SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Beykoz İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul’un Beykoz ilçesinde istihdam eden kişilerin sosyal güvenlik ve hakları için ulaşmaları gereken yer Beykoz SGK İlçe Müdürlüğüdür. Beykoz SGK İlçe Müdürlüğü’ne ulaşmak için daha sık olarak telefon numarası kullanılır. Daha hızlı ve kolay bir yöntemdir. Beykoz SGK telefon numarası 0 216 537 06 00’dır. Bu numarayı arayan ve hangi konu hakkında konuşmak istediğini söyleyen kişiler yetkili kişilere aktarılır ve hizmet alır. Aynı zamanda yazılı ve görsel belgelerin iletebilmesi için Beykoz SGK faks numarası 0 216 537 06 29 şeklindedir.

Beykoz SGK Nerede?

İşlemlerini doğrudan Beykoz SGK şubesinde yapmak isteyenler için Beykoz SGK adresi aşağıda verilmiştir:

 • Gümüşsuyu Mahallesi Şehir Bülent Kocabıyık Caddesi E Blok NO: 3 KAT: 1 Beykoz Hükümet Konağı İçi Beykoz

Oldukça kolay bir adresi olan bu kuruma ulaşmak da odlukça kolaydır. Aynı zamanda Beykoz SGK İlçe Müdürlüğüne göndermek istenen her türlü belge de bu adrese postalanmalıdır.

Beykoz SGK E – Posta Adresi Nedir?

Elektronik posta aracılığıyla iletişim kurmanın yaygınlaştığı günümüzde SGK şubelerine e – mail üzerinden ulaşmak da mümkündür. SGK Beykoz il müdürlüğü e – posta adresi beykozsgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu adrese vatandaşlar dilek, istek, şikayet, görüş, öneri ve sorularını iletebilirler. Aynı zamanda şubede iletişim kurmaktan daha kolay ve hızlı bir seçenektir. Bu sayede evden çıkmaya gerek kalmadan SGK’da ypılacak bazı işlemler kolayca halledilebilir.

Beykoz SGK İl Müdürü Kim?

İstanbul’un Beykoz ilçesinin SGK il müdürlüğü görevi Farda ÖZKALENDER tarafından yürütülmektedir. SGK Beykoz il müdürü olan Ferda ÖZKALENDER, Beykoz’da çalışan ve işveren kişilerin sosyal güvenceleri ve hakları konusunda çalışmaktadır. Sosyal haklar ve güvenlik alanında hizmet almak veya soru sormak için Ferda ÖZKALENDER’e mail, telefon veya faks ile ulaşılabilir. Aynı zamanda Beykoz SGK şubesine direkt olarak giderek görüşmek de mümkündür.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

İlçe bazında hizmet alınamayan bazı SGK konuları vardır. Bunun için ise İstanbul SGK İL Müdürlüğü’ne ulaşmak gerekir. Kuruma gitmek isteyenler için İstanbul SGK İl Müdürlüğü şubesinin adresi; Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu şeklindedir. Aynı zamanda şubeye gitmeden mail üzerinden de SGK İstanbul şubesi ile istanbulsgim@sgk.gov.tr iletişime geçilebilir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü telefon numarası 0 212 372 10 10’dur ve bu numara aranarak çoğu konuda hizmet almak mümkündür. İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne faks aracılığı ile ulaşmak için ise 0 212 243 63 63 numarası kullanılabilir. Bu sayede belgeleri ve görsel içerikli metinleri göndermek için şubeye gitmeye gerek kalmadan bu numara üzerinden fakslama yapılabilir.

Shares:

15 Yorumlar

 • ibrahim çelen
  15.03.2024

  Evet kardeşim herkes bunda şikayetçi.Bunu hep beraber cimere şikayet edersek çok iyi olur..

  Cevapla
 • Kaan djmlu
  07.09.2023

  Ssk verilen telefonu kimse santral dahil acmiyor.10 günde yaklaşık 50 kere santral dahil aradim

  Cevapla
 • Seda Taman
  04.08.2023

  27 Temmuz 2023 tarihinde SGK emeklilik işlemim için Beykoz SGK ya şahsen başvurarak dilekçemi imzaladım işlemlerimin başlandığını EYT emeklilik işlemlerinin yoğun olduğu için 1-2 ay içinde maaşımın bağlanacağı görevli memur arkadaş tarafından söylendi ayrıca e-devlet dende takip edebilirsiniz dendi ancak e- devlet üzerinden baktığımda herhangibir emekli başvuru olmadığı ibaresi ile karşılaşıyorum beni emeklilik başvurumla geri dönüş yapılmasını talep ediyorum telefonlarla Beykoz SGK kesinlikle ulaşılmıyor sizlerden cevap bekliyorum.

  Cevapla
 • Yaprak Ahmet
  01.11.2021

  Merhaba,
  Bir aydır Beykoz sgk email adresine yaptığım ödemelerin dekontunu alabilmek için yazıyorum.
  Dönüş alamadım.
  Bir haftadır da 5510 mesaj atıp 10 günden az çalışanın prim ödemesini yapmak istiyorum. Sistem hata veriyor.
  Bu sabah Beykoz sgk’yı aradığımda telefonla ulaşamadım. Telefonlar cevap vermediğinden.
  Acil destek ve dönüş rica ederim.
  Saygılarımla,

  Cevapla
 • Guven ocak
  29.07.2019

  Banka’da bırıkmış emeklı paramı uzun sure cekmeyınce
  Ssk ya ıade edılmıs,sımdı paramı tekrar nasıl alabılırım

  Cevapla
 • Özcan
  25.06.2019

  İletişim numarası yazıyor bir kişi de 40 kez aradık telefona bakıp cevap vermiyor ?

  Cevapla
  • ibrahim çelen
   15.03.2024

   Kardeşim cimer’e şikayet edin..

 • Semih soyaltın
  01.04.2019

  Sayın yetkili 2009dan -2017 şubat ayına degin öğrenci olarak yurt dışındaydım.daha sonra bir şirket kurarak bağkurlu oldum.bugün 1 nisan 2019 gss borcum oldugu sebebiyle cumhurbaskanliginin 2019 araliga degin gss borcu olanlarla ilgili genelgesine ragmen muayene olamadim.bugune degin tarafima herhangibir borc bildirimi yazili olarak yapilmamasi sonucu magdur oldum. Sgk md den 3 aylik bir borc karsiligi 326 tl bir cikarilmistir .tarafima bir borc bildirimi yapılmadigindan bu borcun varsa faizinin iptali sonucu cikacak ana parayi odemek istiyorum .geregini rica ederim.

  Cevapla
 • fatih
  03.01.2019

  x bir firmada çalışıyorum ve 11 aydır çocuk parası almıyorum ben ne yapmam lazım geriye dönük alınıyordu veya bunun mahkeme işi varmi yardımcı olurmusunuz

  Cevapla
 • m. zahit büyükişliyen
  24.08.2016

  yeşil pasaportlu emekliler için yurt dışı çıkışlarda bir belge alması gerkli mi ?

  Cevapla
 • Hülya Çaşkurlu
  13.01.2016

  Yanımda çalışanın primini kredi kartıyla öderken sicil no soruyor bu numarayı Nasıl alabilirim Ev hizmetlerinden 10 günden az çalışan için

  Cevapla
  • Yusuf Karataş
   15.01.2016

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz, Hülya Hanım.

 • Hakan Elmas
  14.12.2015

  sekizyle ondördü arasında yatar denildi ama şuana kadar rapor param yatmadı Pazartesi ayın 14ü Pazarteside yatmassa neyapmam gerekiyor.

  Cevapla
  • Yusuf Karataş
   17.12.2015

   SGK müdürlüklerine başvurabilirsiniz.

 • Meral Özel
  22.05.2013

  1980 1981 yıllarında Bursa tophane endüstri meslek lisesinde okurken oyak renoda staj yaptım1. sorum bu staj nr kaybettim nasıl bulurum? 2. sorum ilk kez 21.10.1996 yılında ssk lı oldum.582 günüm var. 1984 ve 1989 yıllarında iki sağ doğumum var bu staj numarasını bulup doğum borçlanması yaparsam 3600 günle ne zaman emekli olurum borçlanmanın ve staj nr. bulmanın faydası olurmu? ssk başlangıcım hangi tarihe çekilir?

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir