Adana SGM İletişim Bilgileri

SEYHAN SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İNÖNÜ CADDESİ NO:83 SEYHAN/ADANA

Telefon: 0(322)363 01 91

Fax: 0(322)363 06 90

E-mail: seyhansgm@sgk.gov.tr

Shares:

10 Yorumlar

 • Feyza ARISOY
  15.08.2018

  Babam 5 yıl önce vefat etti. Annem geçen ay evlendi. Babamdan kalan emekli maaş (benim, 2 kardeşimin ve annemin) anneme veriliyordu. Annem evlendiği için ben de 7 Eylül de reşit olacağım için babamdan benim hakkıma kalan emekli maaşının benim üzerime olmasını talep ediyorum.

  Cevapla
 • Hasan Garip
  19.06.2017

  Adana Seyhan SGM çalışanları tam bir facia.. Burası Yeniçeri ocağı gibi bişey olmuş kimin ne yaptığı belli değil. Bilgili insan da yok.. Benim sgk da geçen sürelirim için Seyhan SGM ye gidip bilgi istedim . Dosyam Hıfz edimiş. (Bu terinmleride bri tek kendileri anladıkları için gerçi keendileri de anlamıyorlar birbirlerine sordular herkesi de anlıyor sanıyorlar. Kayseri sgk ya yazı yazdık ordan bilgi bekleniyor dediler taa Kayseri Sgk ya gittm Ordan da bize Adana dan gelen bir yazı yok dediler. Birisinden birinde bir iyilik!! var ama bilemedim. İşte Yusuf Karataş ta bunlara örnek. Sen cevp veremeyeceksen neden SGK ya gelin diyorsun. Milletin aklı yok mu oraya gelmeyi düşünemiyorlar mı?

  Cevapla
 • salih
  22.03.2017

  mrb benim babamı vefat etti sgk sını adanada çalışmış bizde herhangi bir belgi yok nasıl buluruz çalışma yılı 1958-1965

  Cevapla
 • Tamer
  17.08.2016

  Merhabalar,

  1969 doğumluyum sgk girişim 1993 1 yıllık da yedek subaylığım var. 7 yıl sonra 2023 -2024 yılında emekliliğe hak kazanacağım. Bugüne kadarki Primlerim asgariden yattı son kalan süremi tavandan yatırırsam maaşımın bayağı fark edeceği söylendi doğru mudur primlerimi artırmamı tavsiye edermisiniz. Birde tavandan kaç lira yatırmam gerekiyor bilgi verebilirseniz sevinirim.
  Teşekkürler.
  Tamer Aktan

  Cevapla
 • Sahra
  19.07.2016

  Merhaba yaklaşık bir saattir Seyhan Adana Sgk nin iletişim numaralarını arıyorum fakat hiç bir memur operatör de zahmet edip cevap vermiyorlar.Önce telefonlari açmıyorlar sonra da Mesgullermiş.Eger cevap vermeyeceklerse o telefonlar o iletişim bilgileri neden var?

  Cevapla
 • Ömer aka
  26.04.2016

  Emekli sandığı tarafından şahsıma ait sigorta bilğilerimin aslının istendiği halde gelen evrakın kendilerine ulaşmadığını bahane ederek evrakın ellerinde olmasına ramen evrakın sümen altı oldyğunu kendi gözlerimle gördüm ordaki şefe beni magdur ettiniz bu magduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ettim sayın şef kendisinide magdur olduğunu söyleyerek görevini yapmamıştır orada işi olan vatandaşlara yardımcı olmak bir yana zorluklar çıkarılmaktadır yetkililere duyrulur.

  Cevapla
 • Ersin AŞANTAYRUL
  14.12.2015

  C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaktayım.2013 yılında 9 ay bağkura tabii olarak iş güvenliği uzmanlığı işi yaptım vergilerimi ve faturalarımı iş güvenliği olarak kestim.2014 te de yine yurtdışında isg uzmanı olarak çallıştım ama sgk bildiriminde isg uzmanı yazmıyor.son olarak 2015 yılında yaklaşık 5 ay E katip te isg uzmanı olarak göründüm sonra sistemde oluşan değişikliklerden kayıt yaptıramadım ama SGK da isg uzmanı olarak görünüyorum.B sınıfına yükselme sınavı için İSG olarak çalıştığımın ispatlanması gerekiyor.
  Son 3 yılda yaptığım çalışmaların isg olarak kabul edilen kısmını gün olarak istiyorum.hangi biriminize hangi bilgileri vererek dilekçe yazmam gerekiyor?Teşekkürler.

  Cevapla
  • Yusuf Karataş
   19.12.2015

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

 • Bahattin KARAKAYA
  05.11.2015

  Adana’da 2014 yılında yapmış olduğum iş için ceza tahakkuk etmiştir. Ödeme yapacağım banka hesap numarası bildirilmediğinden ödeme yapamıyorum.
  Banka hesap numarası gönderilmesi

  Cevapla
  • Yusuf Karataş
   12.12.2015

   Detaylı bilgi için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçiniz lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir