Bağkur

2020 Çiftçiye ve Üreticiye Destek Ödemeleri Ne Zaman Yatacak?

2020 Çiftçiye ve Üreticiye Destek Ödemeleri Ne Zaman Yatacak? Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli tarafından yapılan açıklamaya göre, Tarımsal Destek ödeneği bu gün saat 18.00 itibarı ile ödenmeye başlanacak. Üreticiye yapılacak olan destek ödemelerinin toplam olarak 331 milyon 637 bin TL olmaktadır. Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli yaptığı açıklamasında,

  • 420 adet üreticiye yem bitkileri,
  • 064 üreticiye arıcılık,
  • 125 adet üreticiye de biyolojik,

Olarak destek verileceğini belirtti. Bakan Pakdemirli ödemelerin çiftçilere Ziraat Bankası’ndaki hesaplara gönderileceğini bildirdi.

2020 Üreticilere ve Çiftçilere Destek Ödemeleri Bu Gün Yapılacak?

2020 Üreticilere ve Çiftçilere Destek Ödemeleri Bu Gün Yapılacak? Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli konuşmalarında, Arıcılık, Yem Bitkileri, Biyolojik ve Biyoteknik Mücadele Destekleme Ödemeleri ile ilgili konuşmalar gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Konuşmasında, aşağıda adı geçen destek ödemelerinin bu gün saat 18.00 itibarı ile çiftçilerimiz ve üreticilerimizin Ziraat Bankası hesaplarına aktarılacağını belirtmiş bulunmaktadır.

  • Arıcılık Desteği,
  • Yem Bitkileri Desteği,
  • Biyolojik ve Biyoteknik Mücadele Desteği

06.03.2020 Saat 18.00’den Sonra Yapılacak Olan Destek Ödemeleri!

06.03.2020 Saat 18.00’den Sonra Yapılacak Olan Destek Ödemeleri! Yapılacak olan destek ödemeleri şu şekilde olmaktadır. Arıcılık Desteği, Yem Bitkileri Desteği ve Biyolojik ve Biyoteknik Mücadele Desteği ödemeleri yetiştiricilerimize bu gün saat 18.00’den itibaren tek seferde gerçekleştirilecektir. Destek ödemeleri ve toplamları aşağıda belirtilmiştir.

  • Arıcılık Destek Ödemeleri, 51.064 adet işletmemize, 6.461.390 adet koloni için, 97 milyon TL,
  • Yem Bitkileri Destek Ödemeleri, 19 İlde, 84.420 adet üreticiye, 234 milyon TL,
  • Biyolojik ve Biyoteknik Mücadele Desteği ödemeleri, 11 İlde, 125 adet üreticiye, 637 bin TL ödenecektir.

Bakan Pakdemirli; yukarıda belirtilen destek ödemeleri kapsamında, toplam olarak 331 milyon 637 bin TL bu gün saat 18.00 itibarı ile üreticilerimizin hesaplarına aktaracağız. Tüm üreticilerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

4/B BAĞ-KUR Borç Yapılandırma Ödemesi Nasıl Yapılır

Bağ-Kur Erken Emeklilik Şartları Nelerdir?

BAĞ-KUR Ne Kadar Emekli Maaşı Alırım ?

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu