Ankara SGM İletişim Bilgileri

KAVAKLIDERE SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: ATATÜRK BULVARI NO:225 KAVAKLIDERE

Telefon: 0 (312)457 81 28

Fax: 0 (312)466 71 58

E-mail: kavaklideressgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Merhaba annemin ilaç raporu önceden 1x1di. Doktor 2×1 yaptı ama ben ilacımı yazdırdığımda eski sisteme göre ilaç veriyor.Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz? Bu ay yine ilacımı yazdırdığımda 2×1 yazdırmama rağmen aynısı oldu.

 2. Merhaba annemin ilaç raporu 2×1 ama doktor reçeteye 1×1 yazdığı için annemin ilacı eksik geliyor bunu nasıl düzeltebilirim.

  1. Merhaba,

   Maalesef reçeteyi düzelttirme şansınız yok. Yeni recetede uygun kullanımı yazdırınız.

  2. Yeni reçetede 2×1 yazdırdığımda düzelir mi? Bir daha aynı sorunla karşılaşır mıyım?

 3. PARMAĞIMI MAKET BIÇAĞINA KESTİRDİM PAZAR GÜN BENDE EN YAKIN HASTANE KASTAMONU ÖZEL ANADOLU HASTANESİNE ACİLE GİTTİM S.S.KAM YOK PARMAĞIMA 3 DİKİŞ ATILDI BENDEN 183,11 TL ÖÇRET ALINDI ÖZELDE OLSA ACİLDE PARA ALINMIYOR BİLİYORDUM ALINIYORMU

  BİR BAŞKA ZAMANDA SSKLI BİR HASTAMIZA SSK DAN YARARLANMAK İSTEMİYORUM DİYE EVRAK İMZALATTILAR
  BU ŞEKİLDE ÜÇRET TALEP ETTİLER VERMEK ZORUNGA KALDIK BU YASALMI

  1. Merhaba,

   Acil tanımı, hayati tehlike arz eden durumlar olarak belirlenmiştir. Her yaralanma bu kapsam girmez. Ancak Alo 184 e durumunuzla ilgili kayıt oluşturabilirsiniz.

 4. Merhaba, ilac yazildiginda ilac bilgisinin ve eczaneden alindiginda fark ucret ve kesintilerinin bilgisinin sms gelmesini istiyorum. Ne yapmaliyim

  1. Merhaba,

   İlaç yazıldığında değil ancak eczaneden aldığınızda veya hastane muayenesinde devlet tarafından ödenen fark bilgisini alabilirsiniz. Bunun için iletişim bilgilerinizi eczanelerde sisteme işletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu