POLATLI SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ | SSK | SGK | Sorgulama | Hizmet Dökümü | Gün Sayısı
 • POLATLI SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ  Adres: CUMHURİYET MAH. YAVUZ SELİM CAD.NO:125 POLATLI/ANKARA

  Telefon: 0 (312)621 11 67

  Fax: 0 (312)621 11 68

  E-mail: polatlisgm@sgk.gov.tr  tıkla sorunu sor

  POLATLI SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!  Etiketler:

  Merak Ettiklerinizi Sayfanın En Altında Sorabilirsiniz!

  1. gökçen köksal dedi ki:

   emekli olunca maaşım ne kadar olur ve ne kadar toplu para alırım acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

   1. Hurcan Karatas dedi ki:

    Çalıştığınız süreler boyunca SGK ya bildirilen brüt ücretinize yakın br miktar alırsınız. Kıdem tazminatını soruyorsanız, emekli olacağınız iş yerinde kaç sene çalışmışsanız her sene için bir maaş alacaksınız.(toplu bir şekilde)

  2. mustafa dedi ki:

   1990 lı astsubayım 1989 eylül ayında sınıf okuluna başladım.4 kasım 2014 de kurumumdan istifa ederek yaşı beklemeye başladım.1 ocak 2016 tarihinden itibaren emekli maaşı bağlandı. daha önce emekli olabilmek için sgk ya sınıf okulunda geçen süremin de hizmet yılına ilave edilmesi yönünde başvurdum. Kabul edilmedi ve bu yönde alınmış mahkeme kararı varsa yeniden değerlendirileceğini içeren bir yazı geldi. Bu belgeyle vakit geçirmeden idare mahkemesine başvurdum. Lehime kara verdiler. Hizmet sürem 1 sene daha artırıldı ve ilave 1yıllık ikramiye tarafıma gönderildi. Benim sorum; kurum eğer ilk başta benim dilekçemi kabul etseydi emeklilik yaşım 48 olacakken etmediği ve mahkeme kararı istediğinden 1 yıl sonraya sarktı. Emeklilik tarihim yeniden hesaplanarak geçmişe dönük alamadığım maaşları da ödemeleri gerekmez mi veya bunu kanuni yollardan mı talep etmeliyim. Şansım nedir? Saygılar

  3. Arif Altıngövde dedi ki:

   Verdiğimiz istirahat raporlarını elektronik ortamda göndermek istediğimizde bazan başarılı olurken bazan gönderemiyoruz.İşveren bilgilerine ulaşılamadı gibi bir mesaj çıkıyor.Rapor verdiğimiz hasta bize ulaşıp raporunun ilgili makama ulaşmamış olduğunu söyleyince bizim bilgisayar işletmenimiz sigorta kurumuna gidip düzelttirin diye cevaplıyorlar ve daha sonra elektronik ortamda rapor gönderilebilir hale geliyor.

   Bunun nedeni nedir ve hasta size başvurduğunda nasıl bir işlem yapılarak bu durum düzeltiliyor?

   Teşekkür ederim.

   1. SGK Merkezi dedi ki:

    Detaylı bilgi için lütfen ALO 170SGK DANIŞMA HATTI nı ARAYINIZ

  Sorunuzu Yazın

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.