Genel

İGDAŞ Doğalgaz Faturaları İçin Vade Farksız Taksit Kampanyası Başlattı!

İGDAŞ Doğalgaz Faturaları İçin Vade Farksız Taksit Kampanyası Başlattı! İGDAŞ kış aylarının gelmesi ile birlikte tüketiciye kolaylık sağlamak adına vade farksız taksitle ödeme seçeneği başlatmış bulunmaktadır. Doğalgaz faturalarını ödemede kolaylık sağlama adına gerçekleştirilen kampanya için toplam olarak 13 banka ile anlaşma yapılmış durumdadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir çalışması olarak her yıl düzenlenen İGDAŞ, doğalgaz faturasını ödemede kolaylık sağlamak adına, bu yılki kampanyasında kredi kartı ile vade farksız taksit kampanyası çerçevesince bu yıl 13 adet banka ile anlaşma sağlamış durumdadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile İGDAŞ ortak çalışması kapsamında gerçekleştirilen kampanya bu yıl 31 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecektir. Yalnızca QNB Finans Bank 31 Mart 2020 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlamış bulunmaktadır. Kredi kartına taksit imkanı ile doğalgaz faturasına ödeme kolaylığı tanıyan bankalar aşağıdaki gibi olmaktadır. Buna göre doğalgaz faturası 100TL ve üzeri olan bireyler aşağıdaki bankalardan kredi kartına 3 taksit imkanı ile ödeme yapabileceklerdir.

 • Yapı Kredi Bankası
 • Kuveyt Türk Katılım Bankası
 • Vakıfbank
 • Şekerbank
 • Garanti Bankası
 • Akbank
 • İş Bankası
 • Türkiye Finans Katılım Bankası
 • QNB Finansbank
 • Alternatif Bank
 • Halk Bankası
 • Denizbank
 • TEB Bankası

İGDAŞ Doğalgaz Faturalarında Taksitlendirme İşlemi Nasıl Olacak?

İGDAŞ Doğalgaz Faturalarında Taksitlendirme İşlemi Nasıl Olacak? Kış aylarının gelmesi ile birlikte vatandaşlar kabaran doğalgaz faturasını ödemekte zorlanmaktadır. Vatandaşın sırtından biraz da olsun yükünü hafifletmek adına alınan karar neticesinde İGDAŞ doğalgaz faturalarını ödemede kolaylık olması adına taksitlendirme işlemi getirilmiş bulunmaktadır.

Doğalgaz faturalarını geri ödemekte vatandaşlar için 2020 yılı için 13 adet banka ile anlaşma sağlanmış ve kredi kartına taksitle ödeme kolaylı uygulanmaktadır. 2020 yılı için düzenlenen kampanya çerçevesince QNB Finansbankası hariç diğer tüm bankalar 31 Mayıs 2020 tarihine kadar doğalgaz faturalarını kredi kartına taksitle ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Belirtilen bankalardan Halk Bankası 100TL ve üzeri doğalgaz faturalarına 4 kredi kartına 4 taksit seçeneği sunmaktadır. Diğer belirtilen 12 banka ise toplamda kredi kartına 3 taksit seçeneği sunmaktadır.

İGDAŞ doğalgaz faturalarını, kredi kartına taksit seçeneği ile ödemek için belirtilen şekillerde ödemenizi yapmanız gerekmektedir. Halk Bankasının kredi kartına tanıdığı 4 taksit seçeneğinden faydalanmak için sadece İGDAŞ veznelerinden ödeme yaparak taksitlendirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer belirtilen banka kredi kartları ile doğalgaz faturasını kredi kartına taksit işlemi ile gerçekleştirebilmek için hem İGDAŞ veznelerinden hem de internetsubesi.igdas.com.tr adresi üzerinden online olarak faturanızı taksitle ödeyebilirsiniz.

İGDAŞ’ın doğalgaz faturalarını kredi kartına taksitle ödeme kolaylığı için İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen düzenlenen kampanya ile ilgili olarak konuşmalarında, “İstanbul genelinde çevre dostu ve ekonomik bir yakıt olan doğalgazı tüm abonelerimize, kesintisiz ve güvenli olarak ulaştırmaktayız. Diğer fosil yakıtlara göre oldukça temiz olan ve daha çok çevreci olan doğalgaz İstanbul’un havasını kirletmediği gibi kullanımı da oldukça kolay ve rahat olmaktadır.

Havaların soğumasından kaynaklı olarak doğalgaz tüketimi de artmış bulunmaktadır. İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen abonelerimizin artan ısınma giderlerini kolayca ödemelerini sağlamak adına taksit kampanyası başlattıkları belirtti. Bankalar ile görüşmeler sağlayarak kampanyaya katılımlarını sağlamış bulunmaktayız. Amaçlarının İGDAŞ abonesi olan vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak olduğunu belirtti.

Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir