SEYHAN SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ | SSK | SGK | Sorgulama | Hizmet Dökümü | Gün Sayısı
 • SEYHAN SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ  Adres: İNÖNÜ CADDESİ NO:83 SEYHAN/ADANA

  Telefon: 0(322)363 01 91

  Fax: 0(322)363 06 90

  E-mail: seyhansgm@sgk.gov.tr  tıkla sorunu sor

  SEYHAN SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. Bahattin KARAKAYA dedi ki:

   Adana’da 2014 yılında yapmış olduğum iş için ceza tahakkuk etmiştir. Ödeme yapacağım banka hesap numarası bildirilmediğinden ödeme yapamıyorum.
   Banka hesap numarası gönderilmesi

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

  2. Ersin AŞANTAYRUL dedi ki:

   C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaktayım.2013 yılında 9 ay bağkura tabii olarak iş güvenliği uzmanlığı işi yaptım vergilerimi ve faturalarımı iş güvenliği olarak kestim.2014 te de yine yurtdışında isg uzmanı olarak çallıştım ama sgk bildiriminde isg uzmanı yazmıyor.son olarak 2015 yılında yaklaşık 5 ay E katip te isg uzmanı olarak göründüm sonra sistemde oluşan değişikliklerden kayıt yaptıramadım ama SGK da isg uzmanı olarak görünüyorum.B sınıfına yükselme sınavı için İSG olarak çalıştığımın ispatlanması gerekiyor.
   Son 3 yılda yaptığım çalışmaların isg olarak kabul edilen kısmını gün olarak istiyorum.hangi biriminize hangi bilgileri vererek dilekçe yazmam gerekiyor?Teşekkürler.

   1. Yusuf Karataş dedi ki:

    Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

  3. Ömer aka dedi ki:

   Emekli sandığı tarafından şahsıma ait sigorta bilğilerimin aslının istendiği halde gelen evrakın kendilerine ulaşmadığını bahane ederek evrakın ellerinde olmasına ramen evrakın sümen altı oldyğunu kendi gözlerimle gördüm ordaki şefe beni magdur ettiniz bu magduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ettim sayın şef kendisinide magdur olduğunu söyleyerek görevini yapmamıştır orada işi olan vatandaşlara yardımcı olmak bir yana zorluklar çıkarılmaktadır yetkililere duyrulur.

  4. Sahra dedi ki:

   Merhaba yaklaşık bir saattir Seyhan Adana Sgk nin iletişim numaralarını arıyorum fakat hiç bir memur operatör de zahmet edip cevap vermiyorlar.Önce telefonlari açmıyorlar sonra da Mesgullermiş.Eger cevap vermeyeceklerse o telefonlar o iletişim bilgileri neden var?

  5. Tamer dedi ki:

   Merhabalar,

   1969 doğumluyum sgk girişim 1993 1 yıllık da yedek subaylığım var. 7 yıl sonra 2023 -2024 yılında emekliliğe hak kazanacağım. Bugüne kadarki Primlerim asgariden yattı son kalan süremi tavandan yatırırsam maaşımın bayağı fark edeceği söylendi doğru mudur primlerimi artırmamı tavsiye edermisiniz. Birde tavandan kaç lira yatırmam gerekiyor bilgi verebilirseniz sevinirim.
   Teşekkürler.
   Tamer Aktan

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.