ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

31 Ocağa Kadar Devam Eden Çarpıcı Konut Satış Kampanyaları

31 Ocağa Kadar Devam Eden Çarpıcı Konut Satış Kampanyaları
25.01.2021

2021 Sezonunun ilk konut kampanyası Emlak Konut tarafından duyuruldu. 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, farklı konut tipleri için avantajlı kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Emlak Konut’un İstanbul’da yer alan konut projelerinden daire edinecekler, 12 ay vade üzerinden kredi kullanmaları halinde ev satış fiyatı üzerinden %20 indirim kazanacaklar. Bu kapsamda kredi ödemesi yapılırken indirimle düşürülen ev fiyatı sayesinden daha uygun tutarlar ile konut sahibi olunacak.

Emlak Konut’un yaptığı bir duyuru kapsamında ise Avrupa ve Anadolu yakası projelerinden konut almak isteyeler için geldi. Bu kişiler 31 Ocak tarihine kadar erken dönem indiriminden yararlanabilecekler. Daire alımında eğer 30 ay vadeli bir kredi kullanımından yararlanılıyorsa, dairenin satış fiyatı üzerinde %13,97 oranında indirimden yararlanılacak. Açıklama kapsamında 15 ay vadeli kredi seçeneği ile ev almak isteyenlerin ise evin satış fiyatı üzerinden hesaplanan %7,57 indirim oranından yararlanacakları ifade edildi. Tüm bu indirim seçeneklerinden yararlanmak için en geç 31 Ocağa kadar Emlak Konut şubelerine ziyaret gerçekleştirilmesi ve İstanbul’un farklı noktalarında yer alan konut projeleri için görüşülmesi gerekiyor.

Sinpaş Kampanyası

31 Ocağa kadar devam edecek olan ve Ocak ortasında başlayan diğer bir konut kampanyası ise SİNPAŞ tarafından sunuluyor. Erken dönem satın alma kampanyası olarak tanımlanan ve ikincil satışlarda çok daha yüksek rakam üzerinden satışa sunulacak olan evleri kapsayan bu fırsattan, Ankara’da ikamet eden veya yaşamak isteyen vatandaşlar yararlanacaklar.

Yapılan duyuru kapsamında Ankara’da Ege Vadisi olarak isimlendirilen konut projesinden ev almak isteyenler, 120 ay vadeli ve düşük faizli kredi seçeneğini SİNPAŞ tarafından yönlendirilen finans kuruluşundan alabilecekler. Bu kapsamda daha düşük aylık ödemeler ile kira öder gibi ev sahibi olacaklar. Kampanya kapsamında alınan kredilere ilişkin ödemenin ise tam 2 yıl sonra yapılmaya başlanacağı ve 2 ay ötelemeli krediden yararlandırılacağı açıklandı. Kampanyalı ev modelleri ise manzaralı, geniş cam balkonları, farklı metrekare tipleri ve mimari açıdan öne çıkan modern dekorasyon ile dikkat çekiyorlar.

Nef Kampanyası

31 Ocağa kadar devam edecek olan diğer bir kampanya ise Nef Çekmeköy cephesindeki indirim kampanyası olarak gündeme geldi. Bu proje kapsamında kısa bir süre için Çekmeköy, İstanbul/Nişantepe adresinde bulunan lüks villa ve 4 katlı, modern, bahçeli konut tiplerinin fiyatları, 530 bin TL rakamına çekildi. Tercih edenler yeşil alanların yoğunluk olarak bulunduğu ve ulaşım imkanlarının yüksek olduğu bu projeden 31 Ocağa kadar indirimli konut satın alabilecekler. Diğer yandan konutların alımında kredi seçeneğine uygunlukta sunulduğu duyurulmuştur.

AND Pastel İndirimi

Çarpıcı bir mimari yapıda yaşamak isteyenler için ise 31 Ocağa kadar geçerli diğer bir kampanya, AND Pastel Kuleleri için açıklandı. Gökdelenlerde oturmak ve İstanbul manzarasının keyfini Kartal’a yakın konumda çıkarırken, en yakın metro ile Kadıköy’e direk ulaşım sağlamak isteyenler, indirimli daire seçeneklerini tercih ediyorlar. AND Pastel’de 108 ila 194 metrekarelik 1 milyon TL değerli gökdelen daireleri şuan için 790 bin TL satış fiyatı ile sunulmaya başlandı. Fırsattan yararlanmak isteyenler ile Kartal’da yer alan satış bayisine ziyaret gerçekleştirecekler. Dairelin satın alım işlemlerine yönelik kredi kullanım avantajlarının ise satış şubelerinde görüşüleceği bildirildi.

[tie_slideshow]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[tie_slide]

[/tie_slide]

[/tie_slideshow]

Ümraniye Gökorman Projesi Kampanyası

Bu ayın son kampanyası ise yine Sinpaş’tan geldi. İstanbul/Ümraniye’de yapılan ve muhteşem manzaraya sahip olan Gökorman konutlarındaki balkonlu daireler, 486 bin TL fiyat ile satışa sunuldu. Ulaşım ağının oldukça yakın olduğu, bahçeli, manzaralı ve modern mimari ile tasarlanmış Gökorman Evleri özellikle 2 artı bir ve bir artı sıfır-ofis seçeneklerini arayanlar için ideal tercihler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.