SGK İl Merkezleri İletişim Bilgileri

MUŞ İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Muş Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Saray Mahallesi Tuna Caddesi No : 207 MUŞ

Telefon: 0(436) 212 56 51

Fax: 0(436) 212 16 27

E-mail: mussgim@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Muş İlinde Faaliyet gösteren ( Ortadoğu Telekom İnş.Tem.Gıda.yak.San.Tic.Ltd.Şti) ile ilgili ortaklığım 08/NİSAN/2014 TARİH VE 8545 SAYILI TÜRKİYE TİCARET SİCİLİ GAZETESİ (Sayfa:183) ile sonlandırılmasına / bulunmamasına rağmen faaliyetimin devam ettiği ve Uzun zamandan beri Emekli aylık Maaşımdan SGDP adı altında para kesilmektedir. Adı Gecen Firma ile hiçbir Ticari ilişkim bulunmamaktadır.
    Durumun incelenerek tarafıma açıklayıcı bilgi verilmesini ve Emekli Aylık Maaşımdan kesilen SGDP bedellerinin emekli maaşı aldığım Ziraat Bankasındaki hesabıma iadesinin,kesintinin durdurulması için adı gecen bankaya bilgi verilmesini ve mağduriyetimin önlenmesi hususunda gereğini arz ederim.

    1. Gerekli bilgiler ve işlemleriniz için ilgili SGK müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu