emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

SEYHAN SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

SEYHAN SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İNÖNÜ CADDESİ NO:83 SEYHAN/ADANA

Telefon: 0(322)363 01 91

Fax: 0(322)363 06 90

E-mail: seyhansgm@sgk.gov.tr

Yorumlar

 1. Feyza ARISOY dedi ki:

  Babam 5 yıl önce vefat etti. Annem geçen ay evlendi. Babamdan kalan emekli maaş (benim, 2 kardeşimin ve annemin) anneme veriliyordu. Annem evlendiği için ben de 7 Eylül de reşit olacağım için babamdan benim hakkıma kalan emekli maaşının benim üzerime olmasını talep ediyorum.

 2. Hasan Garip dedi ki:

  Adana Seyhan SGM çalışanları tam bir facia.. Burası Yeniçeri ocağı gibi bişey olmuş kimin ne yaptığı belli değil. Bilgili insan da yok.. Benim sgk da geçen sürelirim için Seyhan SGM ye gidip bilgi istedim . Dosyam Hıfz edimiş. (Bu terinmleride bri tek kendileri anladıkları için gerçi keendileri de anlamıyorlar birbirlerine sordular herkesi de anlıyor sanıyorlar. Kayseri sgk ya yazı yazdık ordan bilgi bekleniyor dediler taa Kayseri Sgk ya gittm Ordan da bize Adana dan gelen bir yazı yok dediler. Birisinden birinde bir iyilik!! var ama bilemedim. İşte Yusuf Karataş ta bunlara örnek. Sen cevp veremeyeceksen neden SGK ya gelin diyorsun. Milletin aklı yok mu oraya gelmeyi düşünemiyorlar mı?

 3. salih dedi ki:

  mrb benim babamı vefat etti sgk sını adanada çalışmış bizde herhangi bir belgi yok nasıl buluruz çalışma yılı 1958-1965

 4. Tamer dedi ki:

  Merhabalar,

  1969 doğumluyum sgk girişim 1993 1 yıllık da yedek subaylığım var. 7 yıl sonra 2023 -2024 yılında emekliliğe hak kazanacağım. Bugüne kadarki Primlerim asgariden yattı son kalan süremi tavandan yatırırsam maaşımın bayağı fark edeceği söylendi doğru mudur primlerimi artırmamı tavsiye edermisiniz. Birde tavandan kaç lira yatırmam gerekiyor bilgi verebilirseniz sevinirim.
  Teşekkürler.
  Tamer Aktan

 5. Sahra dedi ki:

  Merhaba yaklaşık bir saattir Seyhan Adana Sgk nin iletişim numaralarını arıyorum fakat hiç bir memur operatör de zahmet edip cevap vermiyorlar.Önce telefonlari açmıyorlar sonra da Mesgullermiş.Eger cevap vermeyeceklerse o telefonlar o iletişim bilgileri neden var?

 6. Ömer aka dedi ki:

  Emekli sandığı tarafından şahsıma ait sigorta bilğilerimin aslının istendiği halde gelen evrakın kendilerine ulaşmadığını bahane ederek evrakın ellerinde olmasına ramen evrakın sümen altı oldyğunu kendi gözlerimle gördüm ordaki şefe beni magdur ettiniz bu magduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ettim sayın şef kendisinide magdur olduğunu söyleyerek görevini yapmamıştır orada işi olan vatandaşlara yardımcı olmak bir yana zorluklar çıkarılmaktadır yetkililere duyrulur.

 7. Ersin AŞANTAYRUL dedi ki:

  C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaktayım.2013 yılında 9 ay bağkura tabii olarak iş güvenliği uzmanlığı işi yaptım vergilerimi ve faturalarımı iş güvenliği olarak kestim.2014 te de yine yurtdışında isg uzmanı olarak çallıştım ama sgk bildiriminde isg uzmanı yazmıyor.son olarak 2015 yılında yaklaşık 5 ay E katip te isg uzmanı olarak göründüm sonra sistemde oluşan değişikliklerden kayıt yaptıramadım ama SGK da isg uzmanı olarak görünüyorum.B sınıfına yükselme sınavı için İSG olarak çalıştığımın ispatlanması gerekiyor.
  Son 3 yılda yaptığım çalışmaların isg olarak kabul edilen kısmını gün olarak istiyorum.hangi biriminize hangi bilgileri vererek dilekçe yazmam gerekiyor?Teşekkürler.

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

 8. Bahattin KARAKAYA dedi ki:

  Adana’da 2014 yılında yapmış olduğum iş için ceza tahakkuk etmiştir. Ödeme yapacağım banka hesap numarası bildirilmediğinden ödeme yapamıyorum.
  Banka hesap numarası gönderilmesi

  1. Yusuf Karataş dedi ki:

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.