Ankara SGM İletişim Bilgileri

ŞEREFLİKOÇHİSAR SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: ŞEREFLİKOÇHİSAR VERGİ DAİRESİ Y.MAHALLE SAĞLIK SOKAK NO:1 ŞEREFLİKOÇHİSAR/ANKARA

Telefon: 0 (312)688 03 63

Fax: 0 (312)688 17 79

E-mail: sereflikochisarsgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Merhaba, daha önceden kurulmuş bir firma üzerinden 2018 yılında inşaat yapmak için yapı ruhsatı aldık. ama inşaata fiziki olarak başlamadık. İşe başlamasakta e bildirgeyi ssk ya vermemiz gerekiyor mu yoksa bilgilendirme dilekçesi ile başvurmamız yeterlimidir?

  1. Merhaba,

   Bilgilendirme dilekçesi yeterli. İnşaat işine henüz başlamadığınızı başladığınız tarihte bildirge vermeye başlayacağınızı bildiren bir dilekçe verebilirsiniz. İşçi çalıştırmadan bildirge vermeniz mümkün olmayacağı tabiidir.

 2. Ben yeni doğum yaptım 3 aylık bebeğim var ve raporum bitti çalışmam gerek şimdi bi rapor alsam hastaneden sgk dan rapor parası alabilir miyim acaba

  1. Havva Hanım merhaba,

   Hastalık raporu alsanız da rapor parası alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu