SGK İletişim Bilgileri

İstanbul Avcılar İlçe Müdürlüğü SGM | SGK İletişim Bilgileri

Avcılar SGK telefon numarası birden fazladır. Bu numaralar aşağıda verilmiştir:

 • 0 ( 212 ) 590 98 54
 • 0 ( 212 ) 590 98 77
 • 0 ( 212 ) 590 98 85

Yukarıda verilen telefon numaralarından herhangi biri aranabilir ve tüm sorular için yetkiliyle iletişime geçilebilir. Hangi konuda konuşmak istendiği söylendikten sonra ilgili birime ulaşılabilir.

Yazılı ve görsel metinleri telefon hattı aracılığıyla iletmek isteyenler için Avcılar SGK faks numarası ise 0 212 590 98 82 numaralı telefondur. Bu faks numarası sayesinde belgeler ve dosyalar şubeye gitmeye gerek kalmadan gönderilebilir.

Avcılar SGK Nerede?

SGK’ya doğrudan giderek işlem yapmak isteyen, belge iletmesi gereken veya görüşme yapması gereken kişiler için Avcılar SGK adresi şöyledir: Cihangir Mahallesi Ormanlı Caddesi NO: 55 Hükümet Konağı Avcılar

Avcılar Sosyal Güvenlik Kurumu İlçe Müdürlüğü’ne giderek her türü konuda destek ve hizmet alınabilir. Aynı zamanda birebir görüşme yapmak daha hızlı ve etkili sonuçlar getirir. Bu sayede işlerinizi daha hızlı halledebilirsiniz.

Avcılar SGK E – Posta Adresi Nedir?

Elektronik posta kullanıcıları için SGK Avcılar il müdürlüğü e – mail adresi avcilarsgm@sgk.gov.tr şeklindedir. Bu mail adresine her türlü dilek, şikayet, öneri, soru vb. konusunda mesaj atılabilir. Doğrudan iletişim kurmak için daha hızlı ve kolay bir yöntem olan elektronik posta ile Avcılar SGK il müdürlüğüne ulaşmak mümkündür. Faks makinesine sahip olmayanlar ve görsel içerikli iletiler göndermesi gerekenler için elektronik posta ideal ve en mantıklı alteratiftir.

Avcılar SGK İl Müdürü Kim?

Avcılar Sosyal Güvenlik Kurumu İl müdürlüğü görevi Reyhan ÖZCAN tarafından yürütülmektedir. Sosyal güvenlik alanında Avcılar’da çalışan ve işverenlerin mağdur olmaması adına ve daha da gelişmesi için çalışmalar yapmaktadır. SGK Avcılar il müdürü Reyhan ÖZCAN tüm Avcılar çalışanlarının ve işverenlerinin sosyal hak ve taleplerinden sorumlu olan kişidir.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü Nerede?

İlçe özelinde hizmet almak kimi zaman yeterli gelmez. Bunun için İstanbul SGK İl Müdürlüğü ile iletişime geçmek gerekir. İstanbul SGK İl Müdürlüğü şubesinin adresi şöyledir: Pürtelaş Mahallesi Meclisi Mebusan Caddesi NO: 43 PK: 34427 Fındıklı/Beyoğlu. Şubeye gitmeden mail üzerinden de SGK İstanbul şubesi ile istanbulsgim@sgk.gov.tr üzerinden iletişim kurmak ve hizmet almak mümkündür.

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü 0 212 372 10 10 numaralı telefondan aranabilir ve bu numara ile SGK İstanbul şubesine ulaşarak çoğu konuda hizmet alınabilir. Faks ile ulaşmak için ise 0 212 243 63 63 numarası kullanılabilir. Bu sayede vatandaşlar belgelerini şubeye gitmeden de fakslayarak kolaylık sağlayabilirler.

Shares:

4 Yorumlar

 • Sadık altın
  03.10.2023

  İyi calışmalar,emeklilik işlemlerimin tamamlanması için avcılar bağkurdan dosya beklemekteyiz 2 aydır dosyam Esenyurt SGK gönderilmedi lütfen dosyamı ilgili makama gönderin

  Cevapla
 • berkant erkanlar
  09.03.2022

  Avcılar SGM Santral Numaraları (0212) 590 98 54 – 77 – 85 numaraları dışında, sonu 18, 68 ve 59 olan numaralar yanlıştır.

  Cevapla
  • Danışma Birimi
   09.03.2022

   Merhaba,

   Yazımız güncellenmiştir.

 • resul çivici
  10.06.2013

  Ben emekli dilekcemi verdim cevap gelmedi nezameklli. Olurumum. Teşekkürlet

  Cevapla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir