SGK İl Merkezleri İletişim Bilgileri

TEKİRDAĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Tekirdağ Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Gündoğdu Mahallesi Murat Sokak No:14 TEKİRDAĞ


Telefon: 0(282) 261 21 73–74

Fax: 0(282) 261 23 13

E-mail: tekirdagsgim@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

32 Yorum

 1. 27,10,2019 tarihinde emekli olmak için dilekçeyle kurumuza başvurdum. halen bir sonuç alamadım. bu konuda tarafımın bilgilendirilmesini istiyorum.

 2. merhabalar
  01,01,1987 yılında çerkezköydeki işyerinde sigortam başladı fakat bugün hizmet dökümümde giriş 01,05,1989 olara gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim.

 3. ilk iş hayatıma 16 yaşında başladım. 2 yıl kadar çalıştıktan sonra evlendim.
  çalışmayı bıraktım. şimdi tekrar çalışmaya başladım. ancak daha önce bana verilen sigorta numaram sistemde görünmediği için yeni sigorta numarası verdiler. 2 yıl çalışmışlığım boşamı gitti. teşekkürler.

 4. Merhaba 1994 te sigorta girişim yapıldı ve 45 gün ödendi ardından 1999 da tekrar ödenmeye devam etti. 2000 yılında atamam oldu ve 4c ye dahil oldum . Emeklilik için 2000 öncesi hakkım var mı ? Çok teşekkür ederim

 5. merhaba 1990 ssk-4186 gun pirimim 2012 de 335 gunistege baglı odemem var askerlik 540 gun ve 390 gun daha istege baglı ödesem son 7.yıl hesbında sskdan emekli olabilirmiyim yoksa bagkurlumu olurum durumum ne olur sormak istedim teşekkurler

 6. 11 11 2017 ıtıbaren saglık aktıvasyon provızyon kapalı borc gözüküyor oysaki 3 yıl 5 19 gun fazla ödeme yapılmıştır yapılan tüm yazışmalara ragmen saglık ve hızmet dökümü düzeltilmemiştir hastalıklarım bel fıtıgı boyun fıtıgı omırılık amelyatı göz kulak omuz yırtılması 39368059610

 7. evlilik nedeniyle işten ayrılmak için dilekçe verdikten sonra çalışılan kurum tazminat ödemeyi kabul etmez ise nereye başvurulabir?
  bu sürecin uzaması ve kişinin tekrar başka bir işte çalışmaya başlaması bu tazminatı almasına engel midir?

 8. Annem evde bakim hastası.Şubat ayında aldığım bezlerinin evraklarıni Çorlu sgk md.teslim ettiğim halde hala geri odemesi yapılmadı. Nisanda aradım 5 Mayıs gibi yatar dendi hala yok.Bilgi alabilirmiyim.

 9. Şubat 2015 Ergene belediyesinden emekli oldum. Daha önce belediyeye bakmakla yükümlü olduğum kızlarım ve eşimi bildirmemiştim bu durum emekli maaşını etkilermi ?

 10. Merhaba hiçbir geliri olmayan eşinden ayrılmış bir bayanım. göğsümde bir şişlik oluştu gelirim olmadıgı için komşum doktora götürdü masrafı o karşıladı. Doktor ameliyat şart dedi. yanlızlık fakirlik kimsesizlik beni perişan etti. ayrıca acısı daha çok şişkinlik her gün coğalıyor. mümkünse tekirdağ devlet hastanesinde ameliyat olabilir miyim? devletimi yanımda görebilir miyim? çok çaresizim lütfen yardım eder misiniz? bunu da istanbuldan bir akrabama yazdırıyorum buraya girme imkanım yok. onun e mail adresini veriyorum ancak ondan bilgi alabilirim lütfen beni bu acıdan sahipsizlikten kurtarır mısınız? şimdiden teşekkür ederim

 11. 3600 gün ve 15 sigortalılık dolayısıyle 21 yıllık işyerinden kendi istegimle ayrıldım acaba işsizlik sigortasindan faydalanabilirmiyim

 12. mrb.2013 ten hastalık raporum acık kalmıs yeni kapatılmış bununla ilgili bir ödeme alıcakmıyım

  1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

 13. Iyi günler
  ismim şerif temel kendi yurtdışı emeklilik dosya son durum
  nedir bilgi edinmek istiyorum Enson size geldiğimde
  incelemede olduğu söylendi iki ay önce.
  Bilgilendirirseniz sevinirim,
  Saygilarimla
  Şerif Temel
  TC. Nr,27529892374

  1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

 14. 2006 doğumlu oğlumun özel klasik nikte ordondonti tedavisi 6000 tl olarak açıklanmıştır SGK bu tedaviyi karşılıyor olmasına rağmen 540 TL ödeme yapıyor bana oğlumun tedavisini ilimiz sınırları yada civar illerde bu tedaviyi 540 TL te yapacak bir klinik kbadresi gortermenuxi rica ederim.

  1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz, Ayhan Bey.

 15. Ben Tekirdağdan Balıkesire taşındım… Malülen emeklilik maaşım kesildi iki aydır tarafıma bir açıklamada yapılmadı.. Balıkesir sgk,da sağlıklı bir açıklama yapamıyor ne yapmam gerekir Tekirdağ,amı gitmeliyim öğrenmek için.???

  1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz, Hüseyin Bey.

 16. Bugün sigorta primi ödemesi için sabah saat 10.30 dan beri banka banka geziyorum. Sistemde hata var diye almıyorlar. Akşam 16.30 oldu. Yok ödeyemedim. Burası Çorlu. Bu bankalarla bu vergi ödemeleri ve sigorta ödemeleri yapılamıyor. Bu soruna sağlıklı bir çözüm bulunması gerekiyor. SGK Genel Müdürlük lütfen bu sorunumuza çare bulmanız gerekiyor.

 17. 1997 yılında Mehmet Akdoğan firmasına ilk defa sigorta girişim yapılmıştı.Giriş bildirgemi bulamıyorum.Ayrıca hizmet dökümümde gözükmüyor.Ne yapmam lazım .

  1. Belirttiğiniz tarihlere ait çalışma belgelerinizi SGK müdürlüklerine teslim etmeniz gerekir.

 18. sigorta sicil kartımda ki numaramda de çalışma yıllarım eksik olduğu görülmektedir.fakat aynı numaramın son üç rakamı yani eksik olan günlerim HAKİME DENİZ adında çıkıyor.emekli olmak için başvuruda bulundum ve yaklaşık bir ay önce ÇORLU SGK dan birleştirmek için dilekçe verdim. lütfen bu birleştirilmiş dökümü bir an önce ÇORLU M.E.M den istiyorlar.SAYGILARIMLA

  1. İlgili yere direkt olarak telefonla ulaşırsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

 19. rahmetli eşimden bağkur emekli maaşı alıyorum .19 mayısta evlendim maaşım ın kesilmesi için ne yapmam gerekir.
  mayıs ayı maaşını kullanabilirmiyim bilgilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu