeler ile geri ödemektedirler. Aslında oldukça riskli olan bu yöntemin çok acil durumda kalmadıkça tercih edilmemesi önerilir. Bunun en önemli sebebi galerilerden alınacak olan arabaların normalde peşin olarak alınacak olan arabadan daha yüksek bir fiyattan verilmesidir. Galeri ya da bayi size bu arabaları senetle vereceği için mutlaka üzerine vadeden dolayı ek bir faiz ekleyecek ayrıca kendi isteğine bağlı olarak da bir komisyon alacaktır. Özellikle alınacak olan komisyonun tamamen satıcıya bağlı olması oldukça risklidir. Bunun yanı sıra 24 ay ya da 36 ay için konulacak olan vade farklarıyla birlikte ödenecek miktarın daha da artması kişilere bu yöntemin çok da sağlıklı olmadığını göstermektedir. Bu yüzden özellikle senetle araba alacak olan kişilerin vade farklarını ve komisyonlarını unutmamaları gerekir.

Peşinatsız Senetle Araba Alma Şartları Nelerdir?

Peşinatsız senetle araba alma şartları, ister internet üzerinden olsun isterse araba satışı yapan yerlerden olsun mutlaka sağlanması gereken şartlardır. Buna göre senetle araba satın almak isteyen kişilerin sağlaması gereken şartlar şunlardır;

 • Aracın satın alındığı yere gelir belgesi beyan edilmelidir.
 • Kimlik belgesi,
 • İkametgâh adresinin beyanı,
 • Banka kredi notunun en düşük seviyede olmaması gerekir.
 • Bazı galeriler birikim hesabını zorunlu tutmaktadır. Bunu şart koşan galeriler için birikim hesabının oluşturulması,
 • Karşı tarafa alınan borca karşılık borcun ödeneceğine dair güvence sunulması,

Gibi şartların senetle araba alacak olan kişiler tarafından sağlanması gerekir. Ancak senetle araba satın alma durumu çoğunlukla karşı tarafa bağlı olan bir durum olduğu için şartların anlaşma yapılan yerle görüşülmesi gerekmektedir.

Senetle Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Şeyler Nelerdir?

Senetle araba alacak olan kişiler, özellikle kredi çekmekte ya da peşinat vermekte zorlanan kişilerdir. Ancak senetle araba alırken dikkat edilmesi gereken şeyler bankadan kredi alırken dikkat edilecek durumlardan daha farklıdır. İki kişi arasında yapılan bir anlaşmanın şartlarının kurumsal bir bankayla yapılan anlaşma şartlarıyla kıyaslandığında daha ağır olduğu göze çarpar. Buna göre senetle araba alırken dikkat edilmesi gereken şeyler şunlardır;

 • Senetle araba alacak olan kişiler öncelikle imzaladıkları senetin tarihine ve senet üzerinde yazan miktara oldukça dikkat etmelidirler.
 • Senette yazılan miktarın arasında boşluklar varsa kişilerin bu senetleri imzalamamaları ya da senetin baştan hazırlanmasını talep etmelidirler.
 • Satın alınacak olan aracın mutlaka araştırılması gerekmektedir. Aracın model ve kaza durumuna göre fiyatlarının bilinmesi ederinden daha yüksek bir araç satın almayı engelleyecektir.

Peşinatsız Senetle Motor Nasıl Alınır? Neresi Veriyor?

Tamamı Senetle Nasıl Araba Alabilirim?

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır? Veren Yerler Nelerdir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu