SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Beykoz İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul’un Beykoz ilçesinde istihdam eden kişilerin sosyal güvenlik ve hakları için ulaşmaları gereken yer Beykoz SGK İlçe Müdürlüğüdür. Beykoz SGK İlçe Müdürlüğü’ne ulaşmak için daha sık olarak telefon numarası kullanılır. Daha hızlı ve kolay bir yöntemdir. Beykoz SGK telefon numarası 0 216 537 06 00’dır. Bu numarayı arayan ve hangi konu hakkında konuşmak istediğini söyleyen kişiler yetkili kişilere aktarılır ve hizmet alır. Aynı zamanda yazılı ve görsel belgelerin iletebilmesi için Beykoz SGK faks numarası 0 216 537 06 29 şeklindedir.


Beykoz SGK Nerede?

İşlemlerini doğrudan Beykoz SGK şubesinde yapmak isteyenler için Beykoz SGK adresi aşağıda verilmiştir:

 • Gümüşsuyu Mahallesi Şehir Bülent Kocabıyık Caddesi E Blok NO: 3 KAT: 1 Beykoz Hükümet Konağı İçi Beykoz

Oldukça kolay bir adresi olan bu kuruma ulaşmak da odlukça kolaydır. Aynı zamanda Beykoz SGK İlçe Müdürlüğüne göndermek istenen her türlü belge de bu adrese postalanmalıdır.

Beykoz SGK E – Posta Adresi Nedir?

Elektronik posta aracılığıyla iletişim kurmanın yaygınlaştığı günümüzde SGK şubelerine e – mail üzerinden ulaşmak da mümkündür. SGK Beykoz il müdürlüğü e – posta adresi beykozsgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu adrese vatandaşlar dilek, istek, şikayet, görüş, öneri ve sorularını iletebilirler. Aynı zamanda şubede iletişim kurmaktan daha kolay ve hızlı bir seçenektir. Bu sayede evden çıkmaya gerek kalmadan SGK’da ypılacak bazı işlemler kolayca halledilebilir.

Beykoz SGK İl Müdürü Kim?

İstanbul’un Beykoz ilçesinin SGK il müdürlüğü görevi Farda ÖZKALENDER tarafından yürütülmektedir. SGK Beykoz il müdürü olan Ferda ÖZKALENDER, Beykoz’da çalışan ve işveren kişilerin sosyal güvenceleri ve hakları konusunda çalışmaktadır. Sosyal haklar ve güvenlik alanında hizmet almak veya soru sormak için Ferda ÖZKALENDER’e mail, telefon veya faks ile ulaşılabilir. Aynı zamanda Beykoz SGK şubesine direkt olarak giderek görüşmek de mümkündür.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

İlçe bazında hizmet alınamayan bazı SGK konuları vardır. Bunun için ise İstanbul SGK İL Müdürlüğü’ne ulaşmak gerekir. Kuruma gitmek isteyenler için İstanbul SGK İl Müdürlüğü şubesinin adresi; Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu şeklindedir. Aynı zamanda şubeye gitmeden mail üzerinden de SGK İstanbul şubesi ile istanbulsgim@sgk.gov.tr iletişime geçilebilir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü telefon numarası 0 212 372 10 10’dur ve bu numara aranarak çoğu konuda hizmet almak mümkündür. İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne faks aracılığı ile ulaşmak için ise 0 212 243 63 63 numarası kullanılabilir. Bu sayede belgeleri ve görsel içerikli metinleri göndermek için şubeye gitmeye gerek kalmadan bu numara üzerinden fakslama yapılabilir.

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Banka’da bırıkmış emeklı paramı uzun sure cekmeyınce
  Ssk ya ıade edılmıs,sımdı paramı tekrar nasıl alabılırım

 2. Sayın yetkili 2009dan -2017 şubat ayına degin öğrenci olarak yurt dışındaydım.daha sonra bir şirket kurarak bağkurlu oldum.bugün 1 nisan 2019 gss borcum oldugu sebebiyle cumhurbaskanliginin 2019 araliga degin gss borcu olanlarla ilgili genelgesine ragmen muayene olamadim.bugune degin tarafima herhangibir borc bildirimi yazili olarak yapilmamasi sonucu magdur oldum. Sgk md den 3 aylik bir borc karsiligi 326 tl bir cikarilmistir .tarafima bir borc bildirimi yapılmadigindan bu borcun varsa faizinin iptali sonucu cikacak ana parayi odemek istiyorum .geregini rica ederim.

 3. x bir firmada çalışıyorum ve 11 aydır çocuk parası almıyorum ben ne yapmam lazım geriye dönük alınıyordu veya bunun mahkeme işi varmi yardımcı olurmusunuz

 4. Yanımda çalışanın primini kredi kartıyla öderken sicil no soruyor bu numarayı Nasıl alabilirim Ev hizmetlerinden 10 günden az çalışan için

  1. Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile direkt olarak iletişime geçebilirsiniz, Hülya Hanım.

 5. sekizyle ondördü arasında yatar denildi ama şuana kadar rapor param yatmadı Pazartesi ayın 14ü Pazarteside yatmassa neyapmam gerekiyor.

 6. 1980 1981 yıllarında Bursa tophane endüstri meslek lisesinde okurken oyak renoda staj yaptım1. sorum bu staj nr kaybettim nasıl bulurum? 2. sorum ilk kez 21.10.1996 yılında ssk lı oldum.582 günüm var. 1984 ve 1989 yıllarında iki sağ doğumum var bu staj numarasını bulup doğum borçlanması yaparsam 3600 günle ne zaman emekli olurum borçlanmanın ve staj nr. bulmanın faydası olurmu? ssk başlangıcım hangi tarihe çekilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu