Genel

2020 Yılının En Ucuz Sıfır Araç Markaları Hangileri ?

2020’de satılan en ucuz otomobiller ile birlikte sıfır araçları uygun fiyatlara alabilirsiniz. Her ne kadar döviz yükseldiği için sıfır araç fiyatları da artış yaşalar da ikinci el araç almak istemeyenler sıfır araç fiyatlarını merak ediyorlar. Güncel araç fiyatları listesi ile bütçenize göre araç seçebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Sıfır Araçlar

Düşük fiyatlı sıfır araçlar listesinin başında güncel fiyatı ile Citroen yeni C3 çıkıyor. 151 bin TL’den satışa çıkarılan model, görünümü ve performansı ile sıfır araçlar arasında oldukça iddialı bir konuma yerleşiyor. Alışılmış C3 modellerinden bir hayli farklı olan 2020 modeli, görünüm itibariyle son derece dikkat çekici özellikler taşıyor. Neredeyse bir SUV görünümü kazanan model, dinamik kasası, LED gündüz farları ve halojen farları ile dikkat çekiyor. Özellikle ön ızgara kısmında yapılan değişimler ile birlikte araç çok daha sportif bir görünüme sahip bulunuyor.

[tie_full_img]

[/tie_full_img]

Aynı zamanda C3 çok canlı farklı renkler ile satışa çıkarılıyor. Yedi gövde rengine sahip olan modelde, 4 farklı renk paleti, 4 farklı tavan rengi ve 3 ön konsol rengi seçeneği de bulunuyor. 17 inç jantlara sahip modeli ile birlikte yol tutuşu bakımından da önceki modellerine göre çok daha gelişmiş özellikler taşıyor. İç kısımda da dikkat çekici görünüm ve şıklığın olduğu model, güvenliği ve rahatlığı bir arada sağlıyor. Özellikle C3 modellerinde bulunmayan merkez kol dayama özelliği de bu model ile sağlanıyor.

Düşük Fiyatlı Sıfır Araçlar

Uygun fiyatlı sıfır araçlar listesinin ikinci sırasında ise Dacia Stepway yer alıyor. 152 bin TL’den başlayan fiyatları ile sıfır araç almak isteyenlere hitap eden model aynı zamanda SUV görünümüne sahip olması nedeniyle de tercih ediliyor. 9 farklı renk seçeneği ile satışa çıkan model, krom ön ızgaraya, LED ön farlara ve Dacia’nın imzası olan arka far seçeneklerine sahip. Standart 15 inç jantlara sahipken 16 jant opsiyonel olarak da seçilebiliyor. 2020 modelinde özellikle iç mekanda yapılan iyileştirmeler çok daha geniş ve ferah bir kullanım sağlıyor. Geniş bagaj hacmi ise pek çok eşyayı rahatlıkla taşımanızı mümkün kılarken, elektrikli ön ve arka camlar da daha gelişmiş konfor detayları sağlıyorlar. Aynı zamanda modelde farklı alanlarda bulunan hava yastıkları, acil frenleme desteği, antipatinaj sistemi gibi gelişmiş birtakım özellikler daha bulunuyor. Uygun fiyatı ile sıfır araç almak isteyenlere hitap ediyor.

[tie_full_img]

[/tie_full_img]

En Ucuz Sıfır Kilometre Araç

Listede en çok dikkat çeken model ise Fiat Egea oluyor. 113 bin TL’den başlayan fiyatı ile alınabilecek en ucuz sıfır araçlar listesinin başında gelen Egea, sedan modelinde olduğu için de geniş bir kullanım sunuyor. İç kısmında özel olarak tasarlanmış ön konsol detayları ve aynı zamanda arttırılmış sürücü deneyimi ile birlikte konforlu bir sürüş sağlayan model, aynı zamanda performans özellikleri sayesinde de öne çıkıyor. Dış kasasında da sert çizgilerin yumuşak hatlar ile uyum içinde olduğu model, geniş bagaj hacmi sayesinde de taşımak istediğiniz eşyaları rahatlıkla taşımanızı sağlıyor. 113 bin TL’den satılan giriş modelinde krom dış kapı kolları, gövde rengi tamponlar, alaşımlı jantlar dış görünümde dikkat çeken diğer detaylar oluyor. Aynı zamanda Fiat’ın her zaman önem verdiği City modu bu modellerde de bulunuyor ve şehir içi kullanımı çok daha kolay bir hale getiriyor. Yol bilgisayarının da sabit olduğu model, düşük fiyat ile sıfır araç almak isteyenlere önemli bir alternatif oluşturmayı başarıyor.

[tie_full_img]

[/tie_full_img]

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir