ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Cağaloğlu İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Cağaloğlu İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Cağaloğlu ilçesine bağlı bir kurumda çalışan kişiler tüm sosyal hak ve güvence konularında Cağaloğlu SGK şubesine ulaşmalıdır. Telefonla arayarak Cağaloğlu SGK İlçe müdürlüğüne ulaşılabilir ve gerekli kişilerle görüşme yapılabilir. Bunun için Cağaloğlu SGK telefon numarası 0 212 511 40 20 şeklindedir. Bağlanmak istenilen dahili numara bilinmiyorsa, kimle görüşülmek istendiği veya görüşülmek istenen konu söylendikten sonra yetkili kişi arayanları yönlendirecektir.

Yazılı ve görsel metinleri telefon hattı aracılığıyla aktarmak isteyenler için Cağaloğlu SGK faks numarası ise 0 212 527 65 52 numaralı telefondur. Faks aracılığıyla göndermek istenen belgeler şubeye gitmeden direkt yollanabilir.

Cağaloğlu SGK Nerede?

SGK şubesine doğrudan giderek işlem yapmak isteyen, belge iletmesi gereken veya görüşmesi gereken vatandaşlar için Cağaloğlu SGK adresi aşağıda verilmiştir:

 • Hocapaşa Mahallesi Ankara Caddesi NO: 44 Çağaloğlu Fatih

Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü adresini konum üzerinden bulmak mümkündür. Çağaloğlu Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne giderek her türlü işlem yetkililer yardımıyla kolayca halledilebilir.

Cağaloğlu SGK E – Posta Adresi Nedir?

Elektronik posta kullanıcıları için SGK Çağaloğlı il müdürlüğü e – mail adresi cagaloglusgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu mail adresine dilek, öneri, şikayet, soru ve isteklerin belirtildiği bir e – posta atarak kişiler iletişim kurabilir. Direkt iletişim adına daha hızlı ve kolay bir seçenek olan elektronik posta ile İstanbul Çağaloğlu SGK il müdürlüğüne ulaşmak oldukça mantıklıdır. Faks makinesine sahip olmayan ve görsel içerikli iletiler göndermesi gereken kişiler için elektronik posta ideal seçenektir.

Cağaloğlu SGK İl Müdürü Kim?

Çağaloğlu Sosyal Güvenlik Kurumu İl müdürlüğü görevi Süleyman UZUNOĞLU tarafından yürütülmektedir. Sosyal güvenlik alanında Çağaloğlu halkının daha da gelişmesi ve mağdur olmaması için çalışmalar yürütmekte ve yenilikler tapmaktadır. SGK Çağaloğlu il müdürü Süleyman UZUNOĞLU’na ulaşmak için mail adresi, telefon numarası veya faks kullanılabilir. Ayrıca daha hızlı sonuç almak için de direkt şubeye gitmek en mantıklı yöntemlerden biridir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

İstanbul SGK İl Müdürlüğü ile iletişim kurmak için oldukça fazla yöntem kullanılabilir. Vatandaşlar bu yollardan kendileri için en uygun olanı tercih ederek ve SGK’dan sosyal güvenlik ve haklar konusunda hizmet alabilirler. İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne giderek işlerini doğrudan halletmek isteyenler için adres; Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu şeklindedir. Bunun dışında e – posta ile de İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne ulaşmak mümkündür. Her türlü konuda İstanbul SGK İl Müdürlüğü’ne mesaj iletmek için istanbulsgim@sgk.gov.tr mail adresi kullanılabilir.

SGK İstanbul İl Müdürlüğü’ne ulaşmak için 0 212 372 10 00 telefon numarası aranabilir. İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü faks numarası ise 0 212 243 63 63’tür.

Yorumlar

 1. Deniz türkel dedi ki:

  Merhaba,

  Cağaloğlu sgk adresi nedir?

 2. EKREM KANGAL dedi ki:

  3 AYDA BİR ALDIĞIM EMEKLİ MAAŞIMI HER AY ALMAK İSTİYORUM.

 3. Cengiz karakurt dedi ki:

  Ben 2016 yilinda turk silahli kuvvetlerinden emekli oldum.emekli olup tekrar calismaya baslamayan tsk personeline 100 tl ek odeme yapildigi 6519 sayili yasa ile belirtilmistir.ben 26 ekim 2018 tarihine kadar calistigim icin bu ucreti alamadim ,ancak 26 ekim tarihinde calismayi biraktim ve bunun icinde ankara SGK kamu gorevlileri emeklilik islemleri daire baskanligina posta ile calismafigimi ve ek odemenin yapilmasini istedim.ancak kasim ayinda calismama ragmen aralik ayi maasima ek 100 tl odeme yapilmadi.bunun uzerine cimere durumu yazdim.cimer cevabi ise cagaloglu subesiyle gorusun oldu.17 aralikta cagaloglu subesine durumu bildirdigimde, 200 tl nin 30 kasim 2018 de basaksehir ikitelli subenize yonlendirildigi belirtilmistir.ancak subem ile birebir yaptigim gorusmede hesabima herhangi bir odemenin yapilmadigi ve sistemlerinde boyle bir odemenin gorunmedigi belirtilmistir.sizden talebim ,200 tl nin yonlendirilmesinin ne anlama geldigi,bu bir odeme ise nicin banka hesaplarimda gorunmedigi,ayrica bu yonlendirmenin yapildigini bankaya ibra edip odemeyi yapmalarini nasil talep edebilirim.sahsima sgk tarafindan onaylanan odeme yi bankanin yapmasi yonunde bir belge tarafima veeilebilirmi.yardimci olursaniz sevinirim.saygilarimla

 4. yusuf torlak dedi ki:

  merhabalar, eşim evlenmeden önce yetim aylığı almaktaydı. evlenince doğal olarak maaşı kesildi ve çeyiz parası aldı.(rahmetli babası emekli sandığından emekli bu arada) evlilik tarihimizin üzerinden 1 yıl geçti. şimdi o maaşını annesine verilmesini istiyor. bunun için yapmamız gereken işlem nedir acaba ? ( çeyiz parası aldığı maaşın 1 yıllık tutarıydı )

 5. hasan aydın dedi ki:

  ben hasan aydın.yaklaşık 3 ay önce haseki hastanesinde hemşire olarak çalışan fakat ölmeden önce emeklilik dilekcesi vermişti.d,ğer kardeşleriminde vekaletlerni alarak tekmirascısı ben oldum .çağaloğlundaki emekli sandığına gittim dedikler evrakları tamamladım ankaraya verdikleri adrese gönderdim henüz tarafıma dönen olmadı saygılar

 6. fatma gürpınar dedi ki:

  Ssk emeklisiyim,1978 de annem bağkurlu olarak vefat etti.şu an ikinci maaşım yok annemden yetim maaşı alabılirmiyim..

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   SSK emeklisi olarak bağkur emeklisi annenizden yetim maaşı alamazsınız.

 7. Murat dedi ki:

  Selamlar 2018 bağkur yapıladırmasını yaptık bunu en son ne zaman ödemesini yapacağız saygılar

 8. Gülsen Şenay dedi ki:

  Babam Rasim Şenay dan,yetim maaşı almaktayım.Ankara sosyal sigorta merkezine yazılı olarak mart 2018 tarihinde müracaat ettim.Bugüne kadar bir cevap alamadım.170 i aradım.3 gün sonra geri arandım.Müracaatınız
  Neticelenmiştir diye,bekledim gene cevap yok.Herneyse müracaatımın İstanbul olduğu için Cağaloğlu şubesinde çözümleniyor dediler.
  Maalesef şahsen gelemedim.Bu E-postama kısa bir cevap verirseniz memnun olurum.(zannederim Ankara Hasanoğlanda bu bulunan Arşiv den belgeleri istediniz ama bu istek ve inceleme 3 ay sürer mi?)
  Müracaatımın içeriği şu:Babamın hizmet seneleri eksik hesaplanmıştır.)düzeltilmesi için gerekli belgeleri gönderdim.Ltf.bir an evvel neticelendirin.saygılarımla Gülsen Şenay TC 46585332624
  RASİM Şenay sicil no.: TO.003.655.SK

 9. ziya yalçın dedi ki:

  emekli sandığı emeklisiyim. maaşımı 3 aylık olarak alıyorum. 275.95 tl. maaşımdan kesilen borcun açılımı nedir. böyle bir borcum bulunmamaktadır. bilgi vermenizi rica ediyorum. em.sicil no .621920040 sicil ve benzeri bilgilerim saklı kalması husussu .

 10. muhittin Güçlü dedi ki:

  1 ocak 2017 de sgk dan emekli oldum.Emekli sandığında 15.8 yıl hizmetim var.Bu döneme ait Emeklilik ikramiyesinin alınması için ne işlem yapacağım.

 11. Erdal artan dedi ki:

  17.02.2017 tarihinde gönderilen evrak takibi

  1. SGK Merkezi dedi ki:

   Evrak takibi için lütfen alo 170 SGK hattını arayınız

 12. emine dedi ki:

  15 mayıs 2015 ten önce dogan çocuklar için dogum parası alınmıyormu mesala ben 13 yaşında ve 1.30 kızım var ben alabiliyomuyum

  1. Hurcan Karatas dedi ki:

   Hayır 15 mayıstan sonra doğan çocuklar için geçerli bir durumdur.

 13. emine dedi ki:

  15 mayıs tan önce dogan çocuklar dogum parası alamıyormu

  1. Hurcan Karatas dedi ki:

   Hayır böyle bir durum olamıyor.

 14. CELAL YÜZBAŞIOĞLU dedi ki:

  BEYLİK DÜZÜ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ KÜÇÜK CEMECE SG İL MÜDÜRLÜĞÜNE 11.09 .2013 TARİHİDE DİLEKCE İLE MÜRACAT ETTİM VERDİĞİ CEVABİ YAZIDA ÇAĞALOĞLU S.G.M MEREZİNE BAŞ VURUNUZ DİYE CEVAP GELDİ TOPLAM ALDIĞIM PARA MİK :523.65 TL GERİ KALAN I ALAMADIM BİLGİLENMEK İSTİYORUM

  1. Hurcan Karatas dedi ki:

   İlgili müdürlüğe direkt olarak telefon açarsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz.