İzmir SGK İletişim Bilgileri

KARABAĞLAR SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: 2906 Sokak Bahar Mahallesi No:48/A Karabağlar, İZMİR


Telefon: 0 (232) 0232 262 14 28 – 29 – 30

Fax: 0 (232) 262 55 65

E-mail: karabaglarsgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. Ben Engin Geriş. Aşık Veysel Mahallesi 5803 Sok.N:4/A Karabağlar İzmir adresindeki bir iş yeri ile ilgili İhbarda ve Şikayette bulunmak istiyorum.Bana şikayette ve bildirimde bulunabilmem için e-Posta adresi iletebilir misiniz. Teşekkür ederim.

 2. merhaba

  cenaze ödeneği içim şubenizden başvuruda bulundum dilekçe verdim giriş yapıldı ama halen ödemesi gerçekleşmedi ödeme ne zaman gerçekleşir.

 3. Ben emekli bir öğretmenim .Eşimden ayrıldım ve üniversitede okuyan bir oğlum var.
  Annem Mayıs ayında vefat etti. Babamdan aldığı maaş ın( Emekli Sandığı ) tarafıma ödenmesi için ne yapmam gerekli?

 4. Sayın İlgili,
  Yazdır
  Aylık/Gelir Durumu Aylık/Gelir ödenmektedir.Aylık/Gelir Türü Yaşlılık Aylığı Mayıs 2017 maaşımda 57,47 tl kesinti yapılmış. kesintinin ilaç reçete muayene katkı payından yapıldığını edevlet ten görebiliyorum. Fakat ben muayenelerimi aile hekimimde oldum. oğlumda aynı şekilde aile hekimine gittik. 15 tl muayene katılım payı alınmış. oğlumdan 10 tl kesilmiş kızımdan 15 tl kesilmiş. bu fazla kesintileri nasıl geri alabilirim. yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar…

  1. Merhaba,

   Konu ile ilgili 170 sgk danışma hattını arayıp gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

 5. Merhaba 4b bagkur yapilandirma başladımı acaba 1.10.2008 giriş başladıysa bizim içinde gecerlimidir faydalanabilirmiyiz

  1. Merhaba,

   Bağkur borçlarına yapılandırma mevcut. Ancak 2017 Mart öncesi gözüken borçlar yapılandırılıyor. Geriye dönük prim borçlanması yok.

 6. Sayın ilgili,
  Eşim 10 ay önce vefat etti ve bir süre sonra emekli maaşı bana bağlandı.Kızım 23 yaşında ve aktif sigortalı olarak çalışıyor.Kızımın da babasından maaş alma hakkı var mıdır?.Varsa aldığı miktar benim aldığım maaştan kesinti yapar mı?

 7. Sayın ilgili.

  01,06,2015 günü KADRİYE ÖNER adına “4A On Günden Az Süreli Ev Hizmetleri İşveren Başvuru ve Sorgulama” ile ilgili bildirim yaptım.
  1) Bu kişi evime ayda bir kez geliyor. Her gelişinde bu bildirimi
  yapacak mıyım?Her ay adıma kendiliğinden prim borcu
  tahakkuk edecek mi?
  2) Adıma tahakkuk etmiş prim borcu varsa Banka hesabım aracılığıyla bulamadım. Nereden bulup ödeyebilirim?

  Kurumunuza telefon aracılığı ile ulaşamadım. Bu nedenle sorularımı bu yolla yolluyorum. Eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılar.

  1. Detaylı bilgi için Alo 170 SGK hattını arayabilirsiniz. İlgili yere direkt olarak telefonla ulaşmayı deneyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu