emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Beşiktaş İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Beşiktaş İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Beşiktaş’ta çalışmakta olan kişiler için Beşiktaş SGK telefon numarası sosyal haklar ve güvenceler konusunda hizmet almak için kullanılabilecek yöntemlerden biridir. Bu numara 0 212 252 31 04’tür. Hizmet almak için numarayı aramak ve yetkili kişiye maruzat bildirmek yeterlidir.

Beşiktaş SGK faks numarası ise 0 212 251 78 96 numaralı telefondur. Bu numara aracılığıyla Beşiktaş SGK İlçe Müdürlüğü’ne belge, metin ve görsel içerikler oldukça kolay bir şekilde iletilebilir. Bu sayede Beşiktaş SGK şubesine gitmeye gerek kalmaz.

Beşiktaş SGK Nerede?

Beşiktaş SGK’ya giderek ve bizat görüşerek işlem yapmak isteyen kişiler için adres şu şekildedir: Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Yokuşu NO: 5 Fındıklı Beyoğlu. Bu adres aynı zamanda İstanbul SGK İl Müdürlüğü adresi ile aynıdır. Yani İstanbul’un tüm ilçeleri ile de yine bu şube ilgilenmektedir. Çalışanlar veya işverenler bu kuruma giderek sosyal hak, güvence, talep gibi konularda hizmet alabilir.

Beşiktaş SGK E – Posta Adresi Nedir?

E posta üzerinden iletişim kurmak isteyenler için SGK Beşiktaş ilçe müdürlüğü e – mail adresi besiktassgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu mail adresine Beşiktaş SGK ile ilgili her türlü konuda mesaj atılabilir. İletişim kurma açısından daha doğrudan bir yöntem olan elektronik posta aynı zamanda hızlı ve kolay iletişim için de idealdir. Bu sayede SGK Beşiktaş İlçe Müdürlüğü’ne ulaşmak için evden çıkmaya veya ekstra vakit ayırmaya gerek kalmaz. Aynı zamanda belgeler ve görsel dosyalar da faks cihazına ihtiyaç duymadan iletilebilir.

Beşiktaş SGK İlçe Müdürü Kim?

SGK Beşiktaş il müdürü İsmail TERZİ’dir. Beşiktaş ilçesinde istihdam eden ve işveren herkes ile ilgili tüm sosyal güvence ve hak çalışmaları İsmail TERZİ tarafından yürütülür. Beşiktaş SGK İlçe müdürlüğüne ulaşmak için İsmail TERZİ’nin mail adresine mesaj atmak, aramak veya direkt şubeye gitmek mümkündür.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

İstanbul SGK İl Müdürlüğü ile ulaşabilmek için telefon, mail veya faks kullanılabilir. Bunun yanında direkt şubeye giderek de hizmet almak mümkündür. Doğrudan İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne giderek işlerini halletmek isteyenler için adres şu şekildedir: Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu. Bizzat şubeye gitmek İstanbul SGK İl Müdürlüğü ile iletişim kurmanın en hızlı ve etkili yöntemidir. Bunun dışında mail aracılığı ile de İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne ulaşılabilir. Her türlü konuda SGK İstanbul İl Müdürlüğü’ne mesaj iletmek için istanbulsgim@sgk.gov.tr mail adresi kullanılabilir.

0 212 372 10 00 numarasını arayarak da İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne ulaşmak mümkündür. Bunun dışında İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü faks numarası ise 0 212 243 63 63 şeklindedir.

Yorumlar

 1. Hasan Hüseyin Arıcı dedi ki:

  Slm ben 1989 ve 1992 yılları arasında ara vermeden bir fiil fabrikada çalıştım bu dönemlerdeki sigortalarım hiç görünmüyor ne yapmam gerekir bir zahmet yardımcı olup bilği vere bilirmisiniz allah

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Bu isteğiniz için kurum sicil servisine talepte bulunmanız gerekmektedir.

 2. Ferit açar dedi ki:

  Yeriniz tam olarak nerde beşiktaş meydanına yakınmı

 3. Ferit açar dedi ki:

  3600 den istifa etmek istiyorum

 4. Ecem Atay dedi ki:

  Eşimle Almanyada bir dil okuluna kayıt olduk. Vize başvurusu için A/T 11 belgesi almak istiyoruz. A/T 11 belgesi alabilmek için hangi belgeleri istiyorsunuz ve nasıl başvurabiliriz?

 5. Hüseyin akkaya dedi ki:

  Merhaba. 19.aralık 2018 tarihinde çiydem zilif adına kurumumuza dilekçe göndermiştik daha cevap gelmedi. Tcno. ********** . Bir zahmet ilgilenmenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

 6. mehmet dedi ki:

  92 ile 94 yılları arasındaki günlerim sgk sitesinde gözükmüyor .şirket beşiktaş merkezli ne yapmam gerekiyor

 7. Meral dedi ki:

  Merhaba,

  2004 yılında evlendim soyadı değişikliğim oldu,fakat 2007 ve bazı yıllarda sigorta primim kızlık soyadımdan bazı yıllarda ise kızlık soyadım fakat harf hatası yapılarak yazılmış,düzeltme talebim için gerekli evraklar ile email göndermem yeterlimidir,bilgilendirmenizi rica ederim.

  Teşekkür ederim,
  İyi çalışmalar.

 8. Yücel ÖZCAN dedi ki:

  Yurt dışından çalışma izni ile Türkiyeye gelerek Beşiktaş İstanbul/Beşiktaş semtinde İkamet eden,yaşlı bakımı işiyle ugraşanların SGK Primleri Beşiktaş Da bir yere yatırılmaktaymış,Doğru Dürüst Bir bilen ve adres bulamadım. Bu Prim yatırılacak Yerin Adına ve adresine ihtiyaç duymaktayım.Bildirebil,rseniz Memnun olurum.Yücel ÖZCAN

 9. Atilla dedi ki:

  Merhaba, Beşiktaş sgm nin güncel adresini öğrenebilir miyim? Unkapanından taşındı diye dydum

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   İlginiz için teşekkür ederiz. Adresi Kurum sisteminden alınarak aşağıdaki şekilde güncellenmiştir.

   Beşiktaş Sosyal Güvenlik Merkezi
   Merkez Müdürü İsmail TERZİ
   Telefon (212)252 31 04
   Faks (212)251 78 96
   Adres PÜRTELAŞ MAHALLESİ MECLİSİ MEBUSAN YOKUŞU NO:5 FINDIKLI/BEYOĞLU/İSTANBUL
   E-posta besiktassgm@sgk.gov.tr

 10. Salih avcı dedi ki:

  17.07.2017 TARİHİNDE EŞİMİ KAYBETTİM tekirdağ sgk.ya aylık bağlanması için başvurdum.Soyisim sorunu çıkmiş( benim ikinci evliliğm eşiminde ikinci evliliğ ) sorunun düzeltilmesi ve tarafıma bilgi verilmesini talep ve rica
  ediyorum.

 11. Firdevs dedi ki:

  Ben sgk emeklisiyim babam bagkur emeklisini alabilirmiyim

 12. Muhammet Dönmez dedi ki:

  Ben 2000 yılında Mecidiyeköy de çalıştım ve bir aylık sigortam vardı.E devlette ve SGK da sigortam görünmüyor ilgilenirseniz iyi olur ve nasıl buluruz..Mecidiyeköy o zaman Beşiktaş a bağlıydı şimdi değil

 13. Köksal GENEL dedi ki:

  Köksal GENEL
  Ankara SGK il Müdürlüğüne tahsis talebinde bulundum. İstanbul’da hizmetimin olması nedeniyle 18/10/2017 tarih, 2017413790 sayılı yazı ile hizmetim sorulmuş, ancak bu güne kadar (29/30/2017 itibariyle) tarafıma bir cevap gelmediği bildirilmiştir. İnternetten bulduğum telefon ile de ulaşamadım Beşiktaş SGK ile iletişime nasıl geçerim? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Köksal bey,

   İletişim bilgiler bulunan Sosyal güvenlik kurumuna İadeli taahhütlü posta ile yukarıda bahsettiğiniz talebe dilekçe ile cevap isteyin. Cevap vermek zorunda kalacaklardır.

 14. İ.ZAFER CANBAZ dedi ki:

  Beşiktaş SGM nin adresi değişmiş, Fındıklı ya taşınmış.
  Açık adresini öğrenmek istiyorum , E bildirge hesabım Pasif e
  olmuş bu nedenle Beşiktaş SGM ye gidip sebebini öğrenmem
  ve E bildirge hesabımı Aktif etmem lazım.
  Teşekkürler……

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Zafer Bey merhaba,

   Beşiktaş Sosyal güvenlik merkezi adresi ; ZEYREK MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:7 UNKAPANI-FATİH/İSTANBUL olarak güncellenmiştir.

  2. İ.ZAFER CANBAZ dedi ki:

   ZEYREK MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:7 adresinden fındıklıya
   taşınmış , Fındıklı adresini ve telefon nosu nu öğrenmek istiyorum.
   Teşekkürler

 15. ediz çelik dedi ki:

  Merhaba:
  44120 0101 1257436 034 0287 000 001
  27111 0202 1147282 034 0328 000 002 sicil nolu mükellefinizim.2 adet yapılandırmamız vardı.
  Yapılandırma taksitlerimizin 2. Taksitlerini ödemeyi unuttuğumuzdan dolayı yapılandımamız bozulmuş görünüyor.sizden ricam yapılandırmayı pişmanlıktan yararlanıp devvam ettirebbilirmiyiz.yada kendi bünyenizde bize taksit yapabilirmisiniz.

 16. mehmet ali tekinsoy dedi ki:

  Göztepe Bağkur tarafından gönderilen ve 07.08.2017 de teslim aldığınız 6981737 işlem noiu yazıda sorulan gün çakışıp çakışmadığının cevaplanmasını rica ederim.işlenmemiş para veya alacağım varmıdır.?

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Sitemizde bulunan Kurum iletişim bilgileri bilgilendirme amaçlı olup, Taleplerinizi ilgili kuruma bildiriniz. Cevap alamadığınız konular için alo 170 sgk danışma hattını arayabilirsiniz.

 17. Şenol Gümüş dedi ki:

  selam 30 /03/2017 tarihinde emekli olmak için antalya muratpaşa sgk ya başvurdum.bu tarihte emeklilik işlemlerimi başlattığımdan dolayı çalışmakta olduğum işyerinden de ayrıldım: Antalya Muratpaşa sgk dan bana verilmiş olan evrak kayıt takip no 4;289:112 dir bugün emeklilik işlemlerimin neticesini öğrenmeye gittiğimde bana Beşiktaş sgk ya yazı gönderdiklerini ve sizden cevap beklediklerini söylediler.20/03/2017 tarihinden itibaren çalışmamaktayım.Sizden ricam gerekli işlemleri tamamlayıp Antalya SGK ya göndermeniz.

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Sitemizde yardımcı olması açısından SGK birimlerinin iletişim bilgileri bulunmaktadır. Lütfen talebinizi Beşiktaş SGK birimine telefon açarak veya bir dilekçe ile postaneden İadeli Taahhütlü posta yolu ile iletiniz.

  2. Şenol Gümüş dedi ki:

   0212 252 31 04 numaralı telefondan bir çok kez aradım ulaşamıyorum.

 18. Yılmaz dedi ki:

  Merhaba ismim yılmaz beş günlük şahıs ödeneğim vardı bankadan talep almayı unuttum alacağım ödenek sizlere banka tarafından iadesi yapılmış almak ićin ne yapabiliriz

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Rapor tarihlerinizi ve durumunuz hakkında bilgi veren bir dilekçe ile paranın tekrar yatması için dilekçe yazarak iadeli taahhütlü posta yolu ile veya bizzat kuruma başvurarak tekrar adınıza yatmasını sağlayabilirsiniz.

 19. ayla dedi ki:

  iyi günler, beşiktaş müdürlüğüne bağlı 2 ferdi işletme devri yapılarak yeni bir LTD.ŞTİ. kuruluşu yapacağım. kurulan yeni şirketin Merkezi bostancı olacak. SGK sicilini Beşiktaştan işyeri kapanışı verip Bostancıdan yeni sicil numarası ile mi açılış yapacağım?

  1. SGK Merkezi dedi ki:

   Lütfen SGK Müdürlüğüne başvurunuz

 20. Sedat Çetin dedi ki:

  İyi günler benim 1990 1992 tarihleri arasında çalıştığım günler ssk dökümünde çıkmıyor ne yapmam gerekiyor Sedat Çetin

 21. Didem Cafri dedi ki:

  Merhaba,
  Hem emekli hem de engelli kadrosunda (3.derece) olan bir çalışanımızı aylık bildirgelerde nasıl bildirmemiz gerekir?
  Teşekkürler,

 22. Soner DEMİR dedi ki:

  Merhabalar benim sorunum hala çözülmemiş aysonuna kadar çözülecegini söylemiştiniz fakat hala çözülmemiş gözüküyor hizmet dökümümde hala farklı bir isim gözüküyor konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

 23. Namık GÜLSEVEN dedi ki:

  1989-1998 arası SSK priminin gösterilmesi