MHRS Denizli

MHRS Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma

Adres: Çay Başı Mahallesi Bulak Sokak No:1 Buldan/Denizli (Dr. A. Sayıner Binası)


Turan Mah. Kumralı Cad. No:1 Buldan/Denizli (Arif Cerit Binası)

Telefon: 0258 431 30 57

Halk Dilindeki Adı: Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Arif Cerit Binası (Aşağı Hastane) Dr. Abdullah Sayıner Binası (Yukarı Hastanesi)

Denizlinin Buldan ilçesinde yer alan Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesinin bilgilerini sizler için ayrıntılı bir şekilde derledik. Derlediğimiz bilgiler tamamıyla güncel bilgilerden oluşmaktadır. Denizli Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesinden randevu almak istiyorsanız internet üzerinden online bir şekilde vakit kaybı yaşamadan randevu almanız mümkün olacaktır. Yapmanız gereken tek şey yazımızın sonundaki koyu renk ile yazılmış olan  ‘Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!’ yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. TC. Kimlik Numaranız ve parola ile randevu alma işleminizi yapabilirsiniz.

Randevu Almak İçin TIKLAYINIZ!

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. 3 haftayı gecik zatürreeyim iğne antibiyotik kullandım ama son 3 gündür sabahları bile elim ayağım titreyerek uyanıyorum an itibariyle tansiyonumu ölçturdum 8e 6 ve kalp ritmim 120 ne yapmam gerekiyor bu konuda beni aydinlatirsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu