Antalya SGM İletişim Bilgileri

MANAVGAT SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: MİMAR SİNAN MAHALLESİ TİNASTEPE CADDESİ SEMA KOLEJİ KARŞISI NO:53/8

Telefon: 0(242) 743 31 21

Fax: 0(242) 743 32 20

E-mail: manavgatsgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

17 Yorum

 1. Ben iskazasi raporu aldım şuanda Manavgat sskdan onay bekliyo onaylarsalar hesaba gecicek para rapor biteli 20gun oldu Manavgat SSK şefi izindeymis beyfendi onu bekliycekmisim böyle saçmalık olurmuya daha gelmiycekmis

 2. Merhaba GSS sigortamın iptali için kurumunuza posta ile 25mart 2019’da. bir dilekçe gönderdim Ben yurt dışında yasiyorum ve burada yeni bir sigortam var dilekcemde yeni sigorta kartımın bir fotokopisini size gönderdim dilekcemde yurt disindaki ikamet adresimi ve E-Mail adresimi yazdim sizden bir cevap alamadım E-devlet sayfamda baktigimda sigortamin aktif oldugunu görüyorum. Gss sigortamin iptal edilmesini istiyorum.

 3. Merhaba Ben yurt dışında yasiyorum sürekli yurt disinda yasayacagim icin burada yeni bir sigortam var 6 marta size bir Mail gonderdim benim bu konum hakkindaturkiyede benim GSS. Sigortamin iptal edilmesini istiyorum.

  1. Merhaba,

   İadeli taahhütlü posta ile dilekçenizi göndermeniz gerekmektedir.

  2. Gss sigortamin iptali için 25 martta kurumunuza posta ile bir dilekçe gönderdim E-devlet sayfamdan Kontroll ettigimde GSS sigortamin aktif oldugunu görüyorum dilekcemde E-posta ve ev adresimi yazdim kurumunuzdan bana her hangi bir cevap gelmedi Almanyada yeni bir sigortam var türkiyede’ki GSS sigortamin iptal edilmesini istiyorum. iyi günler

  3. Merhaba 25mart tarihinde kurumunuza posta ile bir dilekçe gönderdim GSS sigortam In iptal edilmesini için yurt dışında yasiyorum ve burada yeni bir sigortam var mektubumda sigorta kartımın bir fotokopisini size gönderdim, yaklasik 2 haftadan fazla zaman oldu size bir mektup gonderdim E-devlet sayfamdan baktigimda GSS sigortam In hala aktif oldugunu görüyorum mektubumda burada yasadigim ev adresim ve E-Mail adresimi var bu konu ile kurumunuzdan bir cevap almadim tekrardan GSS sigortamın iptal edilmesini istiyorum.iyi günler

 4. Merhaba geçmise ait yatirilmamiş sigorta pirimlerini tekrardan yatirmalari için dilekçe mi yazmam gerekiyor bireysel olarak başvurmam mu gerekiyor

  1. Merhaba,

   Rapor bitiş tarihinden sonraki ay rapor paranız yatar. eğer bu ay yatmadı ise Kasım ayı 8-14 ü arasında ödeneğiniz yatar.

 5. Benim 4a hizmet dökümünde mart ayı görünmüyor şubattan nisana atlamış yardımcı olursanız sevinirim

 6. Merhaba
  Ben almanyadan tatil için Antalya Manavgata geleceğim
  Sorum şu olacaktı
  Almanyadan sağlık için sigortadan alacağım evrakları sizin şubenizde türkçeye çevire bilirmiyim? Sağlık sigorta numarasını birşey olduğu zaman hastanelere gitmek icin sizden şubenizden mi alacagim??
  Umarım derdimi anlata bilmisimdir ?
  Eğer mümkünse cevabınızı bekliyorum
  Saygılar

 7. Merhaba,
  03.01.1970 doğumluyum.
  23.11.1992 4B girişliyim toplam 31 gün.
  01.05.1993 4A girişim var toplam 7659 iş günün var.
  1990-1992 arası 18 aylık askerlik hizmetim var.
  Sorum;
  Askerlik borçlanması yaparsam, Emeklilik tarihimi öne çeker mi?
  Askerlik borçlanması yaparsam, emekli maaşımı nasıl etkiler?

  1. Maaşınız hakkında bilgi verememekteyiz ancak askerlik borçlanmasından dolayı emekliliğinizden düşülür.

  2. Merhaba 16.07.2019 tarihinde iptal ipka talebi için iadeli taahhütlü evrakı gönderdim. E devlet sisteminden evrakın 24.07.2019 tarihinde size ulaştığını dosyaya kaldırılmış olarak görüyorum. Ayrıca sigorta müdürlüğünüzü telefonla aramama rağmen hiçbir muhattap telefona cevap vermiyor. 7 aydır bu işlemin yapılmamısının ve tarafıma gönderilmemesinin sebebi sorumlusu kimdir? gereğinin yapılmasını ve bu hususta bir açıklama yapılmasını bir vatandaş olarak taleb ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu