emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

MHRS Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

MHRS Ankara Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden MHRS üzerinden randevu almak için yapmanız gereken, MHRS sistemine giriş yapmaktır. Giriş için sisteme kayıtlı olmanız, sistemi daha önce kullanmış olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce hiç bu şekilde randevu almamışsanız, yapmanız gereken Kaydol düğmesine tıklayarak kayıt işlemleri yapmak olmalıdır. Yapacağınız kayıt işleminde, kimlik bilgileriniz detaylı olarak sorulur. Sorulan sorulara yanıt verdikte sonra ekranda şifre belirleme seçeneklerini görürsünüz. Bu seçenekleri kullanarak yeni şifrenizi belirledikten sonra sayfayı yineleyerek giriş işleminizi yapabilirsiniz. Giriş yapmanızın ardından Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi randevu alma ekranına ulaşabilirsiniz.

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu İşleminde Şehir Seçmek

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusunu şehir seçimi ile almak için yapılması gereken, başlangıç ekranında bulunan şehirlerden dilediğinizi seçmek olmalıdır. Bu seçim sırasında Türkiye haritası üzerinden Ankara’yı bularak belirtilen hastaneden randevunuzu alabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız randevularda girişte yapılan şifre işlemi, şehir seçiminden sonra ekrana iletilir. Önce şehir ve hastane seçersiniz, sonra şifre girmeniz gerekir. Bu şekilde yapacağınız girişlerde şifrenizi girdikten sonra, şifre ekranı öncesindeki işlemler geçersiz sayılır. Bu nedenle tekrar şehir ve hastane seçimi yapmanız gerekecektir. Bu seçimler sırasında ekranda tüm şehirlerde MHRS sistemi üzerinden randevu veren tüm hastaneleri görebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız işlemle istediğiniz hastaneden randevu alabilirsiniz. alacağınız randevuları iptal ettirme hakkınız da bulunmaktadır.

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu İşleminde Doktor Seçmek

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusu sırasında doktor tercihi hastane ve şehir seçiminden sonra yapılmaktadır. bu bağlamda yapılacak doktor seçimi, ekranda göreceğiniz hastane, poliklinik, semt, bölüm gibi alanları doldurmanızdan sonra ekrana getirilir. Bu alanların doldurulmasının ardından istediğiniz semt, bölüm ve poliklinikte görev alan doktorların listesini ekranda görebilirsiniz. Doktorların cinsiyetleri de verilen resmili resimlerle ifade edilmektedir. Ayrıca alan ve bölüm seçmemeniz halinde ekrana gelecek her doktorun adının yanında parantez içinde bölümü yazacaktır. Buradan istediğiniz doktorun isminin üzerine tıklayarak Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi randevu alma işleminize devam edebilirsiniz.

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu İşleminde Saat Seçmek

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusunda boş saat bulmak için doktorların isimlerinin üzerine tıkladıktan sonra sağdaki ekrana bakılmalıdır. Bu ekranda isimlerin boş günleri ve muayene saatleri görülebilmektedir. Bu şekilde yapacağınız randevu alma işlemlerinde yeşil gördüğünüz kısımlar, boş muayene günlerini ifade etmektedir. Bu muayene zamanlarında, saatin üzerine tıklayarak kendi randevunuzu alabilirsiniz. Bunun yanında gördüğünüz tarih ve saatler, en yakın randevu tarihlerine göre ayarlanmıştır. Eğer daha ileri bir tarihte randevu bekliyorsanız, üst kısımda bulunan takvim simgesini kullanarak ileri tarihleri işaretleyebilirsiniz.

Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu İşlemi Sonucunu SMS Almak

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi randevusunu SMS ile almak için sistemde kayıtlı bir cep telefonu numaranız olması, ve bu numaranın kullanılabilir olması gerekmektedir. saat seçiminden sonraki randevu alma işleminde, kişilerin ekranına bir onay formu gelecektir. Formda göreceğiniz bilgiler, aldığınız randevuya aittir. Bilgileri kontrol ettikten sonra yapmanız gereken, alt kısımda bulunan onayla butonuna tıklamak olmalıdır. Ardından ekranda, kayıtlı cep telefonu ve e- mail adresinize randevu bilgilerinizin iletilmesi ile ilgili bir onay sorusu gelecektir. Bu soruya Evet yanıtı vermeniz halinde randevu bilgileriniz, güncel cep telefonunuza gönderilir. Bu şekilde randevu bilgileriniz kesinleştirilmiş olur. Bunun yanında iptal işlemleri için de belirtilen yolu kullanabilirsiniz. Bu şekilde Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi randevu işleminiz tamamlanmış olur.

Yorumlar
  1. Emine gülter dedi ki:

    Göz polikıiniği için randevu alıyormuyuz