emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

İstanbul Beyoğlu İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Beyoğlu İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Beyoğlu ilinde yer alan SGK İlçe müdürlüğüne ulaşmak için iki farklı Beyoğlu SGK telefon numarası vardır:

 • 0 212 251 09 11
 • 0212 251 09 15

Bu numaralardan herhangi biri aranarak konuşmak istenen konu yetkiliye söylendiğinde kişi dahili numaraya aktarılır. Beyoğlu SGK şubesine yazılı ve görsel metinleri iletebilmek için Beyoğlu SGK faks numarası ise 0 212 249 51 50 numaralı telefondur. Beyoğlı SGK İlçe Müdürlüğü ile iletişim kurmak için yukarıda verilen numaralardan herhangi biri kullanılabilir.

Beyoğlu SGK Nerede?

Beyoğlu SGK İlçe Müdürdüğü’ne doğrudan gitmek isteyenler için Beyoğlu SGK adresi şu şekildedir: İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi NO: 129 Harbiye Şişli SGK ile doğrudan işlemi olan kişiler, belge getirmesi gereken kişiler, yetkililerle görüşmek isteyen kişiler bu adrese ulaşmalıdır. Aynı zamanda uzakta olan ve Beyoğlu SGK İlçe Müdürlüğü’ne belge postalaması gereken kişiler de bu adrese gönderim yapmalıdır.

Beyoğlu SGK E – Posta Adresi Nedir?

SGK Beyoğlu ile elektronik posta üzerinden iletişime geçmek isteyenler için SGK Beyoğlu İl Müdürlüğü e – mail adresi beyoglusgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Daha kolay ve hızlı bir iletişim için bu sayede evden çıkmaya gerek yoktur. Her türlü konuda Beyoğlu SGK İlçe Müdürlüğü’ne mail atılabilir ve doğrudan iletişim kurulabilir.

Beyoğlu SGK İl Müdürü Kim?

Beyoğlu ilçesinin SGK müdürü Murat DEMİR’dir. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde çalışan vatandaşlar sosyal güvenceleri ile ilgili konularda SGK Beyoğlu il müdürü olan Murat DEMİR ile iletişime geçebilirler. Aynı zamanda Beyoğlu’nda yaşayanlar için SGK duyuruları, çalışmaları, yenilikleri de Murat DEMİR tarafından yürütülür.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

Her türlü sosyal güvence ve haklar konusunda hizmet almak ve işlem yapmak isteyenler için SGK İstanbul İl Müdürlüğünün adresi Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu şeklindedir. Bu adrese giderek SGK’daki işler daha doğrudan ve hızlı bir şekilde halledilebilir. Eğer mail ile ulaşılmak isteniyor ise istanbulsgim@sgk.gov.tr adresi aracılığıyla iletişim kurulabilir. Bu sayede hem daha hızlı, hem daha zahmetsiz hem de daha kolay bir şekilde SGK İstanbul İl Müdürlüğü’nden işlem yapılabilir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü 0 212 372 10 00 telefon numarasından aranabilir ve yetkililerle görüşülerek hizmet alınabilir. Daha kolay ve pratik bir yöntem olduğundan genel olarak vatandaşlar SGK İstanbul İl Müdürlüğü’ne telefon aracılığıyla ulaşırlar. Faks üzerinde İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’ne ulaşmak isteyen kişiler 0 212 243 63 63 numarasını kullanabilirler. Bu sayede kuruma gitmeye gerek kalmadan gerekli belgeleri ulaştırmak mümkün hale gelir. Aynı zamanda hem zaman kazandırır hem de daha az yorucudur.

Yorumlar

 1. İSA ÇAKAN dedi ki:

  Merhaba ödenben pirim kodunda yanlızlık olduğundan dolayı ağır iş konunda (basınç atında dagıç olarak çalışıyorum) çalışmamdan doayı kazandığım ek hizmen gün pirimini alamıyor ve bu nedenlede emeki olamıyorum bu yanlışlığın giderilmesi için gereğinin yapımasını arz ederim. Kurumunuzda çalıştığım yılar 2001 – 2006 -2009
  SGK SİCİL NO ********** TC NO 369 ***********

 2. Aslı dedi ki:

  Merhaba ,

  Ben sorun yada elestiri yerine bugun icin bir tesekkur mailini dikkatinize sunarım.
  Konsolosluk isi icin eksik kalan SGK dokumu icin geldigim subenizde bana hızlı ve guleryuzlu yaklasımıyla yardımcı olan personeliniz icin tesekkur ederim.
  Basarılı ve hızlı hizmet anlayısınızın devamını dilerim.
  Saygılarımla

 3. Gülen (Atay) Newton dedi ki:

  Iki sorum var:

  1- Bir ticari bankada calistigim günleri SGK’ya nasıl devrederim?

  2- Istanbul’da calistigim iki kuruluşta eksik bildirilmiş ya da hiç bildirilmemiş hizmet gunlerim var. Bunları nasıl talep edip hizmet günlerime ekletebilirim?

 4. GÜZİN ALBAHA dedi ki:

  İSTANBUL SGİM BEYOĞLU SGM DESTEK HİZMETLERİ-1(GENEL EVRAK) SERVİSİNE

  NİSAN-2017 AYINDA QNB FİNANSBANK ŞUBESİNE ÖDENMEYEN EŞİMDEN ALMAKTA OLDUĞUM EMEKLİ MAAŞIM İLE İLGİLİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜZE GÖNDERDİĞİM AŞAĞIDA DÖKÜMÜ GÖRÜLEN EVRAKIM İLE İLGİLİ SONUÇ BİLGİLERİNİN;
  “sasutay@superonline.com”
  E-MAİL ADRESİME GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDERİM.

  SAYGILARIMLA
  GÜZİN ALBAHA

  EVRAK BİLGİLERİ
  VARİDE NO : 6,124,876 VARİDE TARİHİ : 11.05.2017
  GELDİĞİ YER İSTANBUL T.C. KİMLİK NO 17963270050
  SİCİL NO : TAHSİS NO :
  ADI : GÜZİN SOYADI : ALBAHA
  EVRAK NO : EVRAK TARİHİ : 28.04.2017
  EK SAYISI : 2 GİZLİ : Hayır
  GELİŞ ŞEKLİ : TAAHHÜTSÜZ POSTA GELİŞ NUMARASI :
  KONUSU : DİĞER
  Sıra No Tarih Birim İşlem
  1 11.05.2017 EHGM ARŞİV D.B. GELEN/GİDEN EVRAK SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
  2 11.05.2017 EHGM ARŞİV D.B. GELEN/GİDEN EVRAK SERVİSİNE
  3 12.05.2017 EHGM ARŞİV D.B. EVRAK VE YAZIŞMA Ş.M. YAZIŞMA SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
  4 12.05.2017 EHGM ARŞİV D.B. EVRAK VE YAZIŞMA Ş.M. YAZIŞMA SERVİSİNE
  5 16.05.2017 İSTANBUL SGİM BEYOĞLU SGM DESTEK HİZMETLERİ-1(GENEL EVRAK) SERVİSİNE ELDEN SEVK EDİLMEK ÜZERE İŞLENDİ
  6 16.05.2017 İSTANBUL SGİM BEYOĞLU SGM DESTEK HİZMETLERİ-1(GENEL EVRAK) SERVİSİNE

  1. GÜZİN ALBAHA dedi ki:

   6 16.05.2017 İSTANBUL SGİM BEYOĞLU SGM DESTEK HİZMETLERİ-1(GENEL EVRAK) SERVİSİNE 22/05/2017 VE 29/05/2017 TARİHLERİNDE İKİ DEFA GİTTİM.EVRAKIN KENDİLERİNDE OLMADIĞINI,4/B EMEKLİSİ İLE İLGİLİ SORUN OLMASI NEDENİ İLE DE” T. C. Sosyal Güvenlik Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Şişli Sosyal Güvenlik Merkezi ” NE GÖNDERDİKLERİNİ SÖYLEDİLER.
   29/05/2017 TARİHİNDE BU SEFER  T. C. Sosyal Güvenlik Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü Şişli Sosyal Güvenlik Merkezi NE GİTTİM.ORASI DA EVRAKI BULAMIYOR.
   ANLAYACAĞINIZ ÖDENMEYEN NİSAN AYI MAAŞIM İLE İLGİLİ HİÇ BİR NETİCE ALAMIYORUM, MAĞDURİYETİM DEVAM EDİYOR.
   BİR HAFTA DAHA BEKLEYİP T.C. SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI’NA
   (Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü) Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA ADRESİNE DURUMU ŞİKAYET EDEREK MAĞDURİYETİMİN TAZMİNİ YÖNÜNDE DAVA AÇMA YOLUNA GİDECEĞİMİ BİLGİLERİNİZE SUNARIM.
   SAYGILARIMLA
   GÜZİN ALBAHA

  2. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Talebiniz ile ilgili dilekçenizi Beyoğlu sgm merkezine dilekçe yazarak İadeli Taahhütlü posta ile gönderin. Kayıta girecek olan dilekçenize mutlaka dönüş yapılacaktır.

 5. Cüneyt öztürk dedi ki:

  Babam 2016 şubat ayında vefat etti.bizde ölüm tahsis dilekçesi verdik.Pendik kaynarca sgk dan evrak size gelmiş.3 aya yakındır sizde gelişmelerden nasıl haberdar olurum.saygılar…

 6. mustafa dedi ki:

  Benim babamın pirim ödemesinde başka birine ait 6 ay primi gözüküyor bunun için ne yapmamız gerekiyor başkasına ait olan pirim de beyoğlu sgk da yatırılmış

 7. arif dedi ki:

  beyoğlu. nda esnaflık yaptım 25 yılımı doldurdum kartalda oturuyorum emeklilik için nereye müracat edeceğim saygılar

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Herhangi bir SGK müdürlüğüne müracaat edebilirsiniz, Arif Bey.

 8. Fahri Akbulut dedi ki:

  Rapor ucretimin neden incelemeye alındığını öğrenebilir miyim? Apandisit ameliyatı oldum. Rapor ücretimi alo 170 e sordum Beyoğlu sgk incelemeye almış dediler. Sebebini öğrenebilirsinizbilirmiyim.

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz, Fahri bey.

 9. Bülent Çetin dedi ki:

  Bağkur fazla ödeme gözüküyor nasıl alabilirim dosyam Beyoğlunda
  İyi Çalışmalar

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   İlgili makama direkt olarak ulaşmayı deneyiniz.

 10. METİN EKİN dedi ki:

  MERHABA ;

  ÇOCUK PARASI İLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İSTİYORUM..ELİMDE BAŞHEKİMLİK RAPORU BULUNUYOR…ANCAK PARAYI NERDEN VE NASIL ALACAĞIMI BİLEMİYORUM…BEYOĞLU ŞB Yİ ARIYORUM TELEFONU DÜŞÜREMİYORUM..DEVAMLI TELESEKRETER ÇIKIYOR…

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için Alo 170 SGK hattını arayabilirsiniz.

 11. yasin keskiner dedi ki:

  Merhaba. Benim babam 1986-1988 yılları arasında Libya’da çalıştı. Emekli olabilmesi için yurtdışı hizmetini borçlanmak istiyoruz. Ancak edindiğimiz bazı bilgilere göre 1985 yılı sonrası şahıslar ödeme yapmıyor. Yurtdışına götüren işveren borçlanmayı üstleniyormuş. yine internetten edindiğimiz bilgiye göre Libya yurtdışı borçlanması kapsamında bulunmuyor. Yurtdışı hizmet süresini ekletebilmemiz için ne yapmamız gerekiyor. Teşekkürler.

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için Alo 170 SGK hattını arayabilirsiniz.

 12. derviş dedi ki:

  ‘derviş aksoz’
  Subject: RE: Dilekçe selam ben derviş aksöz daha once kurumunuze dilekçe vermiştim hizmetlerimin içinde başka kişiler var onlarin hizmetlerimden çikarilmasini arz etmiştim hasan cıv çikarilmamiş çikarilmasini arz ederim

  1. Hurcan Karatas dedi ki:

   Lütfen ilgili Beyoğlu SGM ile direkt olarak telefonla temasa geçiniz.