emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

TEB Bankasından Tüm Emeklilere Avantajlı Faiz Oranıyla Özel Kredi

TEB Bankasından Tüm Emeklilere Avantajlı Faiz Oranıyla Özel Kredi
08.02.2023

Yeni yılda emeklilerin kazanımları artmaya devam ediyor. EYT yasasında sona gelinmesi, 3600 ek gösterge ve emekli maaşlarına 2023 yılı itibariyle yapılan zam sonrasında birçok emekli rahat bir nefes aldı. Son dönemde artarak devam eden enflasyon ise yaşam pahalılığa neden olmaya devam ediyor.

Artan hayat pahalılığı sonrasında nakit sıkıntısı çeken birçok emekliye yönelik avantajlı faiz oranları ile kredi fırsatları duyuruldu. TEB’den duyurulan yeni kampanya kapsamında emeklinin nakit sıkıntınsın hem düşük faiz oranları hem de uygun vade seçenekleriyle çözüme kavuşması bekleniyor.

TEB’DEN EMEKLİYE ÖZEL KREDİ İMKANI!

Emekli maaşını TEB’den alan ya da TEB’e taşıyan tüm SGK emeklileri kapsayan kredi kampanyası kapsamında uygun vadeler, düşük faiz ve rahat ödeme planları sunuluyor. Krediden 50.001 TL ve 100.000 TL arasında maksimum 24 ay vade ile 100.000 TL ve üzerinde ise maksimum 12 ay vade ile kredi kullanılabilecek. Kredi vadesi en fazla ertelemeli dönem dahil 36 ay olabilmektedir.

Emekliye özel ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında faiz ve vade oranları müşteri özelinde değişmektedir. Findeks kredi notuna göre faiz oranları ve vadeler belirlenebilir. Uygun ödeme koşullarıyla maaşını taşıyan veya maaşını TEB’den alan vatandaşların avantajlı ihtiyaç kredisinden yararlanması sağlanmaktadır.

TEB EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

TEB’in emeklilere özel sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında avantajlı oranlar uygulanmaktadır. Örnek hesaplama tablosuna göre 10.000 TL ihtiyaç kredisi için 36 ay vadede aylık taksit oranı 409 TL olarak hesaplanmıştır. Faiz oranları ise söz konusu örnek hesaplama tablosuna göre yüzde 1,61 olarak görülmektedir.

teb kredi emekli 1

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Emekliye özel ihtiyaç kredisini duyuran TEB’e başvuru yapmak için TEB şubelerinden ya da dijital kanallar üzerinden TEB ihtiyaç kredisine başvuruların yapılması mümkündür. Dakikalar içinde dijital kanallardan işlem yapılabilir. SGK emekli maaşını TEB’e taşıyan ya da TEB’den alanların yararlanabileceği kredi kapsamında en uygun vade ve faiz oranları ile rahat bir ödeme imkanı sağlanmaya devam ediyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.