Bursa SGM İletişim Bilgileri

Gürsu SGM | SGK İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: İSTİKLAL MAHALLESİ CAMİ SOKAK.I NO:3 GÜRSU / BURSA

Telefon: 0(224) 376 12 73

Fax: 0(224) 376 19 93

E-mail: gursusgm@sgk.gov.tr

Erhan KAÇAR

20 yıllık muhasebecilik ve sgk uzmanlığı, 10 yıllık mali müşavirlik deneyimi ile yıllardır SGK, Emeklilik, Bağkur, Engelli Hakları ve diğer kategoriler için deneyimlerimi sizlerle paylaşarak içerikler üretmeye çalışıyorum. Siz değerli okurlarımızın doğru bilgiye ulaşması için Editör ve Danışma ekibimizle kaliteli ve en güncel içeriklerle yolumuza devam ediyoruz. Sitemizi takip edin ve doğru bilginin adresinde kalın.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Engelli raporumuzu tekrar çıkartmak için mutlaka aynı hastahane mi olmalı.Istanbul kart çıkartacağım hastane Tekirdağ da.Bir ara e-nabız da var diye hatırlıyorum. Şimdi sadece rapor no gözüküyor ? Yardımlarınızı rica ederim.
    Belgin AYDINTÜRK

  2. sayın yönetici ben Gürsu SGM müdürü Şevket ŞAHİNLİ sayfanızda yer alan telefon numarasının (0224 376 12 73) 0 224 376 14 32 olarak günceleyebilir misiniz. Şimdiden teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

    1. siz önce personelinize insanlarla nasıl konuşulur saygı sevgiyi öğretin insanlara tepeden bakmayı küçük dağları yaratmış egolarından vazgeçmeyi öğretin çok ilgili müdür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu