ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Kartal İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Kartal İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Kartal ilçesine bağlı SGK şubesinin iletişim bilgileri Kartal SGK’ya ulaşmak için kullanılabilir. Kartal SGK telefon numarası 0(216) 457 48 60 ’dir. Bu numarayı mesai saatleri içinde arayan kişiler SGK ile ilgili soruları hakkında bilgi alabilirler. Aynı zamanda faks ile ulaşmak isteyen kişiler için de Kartal SGK faks numarası 0(216) 457 48 82 ve 0(216) 457 48 77’dir.

Telefon ve faks ile Kartal SGK’ya ulaşmak daha hızlı olabilir. Geri dönüş alma ve işleri hızlıca halletme konusunda ise telefondan ziyade direkt SGK Kartal şubesine gitmek daha mantıklı bir yoldur.

Kartal SGK Nerede?

Kartal SGK şubesinin yeri özellikle şube üzerinden işlem yapmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bir bilgidir. Kartal SGK adresi Bağlarbaşı, Şehir Erol Olçok Kampüsü, Santral Sokak D:B Blok 34844 Maltepe/İstanbul şeklindedir. Bu adrese giden vatandaşlar SGK üzerinden gerekli işlemleri yaparak tüm ihtiyaçlarını daha kolay ve doğrudan halledebilir. Burada çalışan yetkililerle yüz yüze iletişime geçmek sonuç almak konusunda kişilere zaman kazandırır. Her türlü SGK işi için şubeye gidilebilir ve bütün işler daha kolay bir şekilde halledilebilir.

Kartal SGK E-Posta Adresi Nedir?

Kartal ilçesinin SGK şubesinin mail adresi kullanıcıların SGK’ya ulaşmada kullandıkları yöntemlerden biridir. Bu mail adresi yoluyla vatandaşlar SGK’nın yükümlülüğüne giren konular hakkında sorular sorabilir, SGK’ya dilekçe yazabilir veya kendi sigortalarına dair bilgiler alabilir. SGK Kartal il müdürlüğü e-posta adresi kartalsgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Mail aracılığıyla Kartal SGK’ya bu e posta adresinden ulaşarak kişiler detaylı bilgilerini yazılı bir şekilde elde edebilirler.

Kartal SGK İl Müdürü Kim?

SGK Kartal ilçesinin müdürü Muzaffer KABA’dır. Muzaffer KABA Kartal SGK şubesinin tüm görevlerinin yönetimini üstlenmektedir. Eğer müşteriler Kartal SGK üzerinden işlerini hallederken aksaklık veya sorun yaşıyorlarsa direkt SGK Kartal İl müdürü ile iletişime geçebilirler. Daha ileri düzey konular ile daha çok Muzaffer KABA ilgilenmekte ve vatandaşların işlerini halletmesinde onlara çözümler sunmaktadır.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

SGK İstanbul İl Müdürlüğünün adresi Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu şeklindedir. Bu adrese giderek SGK’daki işler daha doğrudan ve hızlı bir şekilde halledilebilir. Eğer mail ile ulaşmak isteyen olursa istanbulsgim@sgk.gov.tr adresini kullanabilirler. Bu sayede daha geniş bir şekilde SGK’ya ulaşma imkanına sahip olunabilir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü telefon ile aranmak istenirse de 0 212 372 10 00 numarası üzerinden ulaşılabilir. Genel olarak bu numara ile daha çok kullanıcılar sosyal güvenlikleri ile ilgili sorular sorarak bilgi alabilirler. Faks üzerinde İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne ulaşmak isteyen kişiler 0 212 243 63 63 numarasını kullanabilirler.

Yorumlar

 1. Burhan Özhabeş dedi ki:

  Alttaki email adresini icra servisinde ÖZGE hanıma
  iletmeniz rica ediyorum.
  Sağlıkli yaşamanızı diliyorum.

 2. İSA BAYKUŞ dedi ki:

  Merhaba, İzmir de yaşıyorum. EYT den emekli olabilmek için aylardır size İzmir Gaziemir SGK dan yazılan Bağkur ile alakalı yazının cevabını bekliyorum. Telefonlarınıza hiç bir şekilde ulaşılamıyor. Lütfen dosyam ile ilgili dönüş yaparsanız sevinirim. SGK pirimi olarak fazlam var ama aylardır sizden gelecek yazıyı bekliyorum.

 3. mustafa aydın dedi ki:

  Merhabalar eşim Alman vatandaşı ve mavi kartlı ,sigortalı yurt dışında Almanyada doğum yapmak istiyor. Türkiyedeki sigortası ile Almanyada doğum yapması mümkün mü? Eğer mümkün ise bunun için yapmamız gerekenler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Nurten Yaman dedi ki:

  ACİL ,ben 1984 yılında bağ kurlu olarak 1 yıl 1 ay prim ödedim.daha sonra bağ kuru kapatmışım.yeni kanundan yararlanmak istiyorum .Mümkünmü acaba ,dosyam sizin kurumunuz da açılmışolduğu için SGK dan size yönlendirdiler. Acilen cevap verebilirmisizin,lütfen. TC 46201711642 Nurten Yaman.

  0 505 833 63 41

 5. Ugur gürü dedi ki:

  Gun eksigi olan sgk lılara borçlanarak emeklilik yürürlüge girdimi

 6. hüseyin Güneşer dedi ki:

  adım hüseyin Güneşer
  yurt dışı borçlanma için 2017 sonu müracat etmiştim
  herhangi bir cevap adresime gelmnedi bilgi alabilirmiyim

 7. nejdet cinek dedi ki:

  nejdet cinek gop sgm ye emeklilik müracatımın sonucunu beklerken merkezinize bağkur borcum olduğunu öğrendim emekli olamıyorum çözümü nedir saygılarımla,

 8. SİBEL SAĞIR dedi ki:

  BAĞKUR BORCUMU DÜZENLİ ÖDÜYORUM AMA GEÇMİŞ DÖNEM BORÇ GÖRÜNÜYOR. BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ