Genel

Tarım ve Orman Bakanı Duyurdu Süt Analiz Desteği Bu Gün Yapılacak!

Tarım ve Orman Bakanı Duyurdu Süt Analiz Desteği Bu Gün Yapılacak! Gelen son dakika bilgisi neticesinde Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli üreticiler için yapılacak olan destek ödemesini açıklamış bulunmaktadır. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, üreticiler için Süt İçerik Analiz Desteği kapsamında toplam 11 bin 758 adet üreticimiz için 385 bin 431 büyükbaş hayvana toplam 38,6 milyon TL tutarındaki destek ödemesinin bu gün saat 18.00’dan itibaren hesaplara aktarılacağını belirtmiş bulunuyor.

Bakan Pakdemirli Üreticilerimize Hayırlı ve Bereketli Olsun!

Bakan Pakdemirli Üreticilerimize Hayırlı ve Bereketli Olsun! Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarafından gerçekleştirilen açıklamaya göre Süt İçerik Analiz Desteği, kapsamında toplamda yaklaşık 11 bin 758 adet üretimiz için 385 bin 431 adet büyükbaşa yönelik 38,6 milyon TL’lik destek ödemelerinin bu gün 3 Temmuz 2020 saat: 18.00’den sonra hesaplara aktarılacağını duyurdu.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdermirli, yaptığı açıklamasında şu ifadelere de yer vermiş bulunuyor. Bakan Pakdemirli, özellikle bu zorlu pandemi döneminde, milletimiz, ülkemin için özveriyle durmadan çalışan bütün üreticilerimize teşekkürlerini iletti. Ayrıca devlet olarak onların her daim yanlarında olduğumuzu da bir kez daha hatırlatmış bulunmaktadır. Bakan Pakdemirli, sizler ürettikçe bizler de sizleri desteklemeye devam edeceğiz, bugün ödeyeceğimiz Süt İçerik Analiz Desteğimiz de bütün üreticilerimize hayırlı ve bereketli olsun dedi.

Temmuz Ayı Enflasyon Zammı ve En Düşük Memur Maaşı Belirlendi!

MEB’den Son Dakika Açıklaması! Formasyon Eğitimi Kaldırıldı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca En Çok Vakası Bulunan Şehirleri Açıkladı!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu