• KADIKÖY SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ


  Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:161 Göztepe Kadıköy/İstanbul

  Telefon: (0216) 565 40 30

  Fax: (0216) 565 40 46

  Sponsorlu Bağlantılar

  E-mail: kadikoysgm@sgk.gov.tr  tıkla sorunu sor

  KADIKÖY SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Cihangir dedi ki:

   Rapor paradı yatmadı170 şi aradaım ama iş veren onaylamamoşdedi iş vern ise onaylandını söyledi ama yatmamış

  2. Emine kuru dedi ki:

   11/07/2011 tarihinde kurumunuza doğum borclanmasi talebinde bulundum bana mesaj veya yazılı olarak ödeme tarihi bildirilecegi tarafınızdan söylendi şimdiye kadar tarafıma böyle bir bildiri gelmedi sonucu ogrenebilirmiyim doğum borclanmasi odeyebilirmiyim. Saygılarımla

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Emine Hanım merhaba,

    Sorununuzla ilgili iletişim bilgileri verilen kuruma veya Alo 171 danışma hattından bilgi alabilirsiniz. Bilgilenirme amaçlı Krum bilgilerini paylaşmaktayız. İşlemlerinizi göremiyoruz.

  3. tolga akar dedi ki:

   merhabalar,

   babam vefat ettiği için maaşını annem üzerine geçirmemiz için ilgili başvuruları gerçekleştirdik. Ancak işlemi takip edemiyoruz nereden bilgi alabiliriz?

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Tolga Bey merhaba,

    Annenize PTT den e devlet şifresi alark E devlet uygulamasından emeklilik işlemleri adımından takip edebilirsiniz.

  4. Yurdagül Aydınlar dedi ki:

   Vefat eden babamin emekli maasini baglatmak istiyorum nereye muracat etmeliyim ve ne gibi evraklarla gitmeliyim ayrica issizlik maasi alirken baglatabilirmiyim

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Merhaba,

    en yakın sosyal güvenlik merkezine babanızın emeklilik tahsis numarası ile müracaat edebilirsiniz. Emekli maaşı bağlandığında işsizlik maaşınız kesilir.

  5. ali öner dedi ki:

   3 günlük raporum vardı ama 1 günlük yatmış neden bi bilgi verirseniz sevinirim iş yeri 3 gunluk kesmiş maaşımdan

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Ali Bey,

    Kanun gereği raporların ilk 2 günü SGK tarafından ödenmiyor.

  6. Tünay Asrak dedi ki:

   Yurtdışı Emeklilik Borçlanma havalesini Ziraat Bankası üzerinden Istanbul Kadıköy Göztepe şubesine tarafımdan havale edildi. Şimdi bu havalenin SGK nın hesabına girdiğini nerede göreceğim ve bana bunu kim bildirecek??
   Telefon ile ulaşım yok, Mail ile ulaşım yok. Bu konuda yardımlarımızı bekliyor rica ediyorum.

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Tünay Hanım merhaba,

    E devlet şifreniz var ise sistemden görüntüleyebilirsiniz. Eğer yoksa yurt dışı danışma hattı olan 00 90 216 170 11 22 numaradan da bilgi alabilirsiniz.

  7. ahmet dedi ki:

   Doğum param vardı ziraat bankasında gittim 15 .06 2017 birdahaki ay gel aynı 8 ile 14 ödeme yapılıyor dediler gittim emanete alınmış 170 aradım bağlı bulundugunuz sgk kurumunu arayın sistemde öyle gözüküyor sgk ile iletişime geçmeliymişsiniz ama telefona bakan kimse yok herhalde her gün arıyorum

  8. ahmet dedi ki:

   Telefonlara neden cevap verirmiyor rapor param vardı emanete alınmış 170 aradım sgk arayın dediler arıyorum telefonlara cevap vermiyorsunuz

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Merhaba,

    Emanete alınan rapor paraları ile ilgili https://www.ssk.biz.tr/sgk-rapor-parasinin-emanette-gozukmesi/ yazımızı okuyabilirsiniz. Size yol gösterecektir.

  9. Melek dedi ki:

   Merhaba;
   24.02.2017 tarihinde doğum yaptım doğum rapor paramı hala alamadım. 170i aradım prim günü eksik olduğu için yatmamış denildi iş yerimle görüştüm eksik olmadığını söylediler daha sonra sgk ya gelip dilekçe vermesi gerekiyor denildi onuda yaptılar param hala yatmadı 170i tekrar aradığımda hastane raporu onaylamamış dediler hastaneyi aradım onlarda onaylamış benim param neden hala yatmıyor daha nereye başvurabilim ben…

  10. Melek dedi ki:

   En az 30 kere aradığım halde telefonlara neden kimse bakmıyor çok merak ediyorum açıkçası????????????

  11. Hafize SARICAN dedi ki:

   cevabı bekliyoruz. saygılarımızla,

  12. Hafize SARICAN dedi ki:

   Sayın Yetkili,
   31286064134 TC. nolu Hafize Sarıcan emeklilik için Ankara SGK’ya 07.12.2016 tarihinde 17.030.018 ve 714 numara ile müracaatta bulunmuştur. Ankara SGK tarafından 2017 / 145108 dosya numarası ile ilk işe girişe ait 4-A kapsamında içinde ilk işe giriş belgesi de olan dosya muhteviyatı Kadıköy SGK’dan istenmesine rağmen 17.04.2017 tarihi itibariyle halen bu dosya Ankara SGK birimine ulaşmamış, dolayısıyla emekli olamamıştır. Dosyanın acilen gönderilmesini arz ediyoruz.

  13. Duygu dedi ki:

   Şuan muhasebe departmaninizin onayında olan rapor param mevcut lütfen ilgilenebilirmisin yarın cuma çünkü hafta sonuna kalmasını istemiyorum

  14. HÜLYA dedi ki:

   4 yıl önce boşandım 30 yıl önce vefat eden babamın sigorta maaşını alabilmem adina 4 ay önce ölüm ve malülük maaşı talebinde bulundum talebimde benden istenen bütün evrakları eksiksiz teslim ettim sonucu ne zaman öğrenebilirim babam hem ssk hem bağkurlu görünüyor maaş öncesi toplu para alma hakkım varmıdır t.ş.k

  15. SELAHATTİN UZUN dedi ki:

   İŞVEREN SERVİSİ İLE TELOFONDAN İLETİŞİM KURAMIYORUM 1046479 NOLU İŞVERENİN KİMLİK GÜNCELLEMESİNİ YAPIP BANA DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM İYİ ÇALIŞMALAR

  16. Durdu Buran dedi ki:

   29 Aralık 26 Şubat arasında raporum vardı ücretini ne zaman alabilirim.

  17. Azem yazıcı dedi ki:

   25 11 2016 tarihinde çoğoğuum dünyaya geldi süt parasımıdır nedir ziraaat bankasına 200 tl adıma yattığını söylediler bankaya gittiğimmde 8 ila 15 arası alabilirsiniz dedidwr sonraki ay gittiğimdeyze paranın geri gittiğini 170 nolu telefonu aramam gerektiğini ssöylediler (170 den cavap almam 10 günü buldu neredeyyse) onlarda kadıköy sgk aramamı söyledi ama nnedense telefonlarınıza bir türlü ulaşılamıyor şimdi ben bu hakkım olan 200 tl yi nerede bulabilirim lütfenn lütfenn cevap bekliyorum

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Tekrar talebi için alo 170 SGK danışma hattını aradığınız takdirde başvurunuz alınacaktır

  18. Mualla Semerci dedi ki:

   Kamudan emekliyim yeni çıkan kanuna göre fazla çalıştığım yıllara ait emekli ikramiyesini almak için müdürlüğü nüze dilekçe ile müracaat edebilir miyim?

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Dilekçe ile birlikte kuruma müracaat etmeniz gerekmektedir.

  19. Alican Kayıkcı dedi ki:

   16.03.2013. Cumartesi gecesi babam vefat etti.18.03.2013 Pazartesi günü Halk Bankasına gittim.Babam vesayet altında olduğundan bankadan maaşı hakettiğini söylediler.Ben de aldım,2 yıl sonra SGK’ndan parayı geri iade etmemi istediler. 2016 kasım ayında Ümraniye SGK’na gittim,borcumu ödemek istediğimi söyledim. Bana şuan elimde olan borcunuz yok, ödenmiş dediler.Aradan 2 ay geçti, İcra Dairesinden kağıt geldi.Şuan işsizim 4 çocuk okutuyorum,lütfen yardımcı olun.Cevabınızı bekliyorum.Tel:

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Özel durumunuzdan dolayı lütfen ALO 170 SGK DANIŞMA HATTInı ARAYINIZ

  20. Ferit Kacmaz dedi ki:

   SGK Kadiköy,e Istenilen ve eksik olan tüm evraklarimin ulasip ulasmadigi, emeklilik ödeme tarihinin ne zamandan beri gecerli oldugunu ögrenmek istiyorum.
   Kadiköy subesinde kimse telefonlara cikmiyor.

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Lütfen ALO 170 SGK DANIŞMA HATTI nı ARAYINIZ

  21. figen bozan dedi ki:

   Kolay gelsin;
   Ben emekli ve asgari ücretle çalışan bir personelim. Ekim,Kasım,Aralık ayı maaşlarımda kesinti oldu verdi dilimine girdiniz dediler. Ancak kavga döğüş ekim ve kasım ayında eksik yatan meblayı sonradan hesabıma yatırdılar. Ancak Aralık 2016 maaşımda yine 120TL.eksik yattı şirkete ve muhasebeciye söylediğim halde oralı olmadılar.
   1- Emekli çalışanın eline vergi dilimine girse dahi asgari ücretin altına düşülmeyecek diye bir madde okumuştum. fakat şu anda bulamadım.Aralık 2016 ayı maaşım net 1405 lira olması gerekirken 1330-TL.elime geçti.
   2- Eğer hesaplarım doğru ise şirketi nereye nasıl şikayet edebilirim.
   Yardımcı olursanız çok sevinirim. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Detaylı bilgi için lütfen ALO 170 SGK DANIŞMA HATTI nı ARAYINIZ

  22. Mesut dedi ki:

   İstirahat odememi görmenizi istiyorum 1 haftadır sizi arıyorum cevap veren yok acil donmenizi istiyorum

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    HEMEN ALO 170 SGK DANIŞMA HATTI nı ARAYINIZ

  23. Hatice Wülfing dedi ki:

   Merhaba,
   Türkiye’de SSK dan 2001 yılında emekli oldum. Eşimin Alman olmasından dolayı artık orada da yaşamaya karar verdik ve aile birleşimi için başvurduk. Yani hem Türkiye’de hem Almanya’da yaşayacağız. Almanya’daki sağlık sisteminden yararlanabilmek için SGK da nereye başvurmalıyım, hangi formlar gerekli, işlemler ne kadar sürüyor.
   Teşekkürler.

  24. isa kuşdan dedi ki:

   kolay gelsin bey efendi eşim dogum yaptı 7 ay oldu rapor parasını halen alamadık alo 170 le görüştük kadıköy sigorta cinsiyeti yanlış girmiş o yüzden tüm evraklarınız arşive kaldırılmıs diyor tekrardan girilmesi lazımmış ama bir türlü ulaşamıyoruz size ne yapmamız lazım

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  25. Kazım İspahani dedi ki:

   Vize için emekli olduğuma dair bir belgeyi nasıl alabilirim?

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  26. İrem Sarı dedi ki:

   İyi günler ben sgk çalışanıyım. 2 gün önce FSM hastanesinde tahlil yaptırdım. Durum acil olduğundan randevu almadan gittim. Ancak benden 277 tl döner sermaye adı altında tahliller için para aldılar. Bu parayı faturayla gelip sizden tahsis edebilir miyim. Teşekkürler.

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  27. turan özbek dedi ki:

   slm emekliyim çalışmak istedim iş veren yanlışlıkla normal giriş bildirmiş emekli maaşım kesildi gerekli evrakları verdim maaşım ne zaman bağlanır.
   ne olur bu konuda bana yardımcı olun

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  28. erhan çivi dedi ki:

   30 aralıkta soma sgm den askerlik borçlanma dilekçesi verdim son çalıştığım yer kadıköy sgm gözüktüğü için oraya geldi. kadıköy sgm den cevap bekliyorum.

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz, Erhan Bey.

  29. OĞUZHAN dedi ki:

   Hizmet dökümünü güncelleme olmuş ve benim 2004 yılında işten çıkış sebebine 11 nolu kod verilmiş. Bu da is kazasi ve ölüm demek. Nasıl bir yol izlemeleyim

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    SGK müdürlüklerine başvurmanız gerekir.

  30. sinem dedi ki:

   mrb,
   2015 aralık aynından kalan rapor ücretim bankada gözükmüyor kontrol ettiğimde emanete alınmış olarak çıkmakta yardımcı olabilirmisiniz sizlere tel.ile ulaşamıyorum
   tşk.ederim
   iyi çalışmalar

   1. Hürcan Karataş dedi ki:

    İlgili makama direkt olarak ulaşmayı deneyiniz.

    1. Ercan doğan dedi ki:

     Hangi kurumu ariyacaz telefonlara cvp veren yok oturduğunuz yerden maaş alıyorsunuz tlf kara cvp veremeye useniyorsunuz

     1. SGK Merkezi dedi ki:

      Sorularınız için lütfen ALO 170 SGK DANIŞMA HATTI nı ARAYINIZ

  31. SEVDA dedi ki:

   kadıköy sgk neden telefonları açmıyor

  32. cevdet kıraç dedi ki:

   emekli oldum sgk ist il mud. 4b hizmetlerimin bildirilmesi arz ederim.

   1. Hürcan Karataş dedi ki:

    ilgili makama direkt telefonla ulaşırsanız daha faydalı olacaktır.

  33. zehra buğday dedi ki:

   halkla ilişkiler departmanında kaç kişi çalışıyor. ben stajyerlik için başvurdum,okulum sizin halkla ilişkiler memuru olarak kaç kişi çalıştırdığınızı istedi bana yardımcı olur musunuz

   1. Hurcan Karatas dedi ki:

    Bu siteden böyle bir bilgi alamayabilirsiniz. Telefonla ulaşmayı deneyin.

  34. nurşen kumaş dedi ki:

   kamudan emeli olup tekrar kaumda görev alan doktorlardan birisiyim 2010 ile 2012 arası emekli maaşı aldım aralık 2012 den itibaren kesilmiştir durumu tetkik etmeniz ricasıyla

   1. Aykut Otu dedi ki:

    Biz resmi kurum değiliz. Yukarıdaki iletişim bilgileri ile birlikte durum hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.