Genel

13 Haziran Koronavirüs Tablosu Yükselmeye Devam Ediyor!

Son Dakika 13 Haziran Koronavirüs Tablosu Yükselmeye Devam Ediyor! Her gün olduğu gibi bu gün de Sağlık Bakanlığı tarafından korona virüsü güncel tablosu açıklanmış bulunuyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bu günkü korona virüsü tablosunu açıklamış ve güncel veri tablosunda yer alan yeni korona virüsü vakaların arttığı gözlemlenmiş bulunmaktadır. Güncel olarak açıklanan korona virüsü tablosunda son iki gündür yeni vaka sayısı binli rakamların üstünden olmaya devam ediyor. Yaşanan son duruma göre artan yeni vaka sayıları sokağa çıkma yasaklarının tekrar gündeme gelmesine neden olmaktadır. Belirtilen duruma göre 13 Haziran 2020 yeni vaka sayısı tekrar binlerin üzerinde seyretmektedir.

13 Haziran 2020 Koronavirüs Tablosu Nasıl?

13 Haziran 2020 Koronavirüs Tablosu Nasıl? Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her gün olduğu gibi bu günde güncel olarak koronavirüsü tablosu ile ilgili olarak açıklama yapmış bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya göre, güncel tobloda yer alan vaka sayısını açıklamış bulunuyor. Yaptığı açıklamasında güncel vaka sayısında yeni vakaların binli rakamların üstünde olduğu gözlemlenmektedir.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca güncel tablo üzerinden bir açıklamada bulunmuş ve şunları ifade etmiştir. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Vaka sayısındaki artış, tedbirlere uymayanları uyarıyor. Giderek hepimizi” diyerek vatandaşları uyarmış bulunmaktadır. Sağlık Bakanı, tarafından yapılan bu açıklamanın ardından 13 Haziran 2020 güncel vaka sayısı ise aşağıdaki gibi olmaktadır.

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu