emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Bağcılar İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Bağcılar İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul’un Bağcılar ilçesinde yaşayan vatandaşların SGK konusunda maruzatları durumunda ulaşması gereken yer Bağcılar SGK İlçe Müdürlüğü’dür. Telefon yoluyla ulaşmak isteyenler için Bağcılar SGK telefon numarası 0 212 360 61 00 şeklindedir. Numarayı aradıktan sonra yetkili kişiye konuşmak istenilen konu bildirilir ve ilgili birime ulaşılır. Ayrıca Bağcılar SGK faks numarası üzerinden de yazılı ve görsel belgeleri ulaştırmak mümkündür. Bu numara ise 0 212 630 00 27’dir.

Bağcılar SGK Nerede?

Bizzat SGK şubesine giderek iletişim kurmak isteyenler için Bağcılar SGK adresi şu şekildedir: Kirazlı Fevzi Çakmak Mahallesi Işık Sokak NO: 6 Güneşli Bağcılar

Oldukça kolay bir konumu olan Bağcılar SGK şubesine giderek kişiler her türlü sosyal güvence ve hak konusunda hizmet ve bilgi alabilirler Aynı zamanda dilek, öneri, şikayet gibi konularda geri bildirimi de yine şubeye yapabilirler. Ayrıca eğer şubeye postalanması gereken bir belge varsa yine bu adrese gönderim yapılmalıdır.

Bağcılar SGK E – Posta Adresi Nedir?

Elektronik posta aracılığıyla iletişim kurmak isteyen kişiler için SGK Bağcılar İl Müdürlüğü e – mail adresi bagcilarsgm@sgk.gov.tr şeklindedir. E posta üzerinden iletişim kurmak daha kolay ve zahmetsiz bir yöntemdir. SGK’ya ulaşmak için ekstra zaman ayırmanıza gerek kalmaz. Bu sayede bazı konuları hiç şubeye gitmeden halletmek mümkündür. Bağcılar’da çalışan ve SGK’dan hizmet almak isteyen kişiler mail üzerinden bu ihtiyaçlarını giderebilirler.

Bağcılar SGK İl Müdürü Kim?

Bağcılar SGK il müdürlüğü görevini Hasan TÜRKAN yürütmektedir. İşverenlerin, işçilerin, vatandaşların tüm sosyal hak ve güvenlikleri konusunda çalışmalar yapan SGK Bağcılar il müdürü Hasan TÜRKAN, Bağcılar ilçesinde bulunan tüm çalışanlardan ve SGK Bağcılar şubesinden sorumludur. Herhangi bir konuda Hasan TÜRKAN’a ulaşmak için şubeye gidilebilir, mail atılabilir, telefonla aranabilir ve faks çekilebilir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

İstanbul SGK İl Müdürlüğü’nden hizmet almak için pek çok yöntem vardır. Eğer arama yoluyla ulaşmak isteyenler varsa İstanbul SGK İl Müdürlüğü telefon numarası 0 212 372 10 10’dur. Belgelerini iletmek isteyen vatandaşlar 0212 243 63 63 numaralı faks üzerinden İstanbul SGK İl Müdürlüğü ile iletişim kurabilirler.

Eğer direkt şubeye giderek hizmet almak, işlem yapmak ve işlerini halletmek isteyenler varsa İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü adresi şudur: Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu. Aynı zamanda şubeye gitmeden de mail aracılığıyla çoğu hizmetten yararlanılabilir. istanbulsgim@sgk.gov.tr e – posta adresi üzerinden iletişim kurmak mümkündür. Bu sayede faks makinesine gerek kalmadan görsel içerikler ve belgeler kolay ve hızlı bir şekilde iletilebilir. Vatandaşlar bu yollardan dilediklerini seçerek İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne ulaşabilirler.

Yorumlar

  1. Şenel maral dedi ki:

    Merhaba 6 12 2023tarihinde dilekcemi verdim hala bir cevap gelmedi cevap verirseniz sevinirim

  2. Özkan gün dedi ki:

    Merhaba efendim 8/9/2023 istanbul havalimanı tırafik kazası yapmıştım bağcılar sgk 80 gün ödeme beklemekteyim

  3. Esragecginci dedi ki:

    Mayis ayinda basvuru yaptım Kasim ayındayiz halan gelen evrak beklemede 6 ay gecti ses yok cevap alabilirmiyiz