Haberler

Evden Çalışarak Ayda 4.000 TL Maaş

Artık birçok farklı platformdan evde para kazanma yolları ve buna yönelik yapılan haberler ile karşılaşmaktayız. Genellikle büyük şehirde yaşayan kişiler için avantajlı bir durummuş gibi görünse de, evde çalışmak isteyen kişilerin sayısının günden güne artması, iş olanaklarının da Türkiye geneline yayılmasına neden olmuştur. Şuan hangi şehirde olursa olsun, fazladan bir zahmete girmeden evinde para kazanmak isteyen kişilerin, TÜRKOBİR imkanlarından faydalanabileceğini belirtebiliriz. Türkiye Kobiler Birliği (TÜRKOBİR), çalışmak istediği halde iş bulamayan, tecrübesi olmayan, iş kurmak için yeteri kadar sermayesi olmayan ve daha iyi ekonomik yaşam sürmek isteyen kişiler için, kar payı yüksek bir iş teklifi sunmaktadır.

TÜRKOBİR tarafından çalışmak isteyen kişilere sunulan teklif, tamamen sizin istediğiniz bir çalışma ortamında gerçekleşecektir. İsterseniz evinizde isterseniz de sosyal medya hesapları üzerinden sunulan teklifi değerlendirebilirsiniz. Burada kişilerin para kazanmasını sağlayacak olan yöntem, satış alanındadır. Evde para kazanma yolları için arayış içerisinde olanlar, farklı ilanlarda farklı ürünleri satarak para kazanacağını görecektir. TÜRKOBİR ise, farklı ilanlar ile ve ürünlerle meşgul olmanıza gerek kalmadan, kozmetik, yaşam ürünleri, iç giyim, dış giyim, tesettür giyim ürünleri ve teknolojik ürünler gibi birçok farklı alanda satabileceğiniz ürünü tek bir katalogda sizlere sunmaktadır.

TÜRKOBİR Evde Para Kazanma Yöntemi

TÜRKOBİR tarafından sunulan farklı alanlardaki ürünler, herhangi bir sermaye gereği olmaması adına, doğrudan katalog üzerinden satılmaktadır. Yani, satacağınız ürün için öncelikli olarak ilan vermenize gerek olmayacaktır. Derneğe başvuru yaptığınız zaman, belirteceğiniz adrese satış işlemlerinde işinize yarayacak tüm malzemeler ve ürün katalogları gönderilecektir. Üye olan kişilerin en kısa sürede satışa başlayabilmesi için, aşağıdaki paket gönderilecektir.

 1. Satış Çantası
 2. Ürün Numuneleri
 3. Satış Çantası

Derneğin internet sitesine giriş yapıldığında, kolay bir şekilde üyelik işlemi tamamlanacaktır. Üyeliğini tamamlayan kişiler, belirli bir müşteri temsilcisine bağlı olarak çalışacağından, kısa bir süre içerisinde sorumlunuz tarafından aranırsınız. Yapacağınız telefon görüşmesinde iş hakkında bilgi verilecek, sizin meraklarınız giderilecek ve üyeliğinizin onaylanması için kalan işlemler yapılacaktır. Sonrasında tüm adımlar tamamlandığında, yukarıda belirttiğimiz üyelik pketi sizlere gönderilecektir.

TÜRKOBİR İle Ne Kadar Para Kazanırım?

TÜRKOBİR üzerinden üyelik işlemi yapan kişiler, kataloglar üzerinden satışlarını yapmaya hemen başlayabilirler. Burada satılacak her üründen size ait belirli oranlarda kar belirlenmektedir. 2017 için her üründen alacağınız kar oranı, şuan için %40 olarak belirlenmiştir. Ayrıca, evde para kazanma yolları için araştırma yapan kişileri TÜRKOBİR bünyesine kazandırırsanız, alt üyelerinizden de satış miktarları için kazanç elde edebileceksiniz.

Her üründen %40 oranında kar payı alacağınız bu meslek dalında, örnek bir hesaplama yapacak olursak, aylık ortalama bir gelir için tablomuz şu şekilde olacaktır.

 • Aylık Ürün Satış Miktarı: 4.000 TL
 • Kar Payı: %40
 • Aylık Net Kazanç: 1.600 TL

Eğer katalogda bulunan ürünlerden 4.000 TL’lik bir satış gerçekleştirirseniz, elde edeceğiniz kar miktarı bu şekildedir. Eğer alt üyeleriniz varsa, burada net kazanç miktarı onların yaptığı satış rakamlarına göre belirli oranlarda artacaktır.

TÜRKOBİR Alt Üyelik Sistemi

Evde para kazanma yolları için en iyi alternatifi sunan TÜRKOBİR, üye olan ve siparişlerini tamamlayan her satıcıya, belirli satış rakamları için üye bağlamaktadır. Alt üyelik sistemi için, hangi tutardaki siparişe ne kadar üye bağlanacağı konusunda şu açıklamayı yapabiliriz.

 • 100 TL ve üzerindeki her sipariş için 5 üye
 • 150 TL ve üzerindeki her sipariş için 10 üye
 • 200 TL ve üzerindeki her sipariş için 15 üye
 • 250 TL ve üzerindeki her sipariş için 20 üye

Eğer siparişleriniz sonrasında ve sizin kaydettiğiniz üyeler ile birlikte, alt üye sayınız 100’e ulaşırsa, bu durumda TÜRKOBİR tarafından SGK’lı bir çalışan olabileceksiniz.

Shares:

1 Yorum

 • Duygu
  16.01.2018

  Zaten sgk li bir calisanim 100uyeye ulasinca maasim ve sgk hakkimi alamayacak miyim
  Sgk olmadan maaş verilmeyecek mi
  100 üyem olduktan sonra belli siparia limiti ve şartı var mi maas icin

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir