• FATİH SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ


  Adres: Kemalpaşa Mah. Mahmudiye Çeşme Sk. No:5 Şehzadebaşı, Fatih/İstanbul


  Telefon: (0212) 511 09 90 (5 Hat)

  Fax: (0212) 528 36 80

  E-mail: fatihsgm@sgk.gov.tr  tıkla sorunu sor

  FATİH SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. BERNA TÜRK dedi ki:

   2 AYDIR SGK ÇALIŞMAKTAYIM AMA BUNA RAĞMEN GSS PRİM BORCUM İŞLEMEKTE. BU KONUDA BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? SGK DÜŞER DÜŞMEZ SİSTEM BİZİ BORÇLANDIRIYOR AMA SGK TEKRAR YAPILINCA SİSTEMDEN DÜŞMÜYORUZ.

  2. serdal mızrakçı dedi ki:

   merhaba
   emeklilik işlemleri için bağlı bulunduğum bağcılar sgk ya 4 ocak 2018
   de başvurdum 1984 ve 1985 yıllarında çalıştığım işyeri fatihe bağlı olduğu için hizmetimle ilgili bağcılar ssk mail göndermiş sizden cevap bekliyor mail numarası 618296 yardımlarınızı rica ederim.
   saygılarımla cep tel 0537 811 47 81
   serdal mızrakçı

  3. Orhan Özkan dedi ki:

   1990-91 yıllarında ödenmiş yaklaşık 240 günlük SSK primim sistemde gözükmüyor o yıllardaki kayıtlı kurum Fatih SSK Müdürlüğü idi bu günlerimi nasıl bulabilirim.O yıllara ait d iş yerine gelen dönem bordrosunu bizzat görmüştüm…

  4. Kıymet dedi ki:

   Mrb benim evde çocuk bakımı için sigortasını yaptırdığım çalışan işten ayrıldı doldurmam gereken formda ona ait kimlik bilgileri gerek li mi acaba?

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Merhaba,

    SGK dan aldığınız iş veren şifresi ile; http://e.sgk.gov.tr/wps/portal/isveren/Sigortali+Ise+Giris+ve+Isten+Cikis+Bildirgesi/esgk4aSigortaliGirisCikisBildirge linkinden işten çıkış bildirgesini verebilirsiniz. Ancak vereceğiniz bildirge 10 günden fazla geriye gidemez buna dikkat edin

  5. mehmet dedi ki:

   zeytinburnunda oturuyorum hangi sgk ya bağlıyım

  6. cansu gerdemeli dedi ki:

   yarım çocuk ödeneği alıcam iş yerim kodu yanlış girdiği için alamıyorum.sisteminiz olmadığı için gönderilen dileçe sisteme giremediğinizi söylemiştiniz ,aylık prim hizmet belgesi istendi iş yerim belgeyi gönderdi hala kod düzeltilmemiş ne zaman sisteme girceksin 1 aydır bekliyorum

   1. Danışma Birimi dedi ki:

    Merhaba,

    Lütfen iletişim bilgilerini verdiğimiz Fatih Sgm den bilgi alınız.

  7. Aydın arslan dedi ki:

   Meraba istanbul cerahpasa hastanesi de görev alırken sakatlandı 37 günlük bir rapor aldm ssk da şaibeli ve karar aşamasından dolayi ucretimi alamadım şimdi kaldırıldı sahibi ve karar aşaması rapor ucreti mi nasıl alabilirim saygılarımla

  8. Murat Zaboğlu dedi ki:

   Emekli sandığına ödenen yedek subaylık günlerim, hizmet dökümümde görünmüyor. Şahsen mi müracat etmeliyim. Mail veya fax yolu ile ilgili evrağı size iletebilirmiyim ?

  9. fatih kas dedi ki:

   Merhaba
   Engelli kizim icin bez aliyoruz.Evraklarimizi gonderdik 2aylik 170tl yatmasi gerkirken 85tl yatmis hesabimiza nedenini öğrenebilirmiyiz..

  10. Ertuğrul dedi ki:

   İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mali İşler Tarafından vermiş olduğumuz ihale bedelinde iş artışı olmuştur yüklenici firma ve rakamları nedeni ile sgk yeni bir dilekçe ile bilgi vermemize gerek var mıdır ?

  11. Göksal ÖZDEMİR dedi ki:

   Müdürlüğünüzde 1070434 sicil numarasıyla işlem gören 01.12.2007-25.01.2008 tarihleri arasında çalışmış olduğum Vatan Özel Güvenlik LTD.ŞTİ ünvanlı iş yerindeki sigorta bildirimlerim şüpheli koduyla görülüyor.(emeklilik başvurusunda bulunacağım için) şüpheli kodunun en kısa sürede kaldırılmasını saygılarımla arz ederim.

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

  12. Selda Meraklı ARPACI dedi ki:

   Merhaba,

   1992 – 94 yıllarında 8-9 ay Vatan Caddesi/Laleli de bulunan Ekol Menkul Kıymetler de çalıştım. Kurum şu an kapalı durumda. Bu döneme ait sigorta kayıtlarım görünmüyor. (4A dökümlerinde). Emeklilik yaşında kaybım doğuyor. Ne yapabilirim?
   Teşekkürler

   Selda Meraklı ARPACI

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

  13. Melek Korkmaz dedi ki:

   Merhaba ,

   Ben almanyaya dün 20.04.2015 turist olarak geldim. Ama ssk dan yurtdisi ssk kagidi almayi unuttum yani almanyada hastalanirsam doktora gidebilmem icin acil durumlarda. Nasil alabilirim mail uzeri bu raporu alabilirmiyim?

   Saygilar

   Melek Korkmaz

   1. Hurcan Karatas dedi ki:

    Durumunuzu Alo 170 SGK hattında detaylı olarak açıklayabilirsiniz.

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.