MHRS Aksaray

MHRS AKSARAY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ RANDEVU ALMA

Adres: Zafer Mahallesi Nevşehir Caddesi 3163 Sokak 68100


Aksaray Semt Pol:meydan Mah. Mesude Ferek Sağlık Ocağı Karşısı

Telefon: 0382 212 2258

Halk Dilindeki Adı: Diş Hastanesi

Aksaray’da ikamet ediyor ve ağız ve diş sağlığınız konusunda sorun yaşıyorsanız Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne ait ulaşımı nasıl sağlayacağınızı veya iletişimi nasıl gerçekleştireceğinizi yukarıdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz. Ya da randevu almak için Merkezi Hekim Randevu Sistemi’ni kullanabilirsiniz. Bu sistem sayesinde hiçbir ücret ödemeden istediğiniz güne, istediğiniz saate ve istediğiniz doktora randevu alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken linke tıklamak ve sizden istenen bilgileri girmektir.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. 7.12.2018 tarihinde saat 09.10 ‘a dr Talip Miraç Dağ’a aldığım radevumun belirli bir neden gösterilmeden iptal edilmiş.6 gün ötelemeli randevu alabildim.
    Böyle durumlar sık sık yaşanır mı.2. kez yine iptal edilme sorunu yaşanır mı*

  2. Ben Hollandada yaşıyorum, yakında Aksaraya geleceğim.
    Duyduğuma göre Hollandadan sigortadan bir kağıtla Aksarayda dişlerime kaplama yaptırabilirim ufak bir ücrete karşı. Acaba aslı varmı??

    Teşekkür ederim şimdiden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu