Haberler

İstanbulkart İle Marmaray, Otobüs, Metrobüs ve Şehir Hatlarında Ücretsiz Yolculuk Fırsatı

İstanbul’da yaşayan vatandaşların metrobüs, şehir hatları, otobüs, Marmaray ve metro kullanımında ücretsiz geçiş hakkı elde etmeleri sağlanacak. İlgili şartları taşıyan vatandaşların İstanbulkart’larına yüklenecek bedava geçiş hakkı için belirli şartların taşınması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak için Şubat ayı sonuna kadar işlem yapılması gerekecek.

3 geçiş hediye kampanyası ile İstanbulkart sahiplerinin ücretsiz olarak birçok şehir içi toplu taşıma araçlarını bedava kullanması sağlanacak. Kampanyadan yararlanmak için İstanbulkart ile yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri ödemeler sonrasında kampanya ilgililerin hesaplarına tanımlanacak.

İSTANBULKART İLE 3 GEÇİŞ HEDİYE!

01 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında fiziksel İstanbulkart ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişten sonra farklı günlerde yapılacak ikinci, üçüncü ve dördüncü 200 TL ve üzeri alışverişlerin her biri için bir geçiş tutarı Dijital İstanbulkart’a yüklenecek. Koşulları sağlayan İstanbulkart sahipleri QR ile ücretsiz olarak geçiş sağlayabilecek.

Belirlenen miktarda yapılacak alışverişlerin ardından başarılı ödemelerden sonra ilgili tarihler içinde ödül kullanımı sağlanacak. İstanbulkart ile kullanılan tüm toplu taşıma araçlarında geçerli kampanya ile 3 geçiş hakkı hediyesi Dijital İstanbulkart’a yüklenecek. Başarılı her ödeme sonrasında birer geçiş tutarında ödül kaydedilerek kampanya bitiminde kullanıcıların Dijital İstanbulkart’ına toplu olarak yükleme yapılacak.

KAMPANYA KOŞULLARI NELER?

28 Şubat 2023 tarihine kadar fiziksel İstanbulkart ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışveriş sonrasında farklı günlerde yapılacak ikinci, üçüncü ve dördüncü 200 TL ve üzeri alışverişlerin her biri için geçiş hakkı hediyesi verilecek. Geçiş tutarı Dijital İstanbulkart’a yükleneceği için 3 Mart tarihinden önce İstanbulkart Mobil indirilmeli ve İstanbulkart’ın İstanbulkart Mobil’e tanımlanması gerekmektedir.

Dijital İstanbulkart’ına yüklenecek ödüller ulaşımda QR kod geçişlerinde kullanılabilmektedir. Metrobüs, metro, otobüs, Marmaray ve şehir hatlarında İstanbulkart Mobil üzerinden QR kod ile yapılacak geçişlerde ücretsiz geçiş hakkı kullanılabilecek. İstanbulkart Mobil üzerinden tanımlanan Dijital İstanbulkart için 3 geçiş hakkı ödül yüklemeleri kampanyaya katılan kişilerin hesaplarına yüklenecektir.

Shares:

1 Yorum

 • kadir kulaksiz
  23.02.2023

  Abi iyi aksamlar konuyla alakasi yok ama,
  Karte senelik emekli ve dar gelirli insanlara
  Ücretsiz verilse iyi olur,
  Selamlar.

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir