ref: refs/heads/v3.0
emeklilikssksgkbağkurkredilerkosgebengellie-devlet

KÜTAHYA İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

KÜTAHYA İL MÜDÜRLÜĞÜ SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Kütahya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Balıklı Mahallesi Osmanlı Caddesi No:57/A KÜTAHYA

Telefon: 0(274) 223 63 56 (4hat)

Fax: 0(274) 223 02 03

E-mail: kutahyasgim@sgk.gov.tr

Yorumlar

 1. cehan keti dedi ki:

  toplam borcumu öyrenmek istiyorum ve ödemede nasıl yardımcı olursunuz

 2. Nurcan yılmaz dedi ki:

  Meb bn babamdan işçi emekli maaşını alıyorum kendisi vefat ettiği için dul olarak bn bağlandı bl-5c gün önce devlet kadrosunda ise girdim maaşım kesilecekmi

 3. tanju zeybek dedi ki:

  bağ kur dan 19 yıl 5 ay yatırmış olduğum pirim günlerimin ssk hizmet yıllarımla birleştirilmesini istiyorum form verdiler doldurdum bunun sonucunu kaç gün içerisinde öğrene bilirim başka bir şey gerekli midir iyi çalışmalar

 4. mustafa ağamak dedi ki:

  ocak ayında 10637754092 tc numaralı atike irem ağamak adına işitme cihazı ücreti için evrak göndermiştik kütahya sgk ya, ödemenin tarafımıza nezaman yatıralacağını cvp larsanız iyi olur.

 5. Mehmet PEKTAŞ dedi ki:

  Mehmet PEKTAŞ
  2017 Temmuz ayında işitme cihazı aldım. Cihazı Uşak’ tan aldım. Oradaki arkadaşlar ücretin sgk’ dan Ekim ayı gibi hesabıma yatacağını söylediler. Şimdiye kadar Banka hesabıma veya PTT ye adıma herhangi bir ücret yatırılmadı.
  Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Şimdiden Teşerkkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum.

 6. İsmail KARAYEL dedi ki:

  Şahsım Ağustos 2015 de Tcdd den emeki makinist im.Bilindiği üzere hükümetin almış olduğu karar gereği önceden bizlere fiili hizmet zammı verildiği halde bu geri alınmıştır.Biz makinistler de buna karşılık tekrar fiili hizmet zammını alabilmek için demokratik hakkımızı kullanarak Avukata vekalet vererek mahkemeye baş vurduk.T.C. ESKİŞEHİR 1.İDARİMAHKEMESİNİN ESAS:Dosyasında belirttiği gibi davayı kaybettiğimizden 08.09.2014 tarihli dilekçe ile davadan vaz geçtik.Aynı dosyada yazan karara göre davacılardan 750. Tl alınarak davalı idarelere verilmesi denmekte bu durumda 09.10.2014 tarihinde Tcdd ye,10.10.2014 tarihinde sgk Başkanlığına vekillerine ise 13.10.2014 tarihinde tebliğ edilmiş,13.11.2014 tarihi itibarı ilede mahkeme kararı kesinleşmiştir denmektedir.Söz konusu 750 tl Tcdd idaresine yatırılması gereken miktar o zaman kurumumuz olduğu için der hal yatırıldığı halde (araştırılınca anlaşılacaktır) Sgk ya yatırıması gereken paranın yatırılması için adreslere tebligat geleceği söylenmştir. Bazı arkadaşlara bu tebligatlar geldiği halde defalarca ptt yede sormama rağmen böyle bir tebligat tarafıma gelmemiştirBilahere<11.01.2017 tarihimde adresime gelen Kütahya 1.icra dairesi nolu dosya ile borcumu zamanında ödemediğimden icraya verildiğimi ve 375 tl olan borcumun iki yıllık faizi ile 375+77.58:452..58 tl olduğunu öğrendim.Gelne yazıda sgk avukatının Abdurrahman Altıntaş olduğu yazıldığından kendisine ulaşarak bana hiçbir tebligat gelmeden nasıl icraya verildim diye sorduğumda kurum (sgk) bizden habersiz bazen böyle icraya verebiliyor diyerek hem borcun bununlada kalmadığını icra masraflarınıda öğrenerek borcun 735 tl olduğunu bildirerek paranın Kütahya 1.icra dairesinin hesabına yatmasını söyledi.Birde kesinlikle ihbar gönderilmiştir ben araştırıp ihbarın ne zaman nasıl gönderildiğini bildireyim dediği halde birdahada bu konu da aramamıştır.Kendiside biliyorki böyle bir ihbar gönderilmemiştirbu. para icra dairesinin nolu iban nosuna vakıf banka Tavşanlı şubesi 13.01.2017 tarih işlem no ile yatırılmıştır.Bila here AV.Abdurrahman Altıntaş 18.01.2017 tarihinde nolu telefondan tekrar arayarak icra dairesindeki memurun yanlış hesapladığını söz konusu iban noya 125.tl daha yatırmamı söyledi.bu sefer Bilecik Vakıfbank şubesinde işlem no ile 125.tl daha yatırmış bulunmaktayım.Borcum 375 tl iken bana ihbar göndermeden icraya veren kurum veya kişi ler sayesinde 860 tl para yatırmak zorunda bırakıldım.Bu konunun araştırılarak gereğinin yapılmasını ve benden alınan fazladan 485 tl nin bu ihbarı göndermeyenlerden alınıp tarafıma iadesi. Gereğini arz ederim.

  1. SGK Merkezi dedi ki:

   Lütfen başvurduğunuz kurumla iletişime geçiniz