emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

TARSUS SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

TARSUS SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: KIZILMURAT MAHALLESİ TARSUS SGM ADANA CADDESİ VAKIF İŞHANI KAT:2 TARSUS MERSİN

Telefon: 0(324)613 77 10

Fax: 0(324)613 75 53

E-mail: tarsussgm@sgk.gov.tr

Yorumlar

 1. ramazan dedi ki:

  yurtdisi hizmet borclanma talebi 31/07/2019 son gunmu.. uzatilacakmi..yurt disinda aktif calisiyorum borclanma talebi yapabilirmiyim..Tarsus ssk mudurlugune taleb dilekcemi gonderecem yoksa mersinemi..ikamet adresim mersin..
  mail adresimle acil bilgilendirirseniz sevinirim
  saygilar

 2. ramazan buluk dedi ki:

  yurtdisi hizmet borclanma talebi 31/07/2019 son gunmu.. uzatilacakmi..yurt disinda aktif calisiyorum borclanma talebi yapabilirmiyim..Tarsus ssk mudurlugune taleb dilekcemi gonderecem yoksa mersinemi..ikamet adresim mersin..
  mail adresimle acil bilgilendirirseniz sevinirim
  saygilar

 3. Dilem dedi ki:

  Mrhb benim sorum 2tne olacak bir bundan 9yıl önce evlilik yaptım çeyiz parası almamaştım şimdi tekrardan bir evlilik yapacak alabılırmıyım bide bezamana çeyz parasını kaç günde ayda alabiliyoruz

 4. Hatice Zeynep dedi ki:

  Eşim bir yıl önce vefat etti sigortalıydı tavandan ödemişte isteğe bağlıydı Sigortalılığı yaşarken maaşı çok yüksekti ama daha sonra vefat ettikten sonra kızımla ben sadece 1600 tele alıyoruz neden acaba

 5. HAKKI ŞİMŞEK dedi ki:

  Tarsus Devlet Hastanesinde taşeronda çalışmakta iken çıkartılan KHK ile kadroya geçişlerde 2 nisan 2018 tarihi itibariyle çıkışım yapıldı. Emekli olduğum için kadroya giremedim. Ancak yaklaşık 3 yıllık kıdem tazminatı ödemesi için saymanlık hastaneden dolayısıyla hastanede benden sgk dan ”kıdem tazminatı alabilir” yazısı istiyor. Bunun için binanız giriş katında danışmadan formu doldurarak başvuruda bulunmuştum, ancak halen bir cevap yazısı elime ulaşmadı. 4 ay geçmesine rağmen halen tazminatımı alamadım. Konu hususunda yardımcı olmanızı ve ilgili dökümanı tarafıma veya Tarsus Devlet Hastanesi’ ne göndermenizi istiyorum.

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   İletişim bilgilerini verdiğimiz kurumla direkt irtibata geçmenizi rica ederiz. Yukarıda i zah ettiğiniz konuyu tarsussgm@sgk.gov.tr adresine mail yolu ile iletebilirsiniz.

 6. Ayşe kablanci dedi ki:

  İyi gunler eşim sene başından beri işsiz işsizlik maası alıyor biz devlet destekli tüp bebek tedavisinden yararlanabilirmiyiz tüp bebek devlet destegi şartlarindan sadece son 90 gün aktif çalısıyor maddesi bize uymuyor bu sartlarda devlet destekli tüp bebek tedavisinden faydalanabilirmiyiz.

 7. Menekşe dedi ki:

  Babası vefat eden kız çocukları için çeyiz yardımı yapılıyor diye bi haber okudum. Detayları hakkında bilgi verir misiniz.eğer kız çocuğu çalışıyorsa yinede yapılıyor mu.

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Kız çocukları evli olmayıp sigortalı olarak çalışıyor olmamaları kaydı ile çeyiz parası alabilirler. Mevcut durumda siz alamazsınız.

 8. Ali dedi ki:

  Bir is yerini sigortasız isci çalıştırmaktan dolayı şikayet etmek istiyorum ne yapmam lazim

 9. zeki turgut dedi ki:

  26 TEMMUZ 2016 DA emekli dilekçesi verdim.3 haftada geliyor dediler.30 günü geçti hala bir bilgi yok.Ne yapacağız şimdi 2 aydır maaş alamıyoruz.

 10. Tolga dedi ki:

  GSS prim borç affı 25 yaş üstü çalışmayanlar için geldi mi

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Henüz böyle bir karar bulunmuyor.

 11. yalçın balbars dedi ki:

  hocam benim raporlarımı onaylarmısınız ben adanadan yalçın balbars
  darp raporlarım var parasını almak istiyorum zor durumdayım oraya gelemiorum param yok onaylarmısınız.

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

 12. himet esen dedi ki:

  merhabalar, yurtdisi borclanmasi icin basvuru dilekcemi 23.12.2015 tarihinde elden verdim. ödememi yapmak icin haber bekliyorum. varide numarasi 17,955,103 sicil nr.410120*****466 bilgi verirseniz memnun olurum, simdiden tessekürler.

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçmeniz gerekir.

 13. ismail selçuk koraltan dedi ki:

  bağkur 1978 girişliyim 1987 ye kadar yatırımım var yurtdışı nedeniyle primlerim eksik sicil no mu bulamıyorum af yasasından faydalana bilirmiyim ? sicil no mu amail adresime yazabilirmisiniz

  1. Hürcan Karataş dedi ki:

   İlgili makama direkt olarak telefonla ulaşmayı deneyiniz. Sicil no için E-Devletten yardım alabilirsiniz. Konsolosluğa başvurunuz.