ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

MUĞLA İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

MUĞLA İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Muğla Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Haluk Özsoy Caddesi No:31 MUĞLA

Telefon: 0(252) 214 12 77

Fax: 0(252) 214 36 80

E-mail: muglasgim@sgk.gov.tr

Yorumlar

 1. Abdurrahim dagal dedi ki:

  Malulen kontrol muayenesine girdim 3 ay oldu hala beklemede gorunuyor,rica etsem hizlandirabilirmisiniz,cok magdur ediyorsunuz!

 2. Cüneyt Necat Çerçioğlu dedi ki:

  Sayın İlgili
  27.3.2023 Tarihinde başvuru yaptığım emeklilik işlemleri halen tamamlanmamış olup tahsis numaram halen çıkmamıştır.
  İstanbul SGK müd edindiğim bilgiye göre tarafınızdan istenmiş olan şahsımın SGK ve BAĞKUR yazılarına da cevap istanbul dan verilmiş.
  Bize verilen bilgi Muğla SGK tarafından evrakların işlenmesi kalmış.
  Bu bilgi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum bu sebepten tarafınıza mail atmak istedim bu mailime ivedilikle cevap vermeniz dileğiyle.
  İyi çalışmalar diliyorum.

 3. Hasan ödemiş dedi ki:

  Merhaba sayın müdürüm umarım bu yazıyı okursunuz ben Tekirdağ Çorlu dan yazıyorum eyt kapsaminda emekli dilekçemi 03/09 Mart ayında e devlet üzerinden verdim hala sonuçlanmadı Muğla SSK dan Tekirdağ SSK ya yazı gelmesi lazım lütfen ilgilenirseniz sevinirim tam 7 aydır bekliyorum benden sonra başvuru yapan arkadaşlar emekli maaş larini aldılar telefon açıyorum cevap vermiyorlar teşekürler ederim

 4. Ali karatepe dedi ki:

  5 ay geçti daha emekli aylığımı bağlayamadın Muğla sgk telefonlarda çalışmıyor kesik herhalde maaşımı biran önce bağlayın artık kredi çektim perişan olduk daha fazla mağdur etmeyin lütfen

 5. SEMİH FİDAN dedi ki:

  Sayın müdürüm yeni göreviniz hayırlı olsun. umarım siz emeklilik işlemlerini hızlandırırsınız. Muğla nüfüsun az olmasına rağmen en yavaş sgk müdürlüğü diye konuşuluyor inşallah bu düşünceyi kırarsınız. Tam 3.5 ay oldu başvuralı tamı tamına 103 gün. Daha yazacak çok şey varda anlayan anlamıştır zaten.

 6. engin taştekin dedi ki:

  2023/4585354 nosu ile Samsun Sgk tan İntra talebi var ,1 ay geçmesine rağmen henüz cevap vermediğiniz için emeklilik işlemlerim 3 aydır beklemektedir.Bu konuda ivedilik ile cevap yapmanızı rica ederim.

 7. Admin dedi ki:

  Sayın mugla ssk ilmudurlugu mart 4nde eyt li olarak başvuru yaptım e devletten benden sonra yapan arkadaşların misal 20 sinde 25 nde başvuru yapanlar hep.onaylandi maaşları yattı biz unutuldukmu bilgi verirseniz sevinirim. Yoksa benim ssk da bir sorunmu var ilçe ssk ya bakittim hiç bir sıkıntı olmadığını söylediler neden bizden sonrakiler in onaylaniyorda bizim gelen evrak beklemede diyor anlamış değilim açıklarsanız sevinirim .iyi çalışmalar

 8. Kâzım gençhan dedi ki:

  01 ağustos 2019 dan itibaren ssk emeklisiyim. İlk maaşımı 23 eylül 2019 da aldım. Muğla sosyal güvenlik il müdürlüğünden bana yazı geldi. Birikmiş fark ücretlerimin günlük ödeme tutarından ileriki bir tarihte ödeneceği belirtildi. Gelen yazı 06 ağustos tarihli. Yazıyı eylül ayının ortalarında aldım. Uzun bir süre geçti. Birikmiş fark ücretlerim şahsıma ödenmedi. Bilgi edinmek istiyorum. Mağdurum.

 9. Esra ev dedi ki:

  İyi günler babam ali göknar yıllar önce muğlada sigortalı olarak çalışmıştı şimdi prim günlerini toparlamaya çalışıyoruz ve muğlada ki primleri görünmüyo.bu günlerde yanında çalılan arkadaşı arşivden çıkartmış bizde aynı bunun için arşivw baktırabilirmiyiz yada ne yapabilriz bunu çözmek için

 10. Çilem Çetin dedi ki:

  Çeyiz parası yardımı talebim ne zaman sonuçlanacak 12 eylülde göndermiştim hala bir cevap yok kısa sürede dönüş yaparsanız çok sevinirim madurum

  1. Danışma Birimi dedi ki:

   Merhaba,

   Çeyiz ödeneği başvuruları 45 – 60 gün süresinde cevaplanmaktadır.

 11. ŞENOL ORMAN dedi ki:

  Merhaba ,

  25.06.2018 tarihinde tarafınıza Ankara SGK ‘u tarafından hizmetlerimin birleştirilmesi ile ilgili evrak yollandı ancak tarafınızdan bir dönüş yapılmadı.

  Sicil No: 22459851 ŞENOL ORMAN

  01.07.1993 tarihinde siğorta girişim görünüyor e-devlet üzerinden bakıldığında ancak emekli yaşım 1995 yılı üzerinden hesaplanmakta.

  1993 yılında Marmaris’te Sunway Otel’de çalıştım ve elimde işletme sahibi tarafından kaşeli imzalı bonservisim var.

  telefon ile size ulaşamıyorum yollanılan evrağın ve talebin sonucunu bekliyorum.

  İyi çalışmalar

 12. refika ataman dedi ki:

  avusturya vatandasi türk kadiniyim ve tc vatandasla türkiyede evliyim,esim vefat etti 31.01.2018 de. biz 2015 de evlenmistik ve simdi benden evlilik akdimi türkiye nüfus ve vatandaslik müdürlüklerinde isletmemi istiyor SGK müdürlügü ölüm ayligi icin form doldurmustum .

 13. refika ataman dedi ki:

  Evlilik akdimi türkiye nüfus ve vatandaslik müdürlüklerinde nasil isletirim