SGK İl Merkezleri İletişim Bilgileri

KASTAMONU İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kastamonu Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü İnönü Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı 13/1 KASTAMONU

Telefon: 0(366) 214 16 18

Fax: 0(366) 214 99 80

E-mail: kastamonusgim@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Merhaba yardımcı olursanız ben şuan hamileyim daha önceden de çalışıyordum ama 2 ay kadar sigorta yapmadılar yeni bir is yerine başladım mart 16 dan itibaren sigortam var hamileyim rapor parası alabilmem için sigorta gün sayısı ne kadar ve aynı işyeri olması gerekiyor mu

  1. Merhaba,

   Rapor ödemesi almanız için doğumdan önceki son 1 yılda 90 gün ve rapor süresince iş akdinizin fesheilmemesi yeterli. ayno işyerinde 90 gün şartı yok

 2. YURTDIŞI HİZMET BORÇLANMA TALEP DİLEKÇESİ
  Merhaba Almanyada yasiyorum Türkiyede ikametim yok .Kütük Azdavay da.
  1999 senesinde alman vatandasligina gectim .Benim emekli islemlerim icin Siz yani SSK Kastamonu Il müdürlügü mü muattap ?

  Tessekkürler

  H.M

 3. Anlaşmalı boşanmış bir kadın hem ölmüş babasının maaşını alıp hemde kocası ile birlikte yasaya bilirmi tanıdığım bir çift var bu şekilde ne diyelim afiyet olsun ???

 4. Merhaba.

  Yardımcı olursanız.

  Ben Abdullah gözel 1965 tosya dögumlu ve 1978 sonra de ihtibaren hollandada yaşamaktayım. Benim sorum.Türkiyeden emekli olmak istiyorum ,2013 senesinde türkiye de 5 günlük calışmışlıgım var. Bu durumda nasıl emekli olabilirim.

  Bilgi verirseniz memnun kalırım.

  Saygılarımla..
  A. Gözel /Hollanda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu