ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Maltepe İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Maltepe İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Maltepe ilçesine bağlı çalışan ve sosyal güvenlikleri ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler Maltepe SGK İlçe Müdürlüğü şubesi ile iletişime geçmelidir. Bunun için farklı yöntemler vardır. Maltepe SGK telefon numarası 0216 388 72 00 şeklindedir. Bu numarayı mesai saatleri içinde arayan vatandaşlar yetkililerle görüşebilir ve diledikleri konuda bilgi alabilirler. Bu sayede daha hızlı bir şekilde Kartal SGK’ya ulaşabilirler; fakat yapılacak işlemler konusunda telefonla aramak yeterli değildir. Bunun için şubeye gitmek daha yararlı olacaktır.

Faks aracılığıyla Maltepe SGK’ya ulaşmak için ise 0 216 388 72 23 numaralı telefonu kullanabilirler. Maltepe SGK faks numarası ile kullanıcılar SGK’ya ulaştırmak istedikleri belgeleri kolayca ve hızlıca iletebilirler.

Maltepe SGK Nerede?

Direkt şubeye giderek işlerini halletmek isteyenler için Maltepe SGK adresi şu şekildedir: Altıntepe Mahallesi Emin Ali Paşa Caddesi Köknar Sokak Dumankaya BLK C Maltepe/İstanbul

Bu adrese giderek vatandaşlar SGK çalışanları ile yüz yüze doğrudan iletişime geçecekleri için işlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde sonuca ulaştırabilirler. Bu sayede daha acil durumlarda direkt Maltepe SGK şubesine gitmek daha mantıklı bir yöntemdir.

Maltepe SGK E-Posta Adresi Nedir?

Maltepe SGK’ya kimi zaman mail ile de ulaşılabilir. SGK Maltepe il müdürlüğü e – mail adresi maltepesgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu e posta adresi ile vatandaşlar SGK’nın görev alanına giren konular hakkında sorular sorabilir, dilekçe yazabilir, görüş belirtebilir veya belgelerini buradan iletebilir. Bu sayede faks gibi eski yöntemlerle uğraşmak istemeyen ve daha hızlı bir şekilde belgelerini iletmek isteyen kişiler için mail kullanmak daha kolaydır.

Maltepe SGK İl Müdürü Kim?

Kani Mutlu KUTBAY SGK Maltepe il müdürü olarak görev almaktadır. Vatandaşlar SGK’dan aldıkları hizmetler konusunda aksaklık yaşadığında direkt müdür ile görüşebilirler. Maltepe SGK il müdürü SGK şubesinin düzenli bir şekilde çalışması ve ilerlemesi konusunda yükümlüdür. Kullanıcılar karşılarına çıkan ilk yetkili ile diledikleri bilgileri elde edemezse veya hizmet alamazsa Kani Mutlu KUTBAY’a ulaşabilirler.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nerede?

İlçe özelinde hizmet almanın dışında vatandaşlar eğer daha çok İstanbul genelinde bir SGK hizmeti almak istiyorlarsa İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne gidebilirler. İstanbul SGK İl Müdürlüğü şubesinin adresi; Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu şeklindedir. Şubeye gitmeden mail üzerinden de SGK İstanbul şubesi ile istanbulsgim@sgk.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Eğer İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü telefon numarası ile aranmak isteniyorsa 0 212 372 10 10 numarası kullanılabilir. Bu numara ile SGK İstanbul şubesine ulaşarak çoğu konuda hizmet alınabilir. Faks ile ulaşmak için ise 0 212 243 63 63 numarası kullanılabilir. Bu sayede vatandaşlar belgelerini şubeye gitmeden de faks araçlığıyla kolayca iletebilirler.

Yorumlar

 1. Eraslan aktaş dedi ki:

  01.08.2023 tarhinde emekli olur dilekçemi verdim..ne zaman olurum acaba

 2. Raşit Gökpınar dedi ki:

  08 03 2023 tarihinde emekli dilekcemi verdim ama hala bir sonuç alamadım 6500 günümde var neyi bekliyorum anlamadım

 3. ebru tuylu erel dedi ki:

  Merhaba
  6 Mart trh de EYT başvurumu yaptım 7800 küsur günüm var hiçbir sorunum yok. 14 Nisan trh de Kocaeli sgm merkezinden Maltepe sgm ye soru sorulmuş 7 aydır cevap verilmemiş. Bir soruya 7 aydır cevap verilmediği için ben hala emekli olamadım.
  Telefon- mail ya da gidildiğinde hiçbir şekilde muhatap almadıkları için sadece bekliyoruz. Hakkım olan yıllarca emek verdiğim bir konuda insanların keyiflerini beklemek ne derece doğru
  Lütfen ilgili kişileri işlerini yapmaları konusunda uyarır mısınız

 4. Köksal ÇELİK dedi ki:

  Merhaba mart ayında yaptığım eyt başvurum için bağlı olduğum ümraniye ssk birimine giderek sorgu yaptığımda 08/06/2023 tarihinde ilgili maltepe sgk hizmet birimine biz yazımızı yazdık oradan gelecek cevabı bekliyoruz dediler bu süre zarfında emeklilik hakkında hiç bir sonuç alamadım maltepe sgk malesef görevini yapamıyor bu arada işten ayrıldığım için gss başlangıcımı hızlıca yapan kurum emeklilik işlemlerini eyt harici günüm yaşım ve yılım dolduğu halde normal statüde emekli olmam gerekirken hala emekli işlemlerimin yapılmamış olması çok manidar durumum hakkında bilgi alabilmek istiyorum

 5. Zeynal dedi ki:

  17_07 2023 tarihinde emeklilik başvurusu yaptım sonuçu ögrenmek istiyorum hâlâ baglanamadım maaşa

 6. Pınar çelebi dedi ki:

  08.03.2023 tarihinde eyt basvurusu yaptim defalarca sgk müdürlügüne gittim bekliyceksiniz deniyor neden bu kadar ilgisiz kaliniyor 6 ay oldu bekliyorum rica ediyorum bir ilgili kimse yokmu nasil bir isleyis var çözemedim …

 7. elif karadağ dedi ki:

  merhaba mart in 6 snda basvurdum hAla baglanamdim maasi alamadim gunlerimde eksik hatta fazla

 8. YEŞİM HAVVA KOÇ dedi ki:

  Merhaba,
  08.03.2023 tarihinde emeklilik işlemleri için başvuru yaptım. Dosyam 03.05.2023 tarihinde halen dosyaya kaldırıldı. şeklinde bekliyor. tahsis numaramın çıkmasında bir engel mi var? İleri tarihli başvurular sonuçlanıyor. Konu hakkında desteklerinizi rica ederim.

 9. Dilek Akarsu dedi ki:

  Mail adresinize bir.duzeltme icin az once birkac mail ve dekont attim fakat Borclanma Mudur yardimcisi ve Özlem hanimin direk.mail ve dahili telefonlarini bilmedigim icin maltepesgk olarak mailimi yolladim Acil olarak ilgili kisilere duzeltme talebim ile ilgili maillerimi ulastirir misiniz tesekkurler Hayirli Ramazanlar

 10. Göksen Merey dedi ki:

  3 MArt 2023 isyerine emekli olabilir yazısı almak için müdürlüklere gelmenize gerek yoktur e devlet ve sgk gov tr dene çıkıt alabilirsiniz diye bir genelge yayınlanmış. Ama genelgede Kıdem tazminatı ile ilgili ibare yok. İş yeri bunu bahane edip sorun çıkarır mı?

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Sgk dan alınan yazıda da kıdem tazminatı ile ilgili ibare yok. emekli olabilir yazısı yeterli